תאונה קשה בבית חורון: תתפללו!

מצב
הנושא נעול.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
(העתק הדבק)
חברים יש כרגע אירוע קשה מאוד אוטובוס שלם קו ממודיעין עילית לירושלים.... של חרדים ובהם משפחות וילדים קטנים בתוך האוטובוס...התהפך בבית חורון ויש שם הרבה מאוד פצועים *כל 1 יאמר כמה פרקי תהילים* שהאירוע הזה יגמר ללא אבידות בנפש
להעתיק ולהעביר❗
https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=fb3iJsyKT62

מרים ליף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכון אנחנו בפורום מאיירים, אך בכל אופן המנוחה (רחלי גוטמן (מנדלסון)היתה תלמידה שלי לרישום והוראת האמנות, אז אולי זה שייך גם לכאן.
וסתם כי חשוב לי לשתף.
עוד לפני תום הלימודים כבר עבדה איתי, בדיוק אתמול היתה בדרך לעבודה, השארתי לה מספר דברים בתא שלי...

משאירה הודעה לרחלי

רחלי יקרה,

רק רציתי להגיד לך שלא מצאתי את התא שלך בחדר המורות אז שמתי את הקלסר בתא שלי.
תוכלי לקחת אותו משם.
המערכים מעולים. כמו כל דבר שאת עושה. אם הציון בסמינר לא ייעודכן תעדכני אותי ואסדר זאת.
אני מתנצלת על העיכוב.

מצחיק. כשנפגשנו במפגש מורות בתחילת השנה ראיתי אותך עם שרשרת עץ ירוקה, מעניין אם זכרת כי לפני שנים כשלימדתי אותך כל פעם שענדתי שרשרת עץ דומה (סחבתי מסבתא שלי) לא גמרת להחמיא לי.
להחמיא את יודעת מעולה.
לחברות , למורות,
תמיד דיברת בהערצה על אמך על משפחתך, על סבא שלך.

זוכרת עדיין את פרויקט ה"כסא הריק" שיצרת בהשראת אימך.

אחד הדברים שאני לומדת ממך זה איך להיות מרוצה מהכל!
היית גאה בסבא בעל התשובה שעלה לארץ במסירות נפש, היית גאה בסבא שעדיין לא בעל תשובה זה שנתן לך המון ספרי אמנות.

נכון שזו אולי לא חכמה גדולה להיות מרוצה כל כך כשאת יפה (עם המטפחת לא פחות) , חכמה, מוצלחת, נועזת (הסתפרת הראשונה לקארה ) , אהובה ומוכשרת.

איך שהוא אני בטוחה שגם את כל הקשיים שהיו בדרך שדרגת לחלק מבניית אישיותך המדהימה.

אני אוהבת שהפסקת לקרוא לי "המורה" , הרבה יותר נח לי שאת קראת לי בשמי, אפילו כשהיית באמת תלמידה שלי הייתן קבוצה מנצחת ברמה אנושית כל כך גבוהה היה מרתק להימצא בחברתכן.

מצטערת רחלי, תלמידתי, חברתי וקולגה שלי.

מצטערת שלא החזרתי את הקלסר בזמן, שלא קראת את המחמאות בזמן.

וסתם כך שהלכת כל כך לא בזמן.

תחסרי לי

מאוד.

כבר מעכשיו.

מרים.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
העלית לי דמעות...
כמה זה חשוב לזכור להגיד לאנשים שחשובים לנו כמה הם חשובים לנו. כמה הם אהובים. כמה אנחנו שמחים שהם בחיים שלנו.
לפני שיהיה מאוחר מדי.

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוי ממש כואב הלב על בחורה כ"כ צעירה... עם תינוק
@מרים ליף כתבת כ"כ יפה

היא היתה ציירת? עסקה באמנות?

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עכשיו קראתי את ההספד של בעלה
לבכות
נשמע שהיא היתה באמת נורא מיוחדת

מרים ליף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עכשיו קראתי את ההספד של בעלה
לבכות
נשמע שהיא היתה באמת נורא מיוחדת
אישיות שאם תחלקי ל10 אנשים עדיין כל אחד ישאר אישיות מיוחדת.
מלאת חיים.
אני לא נרגעת. איפה השבט השמח והמיוחד שהיא תכננה להקים?
למדה במגמת אמנות באופקים, היתה יותר בתחום פיסול וצילום בגדול עסקה יותר באמנות לחינוך המיוחד תכננה להשלים לתרפיה באמנות.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@מירב שרעבי תודה רבה על הקפצת האשכול המיותרת והמזיקה הזאת.
דוגמה מצוינת למה
אסור
להקפיץ
אשכולות!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה