תביעה לקצבת נכות מהבטוח הלאומי

מחלימה

משתמש מקצוען
בבקשה מנסיון בלבד
דרך איזו חברה או עורך דין או מה שלא יהיה כדאי לתבוע קצבת נכות מהבטוח הלאומי? מחפשת מקצוען שיביא תוצאות מצוינות.מנסיון בלבד
תודה רבה!!

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מנסיון בלבד

למה לא להגיש לבד?
יש היום עזרה מקצועית גם מביטח לאומי בעצמם - יש להם סיוע יעודי לבקשות עזרה,
יש עזרה גם מדגל התורה - הרב גולדנטל, נותן הכונה מפורטת.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שווה לנסות לבד
צריך להיות ערוכים עם כל מסמך אפשרי שיוכיח את הבעיה.
בדיקות
אישורים מרופא
סיכומי אשפוזים אם יש
וכו'

אפשר להיעזר ברב גולדנטל או באחרים כמותו.

אם לא מצליחים לבד תמיד ישנה אפשרות לערער ואז אפשר לפנות לעזרה מעו"ד וכו'

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

כן.
זה אמנם נראה מסובך,
אבל כמו שכתבו, צריך להיות ערוכים עם כל המסמכים ,
זה יכול לקחת כמה שעות...
אבל לא בטוח שכדי להציג את כל החומר לעורך דין לא לוקח שעות.

וזה ממש בסדר.
כמו שכתבתי היום אפילו לביטוח לאומי בעצמם יש אפשרות של עזרה עם שאלות,
הם עונים כמעט מיד.

נערך לאחרונה ב:

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
בבקשה מנסיון בלבד
דרך איזו חברה או עורך דין או מה שלא יהיה כדאי לתבוע קצבת נכות מהבטוח הלאומי? מחפשת מקצוען שיביא תוצאות מצוינות.מנסיון בלבד
תודה רבה!!
אולי באתר הזה יש מידע שיוכל לסייע לך

סימבול

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא כדאי בכלל דרך עו"ד או חברה,
תנסו לבד קודם, יש בעזר מציון מחלקה לסיוע- גב' טובי הוכמן, אלופה!!!

בן מאיר

משתמש פעיל
חברת תוצאות בשבילך של הרב קובלסקי בבני ברק
הצלחות מוכחות מאוד!

03-800-1500

עיניים גדולות

משתמש פעיל
אני עברתי את התהליך המיגע הזה לפני כשנה וחצי ואני יכולה להגיד לך מניסיון!
אי אפשר לעשות את זה לבד! צריך הכונה מקצועית של עו"ד שמתמחה, אני יכולה להגיד לך את השם של העו"ד שלי כדי שלא תלך אליו! הוא היה ממש לא מקצועי. אני הגעתי אליו דרך עזרת אחים בבית שמש.
הביטוח לאומי מאד מקשה על התהליכים האלה ולכן גם אם יש בעיה קטנה באחד המסמכים ההם פוסלים! ולכן צריך עו"ד.
כמו כן אני לא רוצה לאכזב אבל בסופו של דבר הסכום הוא לא רציני גם אם הבטיחו לכם המון... אז אל תצפו....
ושימו לב שעו"ד בסופו של דבר לוקח עמלה של 17% + מע"מ
אם יש עוד שאלות אפשר בשמחה לפנות לפרטי.

עולם חדש

משתמש פעיל
אי אפשר לעשות את זה לבד! צריך הכונה מקצועית של עו"ד שמתמחה, אני יכולה להגיד לך את השם של העו"ד שלי כדי שלא תלך אליו! הוא היה ממש לא מקצועי. אני הגעתי אליו דרך עזרת אחים בבית שמש.
הביטוח לאומי מאד מקשה על התהליכים האלה ולכן גם אם יש בעיה קטנה באחד המסמכים ההם פוסלים! ולכן צריך עו"ד.
כמו כן אני לא רוצה לאכזב אבל בסופו של דבר הסכום הוא לא רציני גם אם הבטיחו לכם המון... אז אל תצפו....
מאד מאד תלוי על איזה תחום מבקשים יש תחומים שקשה להוציא ויש שממש ממש בקלות אז אין ראיה מאחד לשני..

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
אם זה תחום שקשה להוציא בו, אז עם חברה מסוימת הקושי שבעתיים, גם מול ביטוח לאומי וגם מול החברה......

ראדא

משתמש רשום
הדבר הכי חשוב לדעת:
צריך להתייעץ עם רופא מקצועי, ולדאוג שיהיה כתוב את ההגדרה בתיק הרפואי בקופ"ח...משם הדרך קצרה וקלה...
הקופ"ח אמינה יותר מכל דבר על המוסד הנ"ל אפילו בלי הזמנה לוועדה במקרים מסויימים רק על פי מסמכים...

שווה לשלם כל שקל על היעוץ, אח"כ לבוא עם המסמכים לרופא האישי ולדבר איתו על זה, ולהתייעץ איתו הרבה (לפעמים ביקור שבועי) על הבעיה עם השם המקצועי שלה, אפילו התכתבות דרך האתר או במייל יכול להביא לכתיבת ההגדרה בתיק האישי...

כל שקל אצל רופא פרטי שווה עשרת מונים מאלפי שקליפם אצל חברות מימושים למיניהם...
בהצלחה!

5184

משתמש פעיל
אם את חושבת ללכת עם חברה
אז את צריכה להיות בטוחה במליון אחוז כי אחר"כ לא תוכלי להשתחרר מהם ככ מהר
ההסכמים שלהם לרוב חתומים על שישים חודשים
כך שאם יאשרו לך קצבה זמנית של 24 חודשים תצטרכי להמשיך איתם בתום התקופה הזמנית
עד שהם ימצו את השישים חודשים...

הא ויש חברות שהעמלה של השישים חודשים היא בנוסף על הרטרו

וההבדל בין חברה לעורך דין זה שעורך דין יוכל להגיע לוועדה וחברה לא

ואם את חושבת על הכיוון הזה אז תחשבי על זה כי עורך דין זה תשלום בנפרד ברגע שהולכים עם חברה

זה לשיקולך - בהצלחה!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואם יש מכמה מקומות רפואים - להביא הכל. רופאים, מטפלים פארא-רפואיים, רופאי כאב וכו'.

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מתחברת למה שאמרו פה -
בדברים הפשוטים יחסית, דאון סיהדרום ואפילו סרטן וסל שיקום פסיכיאטרי - אפר ללכת לבד. כדאי להתייעץ קודם, כי זה דברים ידועים אבל לא ידועים לאותו אדם שזו פעם ראשונה שלו...
ומקרים סבוכים - זה לא אומר חמורים, זה אומר שהםם לא חד משמעים - זה ללכת לבד, אם אתה מכיר ועברת וועדה אחת אז עוד יותר, או לקחת עו"ד ממש טוב.
זה שני הקצוות, אבל כל מי שבאמצע, כולל גולדנטל ואהרון וויס, לא לא קלעו להתנהגות הנכונה ולא הבינו עד הסוף. אצלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה