דרוש מידע תוך כמה זמן ניתן לקבל תחושה טובה שהטיפול עובד/מטיב?

מצב
הנושא נעול.

שרי ת.

משתמש פעיל
כי לתעודת ייעוץ יש מסלול ארוך ומפרך
אוקי
אשפוך פה חלק מהנתונים שלי
1. התלמידים והבוגרים עדיין לא קבלו אפילו תעודת סיום לימודים. רק בשבוע הבא הם יקבלו (מחריגה, הבנתי שיש כמה שבקשו וקבלו אישור סיום לימודים. אבל טקס חלוקת תעודות לכלל הבוגרים עדיין לא היה. בכל מקרה התעודה היא עדין רק אישור על סיום לימודים ולא תעודת יועץ)
2. תעודת יעוץ עדיין לא נתנה שם. ולמה? כי רק השנה הוחלט מה יהיה הדרך לקבל תעודת יועץ
3. כדי לקבל תעודת יועץ הוסיפו מבחנים (אמריקאיים. שלפי דברי התלמידים הם פנו בתלונות למי שהכין אותם, שיש תשובות שאינם חד משמעיות - ואין אפשרות לענות עליהן כמבחן אמריקאי) ו 10 תיקים תחת הדרכה - זה המסלול המפרך שאתה מדבר עליו.
4. כל מערך ההדרכה החל מהשנה האחרונה
5. כלל מאד מעניין שקיים במרכז שם "שתעודה תתקבל למי שעמד בכללי המרכז" - אך אין פרוט מהם כללי המרכז. לפי דברי בוגרים - הם משתנים מאדם לאדם
6. לפי מה שאני הבנתי - עדיין לא קבלו תעודת יועץ. באם יש לך לצרף פה תעודת יועץ - אשמח לראות

בנימיני

משתמש מקצוען
בטוח בטוח שאתה לא תלמיד שלהם? תנסה להזכר....
כי למיטב זכרוני הצהרת את זה פה

הנה הגילוי הנאות למקרה ששכחת

1657801311222.png
1.JPG

שרי ת.

משתמש פעיל
סליחה אבל מאיפה בא השיח הזה?
בדיקת אמינות פשוטה.
מושג מוכר בעולם.
אם בן אדם מצהיר מנסיון על לימוד במקום מסוים.
במקביל יש לך את הטלפון שלו
בנוסף הוא ממליץ בעקשנות לכל בעיה שקשורה או לא על אותו מקום.
כמה קשה להתקשר לברר עליו?

בכל אופן, כדי לשמור על כבודך, במידה ותמחוק את ההודעה שאתה לא תלמיד אני אמחוק גם....

נערך לאחרונה ב:

שרי ת.

משתמש פעיל
למי שרוצה מידע

גילוי נאות למדתי שם
שמעת פעם על אשכול פרסומי?
יש משהו כזה בפרוג.
ויעידו הניקים שנמחקו להם שם תגובות

בנימיני

משתמש מקצוען
סליחה אבל מאיפה בא השיח הזה?
אדוני היקר
אתה שולח אנשים לטיפול אצל גוף המספק טיפול נפשי על ידי אנשים שאינם מוסמכים לכך לא מקצועית ולא חוקית

מכיוון ואתה מציג את הדברים כאילו אתה פועל ממטרות וולנטריות ולכאורה פני הדברים אינם כן חשוב שתתן גילוי נאות כדי שיהיה ברור אם אתה בעל אינטרס בהפנייה זו.

בנימיני

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

חיים מירושלים

משתמש פעיל
בדיקת אמינות פשוטה.
מושג מוכר בעולם.
אם בן אדם מצהיר מנסיון על לימוד במקום מסוים.
במקביל יש לך את הטלפון שלו
בנוסף הוא ממליץ בעקשנות לכל בעיה שקשורה או לא על אותו מקום.

כמה קשה להתקשר לברר עליו?
כבר כתבתי למעלה הסיבה שאני מציע ללכת לטיפול שם זה בגלל שאני עצמי עברתי טיפול ועוד כמה שאני מכיר שעברו שם וב"ה נהנו מאוד (לצערכם)!
,אני עדיין לא הבנתי מה הבעיה שמישהו שמלמד לא באקדמיה מצליח זה צורם לכם אני לא מצליח להבין....
כנראה צריך ללמוד באקדמיה כדי להבין אותכם.
תגובה אחרונה...

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
כבר כתבתי למעלה הסיבה שאני מציע ללכת לטיפול שם זה בגלל שאני עצמי עברתי טיפול ועוד כמה שאני מכיר שעברו שם וב"ה נהנו מאוד (לצערכם)!
,אני עדיין לא הבנתי מה הבעיה שמישהו שמלמד לא באקדמיה מצליח זה צורם לכם אני לא מצליח להבין....
כנראה צריך ללמוד באקדמיה כדי להבין אותכם.
תגובה אחרונה...
בואו לא נדבר על שיח, הצופים ישפטו מי מדבר עניינית ומי פחות
מכל מקום, לא חושבת שאי מי נורא יחשוק בטיפול בוגרי קיוויתי, בטח לא כשהוא פוגש כאן את ה"מטפלים" המשדרים מקצועיות..

avim10

משתמש מקצוען
אני אישית פתחתי עם המשגיח בישיבה את הנושאים הכי רגישים שיש
ד' ישמור!
הוא מקצועי? יש לו תעודות מוסמכות? תואר שני בפסיכולוגיה???
לא ראית את כל האזהרות על סכנה עצומה בטיפול אצל מי שאין לו תעודות???
ציניות, למקרה שיש צורך להסביר :)

בנימיני

משתמש מקצוען
ד' ישמור!
לא ראית את כל האזהרות על סכנה עצומה בטיפול אצל מי שאין לו תעודות???
ציניות, למקרה שיש צורך להסביר :)
יש פער גדול בין לשוחח עם דמות שברור שהיא אינה בעלת מקצוע ולא מציג את עצמו ככזה לבין פייק 'מטפל'

כאשר בחור מדבר עם המשגיח שלו גבולות הגזרה ברורים
שונה מהותית אדם המתיימר לטפל בנפש האדם כאשר אין לו את הידע והכלים לכך אך מציג עצמו כמומחה

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מאד אהבתי את התגובה.

לפני כמה ימים ביקרתי בבית אבות בבני ברק יהודי מבוגר, שאני מגיע אליו לשמוע סיפורים על גדולי ישראל מדורות קודמים זצ''ל, מהאחרונים שעוד ראו אותם, והייתי בהשראת האשכול הזה על נושא הפסיכולוגיה והתעודות, והעלתי בפניו את הנושא, והסיפורים שהוא סיפר על מנהיגי היהדות זצ''ל מהרב מפונוביז' דרך הבריסקר רב ועובר אצל הטשבעינר [מקווה שכתבתי נכון] רב, ור' חאצ'קל והבית ישראל, והקלוזינבורג רבה ועוד - הבנה מעמיקה בנפש האדם שכל פורפ' לפסיכולוגיה רק יכול לקנא בהם.
אבל הדעות המיושנות שלנו - לא ישמעו היום :)

חוחית

משתמש סופר מקצוען
שמעת פעם על אשכול פרסומי?
יש משהו כזה בפרוג.
ויעידו הניקים שנמחקו להם שם תגובות
או נחסמו מלהגיב.

בכל מקרה,
נפש היא משהו חשוב.
רק לא רואים אותה.
רופא עיניים לדוגמא-יכול לעוור בנ"א.
זה מאד מוחשי, הנזק.
בטיפול פסיכולוגי-הנזק הוא תהליכי.

החלק הכי חשוב בעייני, הוא ההסברה לציבור.
שאנשים לא יהיו תמימים.
תמר עבודי עושה את זה מעולה ב"בתוך המשפחה", ונקווה שהדברים יהדהדו הלאה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה