תואר באדריכלות

גפיל תפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם,
רשמתי את השאלה בפורום איש את רעהו אבל חשבתי שהיא יותר מתאימה לכאן

בנוגע להשלמת תואר באדריכלות.
יש לי תעודת הנדסאי ואני רוצה לעשות תואר.
אני יודעת שתעודת הנדסאי לא מקצרת את התהליך, אלא נדרשות 5 שנים מלאות נוספות.
מישהו יודע היכן אפשר ללמוד את התואר בלימודי ערב? מקום שמתאים לאנשים שעובדים?
אני יודעת שיש את מכללת אמן בירושלים - שלוחה של בצלאל לנשים חרדיות, יש למישהו פרטים עליהם?
ובאיזה שעות הלימודים?

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
קחי בחשבון שגם אחרי כן את צריכה לעבוד במשרד מאמן בשביל להקרא אד' רשוי משהו כמו שנתיים שלוש. ועד אז התואר הוא אד' רשום שחותם כמו הנדסאי.
בזמנו הייתה יזמה של מישהי בכירה במערכת העירונית בירושלים לקיצור הליכי למידה ע"י פטורים מקורסים להנדסאים (אני חושבת עם וותק בעבודה)אבל התברר שהכל בלבולי מח. האדריכלים נלחמים נגד בזה כי מבחינתם זה שומט להם הרבה מהנתח.
אני זוכרת שלפני כעשור או יותר הוצע לי להצטרף לבצלאל במתכונת זו. אך בירור העלה שבמקום 5 שנים זה רק 4 עם פטורים באוטוקאד וכד'. מה גם שאני עם בגרות מלאה בשונה מאחרות שאין להם בגרות שייתכן וזה גם מהווה סף נמוך יותר. וגם הדובר היה על שבוע לימודים כמעט מלא.
במאמר המוסגר -שמעתי גם שהייתה בעיית תכנים מסויימת כשדיברו על נושאים הקשורים לתולדות האמנות וכד'.
ואני יודעת על מה מדובר משום שאני בוגרת לימודי אמנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה