התייעצות תוכלו להמליץ לי על מיני בר טוב?

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אשמח להמלצות על מיני בר מצוין.
מה המעלות.
עם מים חמים\בלי
הכשר לשימוש בשבת וכו'
תודה רבה!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מכיר כ8 אנשים שיש להם נעם/ריבר אולי יש לו עוד שמות (הכל אותו דבר כל מה שמותר בשבת במים חמים) וממש לא מרוצים
לי אישית היה אותו ובתוך האחריות הלך איזה חלק פנימי (לא מנזק) ולא ענו בכלל ועד שהתחילו לענות אמרו שזה 1000 שקל תיקון בתוך האחריות משהו בסגנון ומאז לא ממליץ בכלל
ובאופן כללי המים החמים לא היו חמים והקרים לא היו קרים (ושכל הכחמולוגים שישבו לי שזו הגדרה אז הגיע טכנאי ואמר שזה מוגדר כראוי)
כרגע תמי4 של שטראוס מים אמנם אסור בשבת אבל לפחות נהנים כל השבוע מומלץ מאוד.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפני חודש עשיתי סקר ובירור על כל הסוגים- עדיין לא רכשתי בגלל גברת קורונה... אבל הגעתי למסקנה רק תמי 4.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה