תגובות לצייר חדש בתחום

yossij

משתמש חדש
אני צייר מתחיל ואני אשמח לשמוע הערות בקשר לציורים
שלי ואני מאוד מעוניין להתקדם בתחום

קבצים מצורפים

• ypssij.GIF
    KB 34.8 · צפיות: 77

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סגנון קריקטוריסטי חמוד.
זה מצויר בעפרון וסרוק, או מה?

אלף

משתמש מקצוען
הרעיון מוצלח, הקו מצביע על כשרון ברמה גבוהה. העץ צריך שיפור רציני. הכסא לא יושב טוב, כלומר הרגליים באויר, וגם האיש לא יושב על הכסא הוא נראה מאחורה או בקצה

yossij

משתמש חדש
ציירתי בעיפרון רגיל
ולא למדתי ציור
עפרה: אכן כן עיפרון וסרוק
טביעת עין טובה
רציתי לשאול מה אני צריך לעשות כדי להתקדם בתחום?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נראה לי שלסגנון כזה של ציורים מתאים יותר קו חלק בעט. תנסה לעבור על הקוים בצורה חדה בעט, למחוק את העפרון, ואז לסרוק.
סגנון כזה של ציורים הולך בד"כ נקי יותר.
כמו"כ מתאים שכל הפריטים בציור יהיו חדים ומדויקים, כמו העץ למשל, כפי שנאמר ע"י אלף.

אבל זה ממש חמוד, והפנים שלו נראות קריקטורה מקצועית. האוירה של הציור מאוד ידידותית.
הרבה הצלחה!

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הציור חמוד מאד וניכרת תשומת לב לפרטים. עכשיו כדי להתקדם צריך פשוט להתבונן סביב לראות וללמוד עוד ועוד.
להסתכל על אנשים, עיניים, אפים, פרצופים, זויות ראיה, תנוחות, נופים פרופורציות וכו' ןכו' כך לומדים!!!
גם כאשר רוצים לצייר קריקטורה וחוסר פרופורציה יש לדעת את היחס הנכון וממנו להחליט מה איך ועד כמה לעוות. (סתם כלל בחיים... בלי להתייחס לציור זה דווקא)
ספציפית בנוגע לציור זה לא היה ברור לי מה קורה עם הרגליים וכן הפיאות המסוסלות לא נראות לי מתאימות לכזה סגנון של קריקטורה.
בכל מקרה, בהצלחה רבה!!!

מ טיילור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חמוד מאוד, אהבתי.
המון פוטנציאל. רק תמשיך להתאמן ותמשיך להעלות תמונות- שנראה התקדמות.

בהצלחה

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לך את זה .
רק גם בקרקטורה צריך לשמור על פרופורציה שים לב הכובע לא יושב על הראש הכסא וכו'

yossij

משתמש חדש
תודה רבה על העזרה והעידוד
אני אפרסם עוד ציורים בהמשך
ממש תודה לכם

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יוסי, חזק ואמץ. אתה בתחלת הדרך, אבל תגיע לגדולות בע"ה. המון המון סבלנות אבל יש לך את זה.
בהצלחה
חיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה