מידע שימושי תודות לצלמת האלופה!!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ראיתם?!
https://www.prog.co.il/threads/שפע-של-קלישאות.496905/

%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%96-%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%9F-jpg.567909

אז ככה.
מיד אחרי ההלם - או-אז כשהתברר לנו שבעזרת ה' נזכה להיות הורים לתאומים, וקצת אחרי שסיכמנו מי קם בלילה למי... הוחלט בצורה ברורה: עושים צילומי ניו-בורן!
אצל מי?! היה די ברור. ליתר בטחון עשינו סיבוב נוסף (בתיקי העבודות כאן - כמובן), היו הרבה יפים, אבל בסוף חזרנו איך לא - ל @יעל אייזיקוביץ.
התנאים היו לא פשוטים, ערב שבת חול המועד סוכות (!!), כשהסוכה מסתירה את כל האור של הסטודיו, והכל בוצע באור טבעי בסלון.... ממש דבר האבד, הם היו אוטוטו בני שבועיים+..

באיזשהו שלב התעייפנו שנינו, כשהוא נרגע, היא צורחת, וחוזר חלילה... אני רק חיכיתי לרגע בו יישלף ארון התרופות, זה שדואג להרדים את התינוקות, לכבות להם את העיניים, ולעשות בהם תמונות!
אבל לא. הכל טבעי, ברוך, בעדינות ומקצועיות. האמת, לא חלמתי שכל הדברים הנהדרים בתיקי העבודות הם באמת "עבודת יד"...!!
(גם זכורות לטוב הקפה והעוגיות שם בסוכה...)

כשהגענו לשלב הדפסת האלבום, התברר שאנו זוג אניני טעם במיוחד (אם לומר בעדינות), ואת כל ה"שגעונות" שלא הצלחנו להטמיע באלבום החתונה - החלטנו להעמיס על הצלמת...
במקביל, התחלתי לרחם קצת יותר על הלקוחות שלי, ולא לראות כל נודניק כמטורף. כי מה שדרשנו וחפרנו היה באמת טו-מאצ'.
אבל הסבלנות, פישששש!! בדיוק אותה האדיבות והסבלנות שהיו שם בצילומים.

התוצאה - מיותר לומר - יותר ממושלמת.
אלפי תודות!!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ראיתם?!
https://www.prog.co.il/threads/שפע-של-קלישאות.496905/

%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%96-%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%9F-jpg.567909

אז ככה.
מיד אחרי ההלם - או-אז כשהתברר לנו שבעזרת ה' נזכה להיות הורים לתאומים, וקצת אחרי שסיכמנו מי קם בלילה למי... הוחלט בצורה ברורה: עושים צילומי ניו-בורן!
אצל מי?! היה די ברור. ליתר בטחון עשינו סיבוב נוסף (בתיקי העבודות כאן - כמובן), היו הרבה יפים, אבל בסוף חזרנו איך לא - ל @יעל אייזיקוביץ.
התנאים היו לא פשוטים, ערב שבת חול המועד סוכות (!!), כשהסוכה מסתירה את כל האור של הסטודיו, והכל בוצע באור טבעי בסלון.... ממש דבר האבד, הם היו אוטוטו בני שבועיים+..

באיזשהו שלב התעייפנו שנינו, כשהוא נרגע, היא צורחת, וחוזר חלילה... אני רק חיכיתי לרגע בו יישלף ארון התרופות, זה שדואג להרדים את התינוקות, לכבות להם את העיניים, ולעשות בהם תמונות!
אבל לא. הכל טבעי, ברוך, בעדינות ומקצועיות. האמת, לא חלמתי שכל הדברים הנהדרים בתיקי העבודות הם באמת "עבודת יד"...!!
(גם זכורות לטוב הקפה והעוגיות שם בסוכה...)

כשהגענו לשלב הדפסת האלבום, התברר שאנו זוג אניני טעם במיוחד (אם לומר בעדינות), ואת כל ה"שגעונות" שלא הצלחנו להטמיע באלבום החתונה - החלטנו להעמיס על הצלמת...
במקביל, התחלתי לרחם קצת יותר על הלקוחות שלי, ולא לראות כל נודניק כמטורף. כי מה שדרשנו וחפרנו היה באמת טו-מאצ'.
אבל הסבלנות, פישששש!! בדיוק אותה האדיבות והסבלנות שהיו שם בצילומים.

התוצאה - מיותר לומר - יותר ממושלמת.
אלפי תודות!!

חחח התיאורים שלך זה משהו:)
הפירגון הכי ארוך, מפורט ואתנטי שקיבלתי
כמה כייף!!
הזכות היתה שלי ושיהיה רק נחת ואושר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה