תביעת חברת ביטוח

צפורה לוי

משתמש מקצוען
בני נחבל ושבר רגל בגינה ציבורית, ובעיריה אמרו לי שאני יכולה לתבוע את חברת הביטוח.

האם שווה לקחת עורך דין בשביל זה? לא היו לי הוצאות רבות, וגם ב"ה לא נזק לטווח ארוך.

אשמח לשמוע מבעלי נסיון, ואם כדאי לי לקחת עו"ד, אז גם המלצות על זה.

שלכם

משתמש פעיל
לעיתים רבות שווה לתבוע בתביעת קטנות
על אף שעל פי חוק לא ניתן לתבוע בתביעות קטנות נזקי גוף, אך חברות הביטוח במרבית המקרים מעדיפים להתפשר במקרה שמוגשת נגדם תביעה בתבביעות קטנות, ולעשות פשרה על סכום נכבד.
וכתך תחסכו את הצורך בעורך דין ומשפטים מסובכים וכו'
מה שכן כמובן שבאפשרות השניה ניתן להרוויח יותר כסף.

המלצתי להתיעץ עם 'זכותך' סיוע בתביעות קטנות.

נ.ב. חשוב לזכור בכל מקרה לבדוק עם מורה הוראה הבקי בדיני ממונות מה מותר ומה אסור לתבוע, והאם מותר לפנות לערכאות.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
שווה לקבל יעוץ עם עו"ד מהתחום, יתכן שיוכל לעבוד על אחוזים בלבד.
אם את אומרת שאין הוצאות גדולות ואין השלכות ארוכות טווח (יש אחוזי נכות קבועים?) אז ככל הנראה אין "קייס" בענין...

שלכם

משתמש פעיל
שווה לקבל יעוץ עם עו"ד מהתחום, יתכן שיוכל לעבוד על אחוזים בלבד.
אם את אומרת שאין הוצאות גדולות ואין השלכות ארוכות טווח (יש אחוזי נכות קבועים?) אז ככל הנראה אין "קייס" בענין...
במקרה של אחוזי נכות [לא מהקרה המדובר לפי הבנתי] בוודאי שיש לקחת עו"ד ולתבוע בצורה מסודרת.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אין אחוזי נכות ב"ה.
לילד לא היה ביטוח מסויים, אבל העיריה היא זאת שהביאה לי את הפרטים של חברת הביטוח המתאימה.
תודה על ההערה החשובה לשאול מורה הוראה!

שרית ו

משתמש מקצוען
תתחילי להתנהל מול חברת הביטוח,
תמיד אפשר לפנות לעו"ד ובנושאים הללו רובם לוקחים לפי אחוזים + פתיחת תיק.

תגישי כל מה שיש לך, את לא הראשונה שתובעת את העירייה, אין סיבה שלא ישלמו אם יראו שיש לך תמונות ותיעוד שהעירייה אכן אשמה.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כמו שכתבו, פיצויים הם לפי סעיפים בחוק שעליהם מקבלים, נזק, צער, וכד', אם הילד יצא ללא פגע אפשר במקרה הטוב לקבל החזרים של הפסד יום עבודה והוצאות נסיעה לבי"ח וכד' ועוד כמה מאות על ה"צער" של הילד, אתם יכולים להתייעץ עם כל עו"ד והוא יאמר לכם כמה בערך אפשר לקבל,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה