תגובות ורשמים על המראה החדש של האתר והפורום

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
התגובה שלי
דברים שהשתפרו
:
באופן כללי ברור שהמראה של הפורום נהיה יפה הרבה יותר מבחינה ויזואלית.

הרבה הרבה יותר קל ופשוט לנווט באתר! כתוב ברור היכן עוברים ל'פורומים', 'משתמשים', ולאזור האישי.

גם מהירות התגובה של האתר השתפרה פלאים!

דברים שנשמח שישופרו:
1. המסגרות והלחצנים נעשו בהירים מידיי, קשה לראות היכן נגמרת הודעה ומתחילה הודעה חדשה וכו'. קשה לראות איזה לחצן במצב נבחר.
2. הורידו את האפשרות לכתוב הערות.

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עוד כמה שיפורים:
1. הרבה יותר קל לערוך את ההגדרות האישיות - מעבירים את החץ של העכבר על שם המשתמש שלכם (למעלה בצד שמאל), ויש המון אפשרויות עריכה!

2. נושאים שבחרתם שיהיו במעקב, מופיע סמל של משקפיים על שורת הנושא.

3. אשכולות של כמה עמודים, בהעברת החץ של העכבר על שורת הנושא, מופיעים לחצנים שרואים כמה עמודים מכיל האשכול, ועם אפשרות קפיצה ישירה לעמוד הרצוי.

אריה קיי

משתמש צעיר
עוד כמה שיפורים:
1. הרבה יותר קל לערוך את ההגדרות האישיות - מעבירים את החץ של העכבר על שם המשתמש שלכם (למעלה בצד שמאל), ויש המון אפשרויות עריכה!

2. נושאים שבחרתם שיהיו במעקב, מופיע סמל של משקפיים על שורת הנושא.

3. אשכולות של כמה עמודים, בהעברת החץ של העכבר על שורת הנושא, מופיעים לחצנים שרואים כמה עמודים מכיל האשכול, ועם אפשרות קפיצה ישירה לעמוד הרצוי.
עוד כמה שיפורים:

אצלי זה מופיע גם בלי להעביר את העכבר

רחל 3242

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה על ההשקעה!!!

לי יש משהו שהפריע לי תמיד, אם אני רוצה לפתוח כמה אשכולים/ פורומים ביחד אני לוחצת על הקשור עם הגלגלת של העכבר וככה זה נפתח לי בדף חדש. האם יש אפשרות שזה יהיה בלחיצה רגילה?

מקווה שהובנתי....

ההדס

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
האתר החדש מאוד יפה,
אבל אני לא מצליחה לערוך תיק עבודות, פשוט לא מוצאת אפשרות כזאת.
מצטרפת לזה שצריך גבול יותר ברור בין ההודעות

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
2. הורידו את האפשרות לכתוב הערות.
כרגע אין את האפשרות הזאת, ולא נראה שאפשרות תחזור. שימו לב שציטוט הודעה נהפך לדבר קל ביותר (מסמנים את הטקסט שרוצים לצוטט וזהו)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש משהו שהפריע לי תמיד, אם אני רוצה לפתוח כמה אשכולים/ פורומים ביחד אני לוחצת על הקשור עם הגלגלת של העכבר וככה זה נפתח לי בדף חדש. האם יש אפשרות שזה יהיה בלחיצה רגילה?
לא... את רוב הגולשים זה פשוט ירגיז שכל דף יפתח בכרטיסיה נפרדת. אגב, הלחיצה על הגלגלת לא כ"כ מאתגרת אא"כ העכבר שלך לא תקין, יותר קל לקנות עכבר חדש...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
האתר החדש מאוד יפה,
אבל אני לא מצליחה לערוך תיק עבודות, פשוט לא מוצאת אפשרות כזאת.
מצטרפת לזה שצריך גבול יותר ברור בין ההודעות
בשביל לערוך תיק עבודות חייבים להיות מחוברים לקהילה מקצועית.
זה נועד לכך שהשימוש בתיקיות עבודות יהיה רק של אנשי מקצוע.

בהצלחה ובתקווה להבנה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בשביל לערוך תיק עבודות חייבים להיות מחוברים לקהילה מקצועית.
זה נועד לכך שהשימוש בתיקיות עבודות יהיה רק של אנשי מקצוע.

בהצלחה ובתקווה להבנה
אז אין לי אפשרות לתיק עבודות?
ומה עם כל התמונות שהיו לי בתיק העבודות באתר המקורי [לפני השדרוג הקודם?}

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אתר יפהפה והמהירות מדהימה!
תודה על ההשקעה!
(חסרה לי סיכת בטחון כדי לראות אם יש באשכול קובץ מצורף וגם אפשרות ללחוץ עליה לצפיה בקבצים המצורפים בלי להכנס לאשכול)

רחשי הלב

משתמש מקצוען
שאלה (קצת קטנונית...): קיבלתי הודעה פרטית מהנהלת האתר שקיבלתי פרס 'משתמש פעיל', ויחד איתה הודעה נוספת שקיבלתי פרס 'משתמש מוצלח'.
כמובן שגאוותי נסקה, אך הבוקר היא צנחה דרמטית כשאני רואה שאני מוגדר 'כולה' משתמש רשום.
אולי דבקים במידותיו של הקב"ה, שמעלה בנאדם למעלה למעלה כדי להקריס אותו בבת אחת....
מה בכל זאת הפשט?

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שאלה (קצת קטנונית...): קיבלתי הודעה פרטית מהנהלת האתר שקיבלתי פרס 'משתמש פעיל', ויחד איתה הודעה נוספת שקיבלתי פרס 'משתמש מוצלח'.
כמובן שגאוותי נסקה, אך הבוקר היא צנחה דרמטית כשאני רואה שאני מוגדר 'כולה' משתמש רשום.
אולי דבקים במידותיו של הקב"ה, שמעלה בנאדם למעלה למעלה כדי להקריס אותו בבת אחת....
מה בכל זאת הפשט?
גם אצלי אותו דבר.
ב. לי מפריע שאין את האפשות לרחף מעל נושא ולראות את ההתחלה שלו בחלון צף.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם אצלי אותו דבר.
ב. לי מפריע שאין את האפשות לרחף מעל נושא ולראות את ההתחלה שלו בחלון צף.
אצלי כן נפתח בלון עם תחילת הנושא.
וגם אצלי אותו דבר עם "משתמש מוצלח".

בקליינע

משתמש צעיר
אני לגמרי לא הבנתי מה אומרות הנקודות ואיך אני צובר אותם
אשמח לקבל הסבר.

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה יכולה להיות הסיבה שאיני רואה א תהתחלת הנושא בחלון צף??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה