תודה שזכרתם לשלם (אגד)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
והעיקר חסר פה בסיפור
העבודה בעניים
כאילו אם לא נתקף(לא יכלו למצוא מילה יותר נעימה?) את הרב קו אז נעבך אנחנו נסבול כי איך הם ידעו שם באגד את שעות העומס?
אה,הבנו אגד היקרים,אתם בכלל לא אשמים לכל העומסים,אתם פשוט מסכנים ולא יודעים מתי יש עומס אז אתם מבקשים מאיתנו עזרה...
טוב אגד, אני רצה לתקוף את האוטובוס שלא הגיע...
וזה חוץ מהאיוולות לפנות למגזר כאילו הוא ילד קטן- שכוייח שכוייח,
(במדיה הקולית זה נשמע ממש גרוע...)

המסקנה...
כנראה שהקמפיין הקודם עם כל השליליות שבו צלח מעל ומעבר,אפילו שהיתה מודעת התנצלות נדמה לי...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
קודם כל-חברת קווים עשו את זה בביתר לפני כמה חודשים,
וחוץ מזה-ודאי שזה פונה לציבור החרדי-איזה עוד ציבור עולים 500 איש לאוטובוס אחד ולכן לא מצליחים להגיע למכשיר תיקוף? שיתגברו קווים ואז נדבר.

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
והעיקר חסר פה בסיפור
העבודה בעניים
כאילו אם לא נתקף(לא יכלו למצוא מילה יותר נעימה?) את הרב קו אז נעבך אנחנו נסבול כי איך הם ידעו שם באגד את שעות העומס?
אה,הבנו אגד היקרים,אתם בכלל לא אשמים לכל העומסים,אתם פשוט מסכנים ולא יודעים מתי יש עומס אז אתם מבקשים מאיתנו עזרה...
טוב אגד, אני רצה לתקוף את האוטובוס שלא הגיע...
וזה חוץ מהאיוולות לפנות למגזר כאילו הוא ילד קטן- שכוייח שכוייח,
(במדיה הקולית זה נשמע ממש גרוע...)

המסקנה...
כנראה שהקמפיין הקודם עם כל השליליות שבו צלח מעל ומעבר,אפילו שהיתה מודעת התנצלות נדמה לי...

המייסד של אפליקציית moovit (הוויז של האוטובוסים) סיפר לי פעם שהדרך בה משרד התחבורה מתכנן קווי אוטובוס נסמכת על סקרים שנערכים פעם בעשר שנים. כלומר - נניח לפני עשר שנים ראו שמשכונת גוש 80 בירושלים נוסעים הרבה לבני ברק ואשדוד, אזי כל קו שמתוכנן לצאת לבני ברק ואשדוד מכוון מבר אילן. כך מתכננים עצירות, זמני קווים (!!) וכו'.

לא משנה שגוש שמונים מזמן הפכה לשכונה של אמריקאים שאולי צריך לייסד להם קווים בעיקר לנתב"ג. לא משנה שבעשור האחרון יעד בני ברק הפך ליעד בית שמש ביתר ואשדוד וכו'... הכל תלוי בסקר של פעם בעשור.

ואז הוא, כמי שמחזיק את המידע הכי מעודכן און ליין שמבוסס על נסיעות של מאות מליוני אנשים בעולם הציע למשרד התחבורה לקחת בחינם, מלב טוב של ציונות, את המידע שלו, ושמשרד התחבורה יראה בלי סקרים מה 'באמת' קורה בתחבורה הציבורית, איפה עולים 'בדיוק', כמה רחובות הלכו האנשים עד לתחנה... וגם איפה יורדים 'בדיוק' (שזה מידע שגם הקו קו לא נותן), מתי וכו'.
במשרד כמובן לא מסכימים. כי כל הרבה פקידים וחברות נסמכים על דרך המידע הישן, שפשוט אי אפשר לגעת ולפטר ולייתר חלילה את עבודתם.
עכשיו כשמישהו מעריך פעם את משרד התחבורה על מאמציו לייעול התח"צ בישראל - תדעו באמת - הכל קשקוש.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
המייסד של אפליקציית moovit (הוויז של האוטובוסים) סיפר לי פעם שהדרך בה משרד התחבורה מתכנן קווי אוטובוס נסמכת על סקרים שנערכים פעם בעשר שנים. כלומר - נניח לפני עשר שנים ראו שמשכונת גוש 80 בירושלים נוסעים הרבה לבני ברק ואשדוד, אזי כל קו שמתוכנן לצאת לבני ברק ואשדוד מכוון מבר אילן. כך מתכננים עצירות, זמני קווים (!!) וכו'.

לא משנה שגוש שמונים מזמן הפכה לשכונה של אמריקאים שאולי צריך לייסד להם קווים בעיקר לנתב"ג. לא משנה שבעשור האחרון יעד בני ברק הפך ליעד בית שמש ביתר ואשדוד וכו'... הכל תלוי בסקר של פעם בעשור.

ואז הוא, כמי שמחזיק את המידע הכי מעודכן און ליין שמבוסס על נסיעות של מאות מליוני אנשים בעולם הציע למשרד התחבורה לקחת בחינם, מלב טוב של ציונות, את המידע שלו, ושמשרד התחבורה יראה בלי סקרים מה 'באמת' קורה בתחבורה הציבורית, איפה עולים 'בדיוק', כמה רחובות הלכו האנשים עד לתחנה... וגם איפה יורדים 'בדיוק' (שזה מידע שגם הקו קו לא נותן), מתי וכו'.
במשרד כמובן לא מסכימים. כי כל הרבה פקידים וחברות נסמכים על דרך המידע הישן, שפשוט אי אפשר לגעת ולפטר ולייתר חלילה את עבודתם.
עכשיו כשמישהו מעריך פעם את משרד התחבורה על מאמציו לייעול התח"צ בישראל - תדעו באמת - הכל קשקוש.
א, מה וויז של אוטובוס יכול לדעת מלבד עומסים? (בכביש),
ב,כשהתחילו את פרוייקט הרכבת הקלה בגוש דן , שינו את כל קווי האוטובוס להתאימם לרכבת,בפירוש עשו מיפוי מחדש לכל תל אביב ,
ג, ציטוט: "כל כך הרבה פקידים ופקידות נסמכים על דרך המידע הישן" --- ,מההה בדיוק העבודה שלהם?

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אגב קווים
הם לא הכינו קמפיין, הם פשוט כתבו בעיתון את מה שהם חושבים.
לאמר:
לא תיקפת - לא שילמת!

ותאמינו לי שהציבור הבין את העניין לא פחות טוב מאשר הקמפיין המפולסף הזה.

יודעים מה?

אגב. הגיחוך שבמודעה, והניסיון לעשות מאיתנו עדר טיפשים שמדברים בשפת השכוייח ודומיה,
פשוט מזכירה לי את הגיחוך שהתעורר בי לא מזמן כשראיתי לא מזמן את מודעות הפרסומת והיומרנות של עיתון זניח במיוחד "היחיד שנכנס בכל בית.."
פשששששש איזה קופי..

ראש ענק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פשוט לחרדים אין כ"כ הרבה מכוניות כמו לחילונים, לכן הקמפיין נועד לחרדים כי הם המשתמשים העיקרים ולהם שווה להשקיע פרסומות.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
פשוט לחרדים אין כ"כ הרבה מכוניות כמו לחילונים, לכן הקמפיין נועד לחרדים כי הם המשתמשים העיקרים ולהם שווה להשקיע פרסומות.
אם אנחנו המשתמשים העיקריים, אז שישקיעו בנו באוטובוסים. לא בפרסומות.

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א, מה וויז של אוטובוס יכול לדעת מלבד עומסים? (בכביש),
ב,כשהתחילו את פרוייקט הרכבת הקלה בגוש דן , שינו את כל קווי האוטובוס להתאימם לרכבת,בפירוש עשו מיפוי מחדש לכל תל אביב ,
ג, ציטוט: "כל כך הרבה פקידים ופקידות נסמכים על דרך המידע הישן" --- ,מההה בדיוק העבודה שלהם?
וויז של האוטובוסים לא מספר על פקקים. אלא מכוון אנשים לתחבורה ציבורית. תבדוק על מוביט.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני דווקא מאוד נהניתי מהמודעה, דיבר ללב, וכן גם בציבור החרדי לפעמים אין כסף ואח"כ שוכחים לשלם,
תזכורת עדינה ואנושית מתאימה בהחלט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה