תגידו תודה...

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מסתובבים כאן בפורום הרבה בעלי מקצוע שנותנים מענה אדיב ומהיר.
מגיע להם לכה"פ תודה על כך. חשוב להקפיד לתת תודה לכל מענה שקיבלתם ממי שהקדיש את הזמן שלו לטובתכם.
תמשיכו כך...

פרח מוגן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תגידו תודה!!!
חשבתם פעם, להגיד תודה?
הפלטפורמה המבורכת של אתר פרוג, הינה חממה מבורכת ולא רק ליוצרים אלא לעוד המון מעבר!
מסתובבים כאן הרבה בעלי מקצוע שונים שמפרים את הפורום בידע ששווה הרבה מאוד כסף!! כמעט בכל נושא אפשר לבקש ואחד יתן תשובה.
פעם חשבתם למה שהם יתנו את הידע הזה חינם? זה המקצוע שלהם, ועמיתיהם גובים ע"כ טבין ותקילין.
את @יהודה מילר אני מכיר היטב (הוא לא יודע שזה אני...) יהודה, לפני מקצוע הוא 'איש' = איש מקצוע. הוא איש חסד אמיתי, וגם במקצוע שלו, הוא מיוחד במינו בעזרה ועצה.
אז הוא אני יודע למה הוא נותן את הידע חינם אין כסף, זה בגלל דבר אחד כי הוא איש של נתינה!!

עשיתי חיפוש קצר בפורום, של נושאים שנפתחו על ידו, יש לכם בכמה מדובר? עשרות אם לא מאות נושאים!!! מלאים בידע מקצועי! ממש כך, זה הזוי! ואני לא מדבר על מאות התשובות והעצות שהוא נתן לחברי הפורום! זה חומר ששוה הון.
וזה לא התחיל היום, תראו על הניק שלו את תאריך ההצטרפות...
אבל הכי הזוי, זה כמות ה'לייקים' שיש לו... אני המום!!
אז @יהודה מילר באמת ימשיך לתת ולתת, כי זה מה שהוא!

אבל קחו בחשבון, כמה בעלי מקצוע נוספים היו יכולים לשתף כאן, אבל בגלל שלא יודעים לתת משוב, להעריך, אז פשוט קשה להם להמשיך, ואנחנו מפסידים... כי כמו כל בני האדם, כולנו רוצים וצריכים הערכה ומי שמגיע לו, חייבים לתת לו.

ולכן אני מצטרף לקריאתו, נהנתם מפוסט, קודם כל תנו לייק, ואתם גם יכולים להגיב ולכתוב תודה, זה לא יגרע ממכם כלום!
וכמובן, ע"י כך, נגרום לפורום להתעשר עוד בידע מקצועי, שיוכל לעזור לכולנו!

אז קדימה!!

(כמובן, לא לשכוח את פותח האשכול!!)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תגידו תודה!!!
חשבתם פעם, להגיד תודה?
הפלטפורמה המבורכת של אתר פרוג, הינה חממה מבורכת ולא רק ליוצרים אלא לעוד המון מעבר!
מסתובבים כאן הרבה בעלי מקצוע שונים שמפרים את הפורום בידע ששווה הרבה מאוד כסף!! כמעט בכל נושא אפשר לבקש ואחד יתן תשובה.
פעם חשבתם למה שהם יתנו את הידע הזה חינם? זה המקצוע שלהם, ועמיתיהם גובים ע"כ טבין ותקילין.
את @יהודה מילר אני מכיר היטב (הוא לא יודע שזה אני...) יהודה, לפני מקצוע הוא 'איש' = איש מקצוע. הוא איש חסד אמיתי, וגם במקצוע שלו, הוא מיוחד במינו בעזרה ועצה.
אז הוא אני יודע למה הוא נותן את הידע חינם אין כסף, זה בגלל דבר אחד כי הוא איש של נתינה!!

עשיתי חיפוש קצר בפורום, של נושאים שנפתחו על ידו, יש לכם בכמה מדובר? עשרות אם לא מאות נושאים!!! מלאים בידע מקצועי! ממש כך, זה הזוי! ואני לא מדבר על מאות התשובות והעצות שהוא נתן לחברי הפורום! זה חומר ששוה הון.
וזה לא התחיל היום, תראו על הניק שלו את תאריך ההצטרפות...
אבל הכי הזוי, זה כמות ה'לייקים' שיש לו... אני המום!!
אז @יהודה מילר באמת ימשיך לתת ולתת, כי זה מה שהוא!

אבל קחו בחשבון, כמה בעלי מקצוע נוספים היו יכולים לשתף כאן, אבל בגלל שלא יודעים לתת משוב, להעריך, אז פשוט קשה להם להמשיך, ואנחנו מפסידים... כי כמו כל בני האדם, כולנו רוצים וצריכים הערכה ומי שמגיע לו, חייבים לתת לו.

ולכן אני מצטרף לקריאתו, נהנתם מפוסט, קודם כל תנו לייק, ואתם גם יכולים להגיב ולכתוב תודה, זה לא יגרע ממכם כלום!
וכמובן, ע"י כך, נגרום לפורום להתעשר עוד בידע מקצועי, שיוכל לעזור לכולנו!

אז קדימה!!

(כמובן, לא לשכוח את פותח האשכול!!)
מילים כדורבנות, מצטרף לכל מילה!!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
חל שיפור, אבל עדיין יש עוד מה לשפר.
למה לא לפרגן למי שעונה לכם תשובות ומשקיע עבורכם זמן יקר.

אולי מעניין אותך גם...