SEO תביעה משפטית בגלל עסקים בשמות זהים?

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
שלום וברכה לכולם
פתחתי עסק עם שם מסויים לאחר שבדקתי אם הוא קיים והוא לא היה, בחרתי לו שם.
לאחר כחצי שנה פונה אלי אדם שיש ברשותו עסק באותו שם שקיים כבר שנתיים בחו"ל ופתאום הוא רואה שגנבתי לו את השם...
הוא מקדם את האתר שלו באופן אינטנסיבי (אני לא) בארץ לאחרונה
וטוען שזה לוקח לו לקוחות ויש לו הפסדים קשים
בגדול לא הסכמתי להתפשר ולעשות "שינוי שם" כיוון שהמון יגעתי למצא את השם הזה והוא ממש מתאים לי
וכן לאחר שכבר יצרתי לו מיתוג אין לי שום סיבה לעשות מיתוג חדש ולגרום לעסק חוסר יציבות
היום הוא פונה אלי שהוא הולך בכיוון של תביעה אם אני לא משנה את השם
בגדול זה אמור לגרום לי הרבה עוגמת נפש גם אם אתפשר ואשנה כיוון....

מה עלי לעשות עם מי אפשר להתייעץ מבחינה משפטית, הם הולכים לעשות הכל כדי לשמור על השם של העסק שלהם.
והוא עוד קורא לזה התחזות!
אשמח לעצה בהקדם

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
שלום וברכה לכולם
פתחתי עסק עם שם מסויים לאחר שבדקתי אם הוא קיים והוא לא היה, בחרתי לו שם.
לאחר כחצי שנה פונה אלי אדם שיש ברשותו עסק באותו שם שקיים כבר שנתיים בחו"ל ופתאום הוא רואה שגנבתי לו את השם...
הוא מקדם את האתר שלו באופן אינטנסיבי (אני לא) בארץ לאחרונה
וטוען שזה לוקח לו לקוחות ויש לו הפסדים קשים
בגדול לא הסכמתי להתפשר ולעשות "שינוי שם" כיוון שהמון יגעתי למצא את השם הזה והוא ממש מתאים לי
וכן לאחר שכבר יצרתי לו מיתוג אין לי שום סיבה לעשות מיתוג חדש ולגרום לעסק חוסר יציבות
היום הוא פונה אלי שהוא הולך בכיוון של תביעה אם אני לא משנה את השם
בגדול זה אמור לגרום לי הרבה עוגמת נפש גם אם אתפשר ואשנה כיוון....

מה עלי לעשות עם מי אפשר להתייעץ מבחינה משפטית, הם הולכים לעשות הכל כדי לשמור על השם של העסק שלהם.
והוא עוד קורא לזה התחזות!
אשמח לעצה בהקדם
משרד עו"ד ריינהולד כהן, מס' 1 בקניין רוחני, תוכלי לקבל מהם המון מידע גם בלי לשלם

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה