תואר בהוראת מדעי המחשב

• פותח הנושא dem
  • פורסם בתאריך

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איפה כדאי ללמוד?
ובכלל, האם שווה להשקיע?

אשמח מאוד לשמוע מבעלות ניסיון / ידע בעניין.
תודה רבה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מניסיון, לא שווה להשקיע.
כי אין ביקוש למורה שכזו.
מה ואת מי את רוצה ללמד?
ביסודי- לא צריך שתהיה מורה מיוחדת למחשבים. סתם מורה חברהמנית שיודעת קצת לשחק בוורד ופאוור פוינט. ואם בית הספר הרוויח אז גם יש מורה שמשחקת קצת עם פוטושופ. ובכלל ברוב בתי הספר שיעורי מחשבים הם במסגרת חוג, ואז לא צריך שתהיה למדריכה תעודת הוראה.
ובכלל ברוב בתי הספר החרדיים אין בכלל שיעור מחשבים. אז נשאר לך ממ"ד וממלכתי.
בתיכון- יש מורה שיש לה ידע בשפות תכנות. והיא אחת בתיכון, והמגמה הזו במגמת דילול כל שנה, כי נפתחות מגמות חדשות שיש להם יותר "יחסי ציבור" (אידיש, תדמיתנות, הנה"ח...)
בלימודי ההוראה שלי, כשלמדתי במגמת מדעי המחשב, מי שלימדה אותי בכלל לא היתה מורה, אלא עובדת הייטק.

איפה בכלל יש את המגמה הזו? איפה שאני למדתי סגרו מזמן. מכל חברותי אחת השתלבה בתור מורה למחשבים, ועוד כמה חתכו לגרפיקה, ומי שנשארה מורה היא מורה כללית/מחנכת שיש לה ידע במחשבים.

• תודה
Reactions: dem

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה על התגובה,
אני באמת שואלת בתור עובדת הייטק :)
ומתכוונת להוראה בסמינרים, מכללות וכדו׳

מישהי יודעת האם באמת דורשים את זה שם??

תודה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על התגובה,
אני באמת שואלת בתור עובדת הייטק :)
ומתכוונת להוראה בסמינרים, מכללות וכדו׳

מישהי יודעת האם באמת דורשים את זה שם??

תודה
אז תעשי תעודת הוראה בלבד, או מסלול הסבת אקדמאים.
בסמינרים (ה-ו) ומכללות לדעתי אין דרישה שיהיה תעודת הוראה. ההוראה שם יותר להעביר ידע.
בתיכונים יש דרישה שתהיה תעודת הוראה.
תנסי ללכת הפוך. תגששי בשטח אם יש דרישה, ואז תראי מה הם דורשים ותתקדמי לפי זה.

• תודה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
בחלק מהסמינרים והמכללות יש דרישה לתעודת הוראה, (2 מקומות ביקשו ממני) אבל, לא לתואר.
אם אין לך תעודת הוראה, כדאי לך אולי להשקיע בתעודת הוראה, לא נראה לי שבמוסדות שלנו צריך תואר ראשון. (אני מרצה השנה ב5-6 סמינרים למקצועות עריכת סרטים.)

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אז תעשי תעודת הוראה בלבד, או מסלול הסבת אקדמאים.

ואיפה עושים את זה הכי מהר / קל? (ירושלים)

בחלק מהסמינרים והמכללות יש דרישה לתעודת הוראה, (2 מקומות ביקשו ממני) אבל, לא לתואר.
אם אין לך תעודת הוראה, כדאי לך אולי להשקיע בתעודת הוראה, לא נראה לי שבמוסדות שלנו צריך תואר ראשון. (אני מרצה השנה ב5-6 סמינרים למקצועות עריכת סרטים.)

יש מקומות שלא דורשים אפילו תעודת הוראה?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
רוב המקומות לא מבקשים. באחוזים: מתוך 5 סמינרים, ו2 מכללות (בתי ספר) רק 2 ביקשו ממני תעודת הוראה.

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה