דרוש מידע תאורת לד בבית מרוצים או מאוכזבים

שלס

משתמש מקצוען
אכן עצה מצוינת
הבעיה שבתאורת לד רוב האפשרויות (חוץ מנורת הברגה ופלורוסנט) זה להחליף את כל הגוף או הפנל.
תאורת הלד (מה שנותן את האור בפועל) זה "דיודה פולטת אור", נדיר מאוד שזה ישרף.
מה שמתקלקל בדר"כ זה הטרנספורמטור שמתאים את החשמל למתח של הדיודה. בנורות הברגה ופלורוסנטים, זה מובנה בתוך הנורה וצריך להחליף את כל הנורה.
בנברשות וגופים מעוצבים, יש בדר"כ טרנפורמטור חיצוני שאפשר להחליף אותו לבד בקלות.
אם קונים גוף תאורה מיבואן מבוסס (לדוג' FLASH וכדו'), לא אמור להיות בעיה לאתר טרנספורטור חילופי במקרה הצורך.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאפשר להחליף אותו לבד בקלות.
לבד כן, בקלות ? לא בדיוק !
לפרק את כל הגוף.. לא כולם יודעים.
להחליף נורה גם סבתא בת 80 עושה, לפרק את הגוף מהתקרה עם סולם מברגה מקדחה וכו' לא כולם בנוים לזה.

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
האם השארתם את הגוף הישן? אם כן, האם נתקתם את ה"צ'וק" שבפנים? הוא גם צורך מעט חשמל (הוא מתחמם)
גוף אחד השארנו וניתקנו את הצ'וק,
והיתר חדשים.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת בהחלט לכל התלונות הנ"ל, וגם רוצה להוסיף שאצלנו בכלל לא ראינו שזה חסכוני בחשמל,
יש לנו גנרטור, וכמות החשמל בוואטים כביכול פחות ממה שהיה בעבר שהיה פלורסנטים, ותכלס, מאז שהחלפנו ללדים, למרות שהעלנו כח בגנרטור, הכל עומד על הקשקש, וכל חשמל הקטן ביותר שלא ניתקנו, מפיל לנו את החשמל.
הוצאתם את הצ'וק?
בכל מקרה הפער מגיע לעשרות ואטים בודדים שבין כך לא היו מפילים את הפקק.

חוצמזה.
אני יכול לתת בהשאלה מכשיר אמפטר לבדיקה עצמית של הצריכה לכל מוצר בכדי להגיע לתכנון מדוייק יותר(בבני ברק).

ביילי

משתמש פעיל
רובם ככולם חוזרים על כך שתאורת לד היא לא פתרון אלא בעיה

כבר כמה פעמים חשבתי שהפתרון הוא לחזור לנברשות הקריסטל ודומיו המיוחדים עם הברגה שניתן להחליף את הנורות ואז אפשר לשים לד או משהו אחר

הבעיה שאין להשיג בחנויות כמעט כלום מדוגמאות כאילו
חשבתי להיכנס ליבוא מסוג זה אך חששתי שהבעיה רק אצלי כרגע נשמע שזה מוצר שכולם ישמחו ויברכו עליו

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הבעיה שאין להשיג בחנויות כמעט כלום מדוגמאות כאילו
חשבתי להיכנס ליבוא מסוג זה אך חששתי שהבעיה רק אצלי כרגע נשמע שזה מוצר שכולם ישמחו ויברכו עליו
אני חושב כבית יוצר לתיקון והחלפת נורות לד בגופים קבועים תהיה מוצר נדרש עוד יותר.

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בלת"ק
אנחנו רוצים עכשיו להוסיף לדים מתחת לארונות מטבח העליוניים
איזה סוג מומלץ?
כמה וואט?
הכי מתאים זה לדים שנכנסים לתוך גוף אלומיניום זוייתי (כמו ר) ועל זה מתלבש פלסטיק מחוספס שסוגר את הגוף וזה נראה כמו משולש
עשיתי את זה אצלי לאחר כל מיני ניסיונות של סוגים אחרים, וזה פשוט מדהים. ולא יקר בכלל.
זה יוצר תאורה פלורוסנטית ומקסימה
צריך להקפיד שהפלסטיק הסוגר יהיה לא שקוף כדי שלא יראו את נקודות הלדים.
אני קונה את זה בחנות מאוד זולה
אשמח לעזור בקניה אם אתם מעוניינים

GRAFI

משתמש מקצוען
מי אמר שאי אפשר?
ברוב המצבים ניתן לרכוש סרטים בעוצמה גבוהה בהתאם לשנאי הקיים ולהחליף.

איך יודעים אם ניתן לתקן?
יש שם 3 צבעים: אור לבן, אור צהוב, אור לבן+צהוב.
חלק מהבהבים, חלק לא עובדים הכלל.

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכי מתאים זה לדים שנכנסים לתוך גוף אלומיניום זוייתי (כמו ר) ועל זה מתלבש פלסטיק מחוספס שסוגר את הגוף וזה נראה כמו משולש
עשיתי את זה אצלי לאחר כל מיני ניסיונות של סוגים אחרים, וזה פשוט מדהים. ולא יקר בכלל.
אשמח מאד להכוונה
תודה מראש!
ואם יש לכם תמונה אז יותר טוב

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אפשר פרטים - שם חברה או סוג?
תודה מראש!

מילה טובה 100%

משתמש מקצוען
לי יש נברשות עם לדים G9 (נורת לד קטנה נשלפת) כבר 3 שנים עובד בממוצע 18 שעות ביממה ועדיין בשיא כוחו.
לעומת זאת שאר הסוגים של הלדים מפשלים הרבה (מכל החברות)
של איזה חברה יש לכם??
אצלינו בבית יש נורות לד בכל הבית כבר שנה וחצי והכל תקין ורגיל.
אין לנו נברשות- רק נורות.
של איזה חברה?

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שוק הלדים אכן בעייתי מאד
אך צריך לדעת שאם קונים לד איכותי באמת - כלומר, לא שהמוכר שאתמול נכנס לשוק אומר שזה חברה אמינה וכו' והוא עצמו לא יודע לחשב עוצמת לומן זווית תאורת הלד וכו' - אלא ממישהו שהוכיח את עצמו בשוק, ויש כאלה, אז אפשר להיות עם אותם לדים גם 4-5 שנים בלי בעיה [אולי יותר שנים אבל זה הזמן שעבר מאז התקנת גופי תאורה]

אין לי שם של חברה לכתוב אבל בעבר כשהייתי צריך לדים בררתי טוב טוב אצל בעלי מקצוע מנוסים והם אמרו לקנות דגם מסוים שהלדים שלו איכותים באמת, לא דועכים כמעט שנאי איכותי וכו' ומחזיק כבר למעלה מ4 שנים ב"ה מקווה שימשיך כך.

בעיית פירוק כל הגוף / הפנל תאורה אכן זה בעיה שמאפיינת את שוק הלדים, אני אישית שם גוף תאורה מעוצב של פלורסנטים בחדרי הבית, בסלון פחות כי אני רוצה סגנון אחר.

בקיצור כדאי לברר טוב אצל אנשים שקנו ומרוצים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...