שתי שאלות... בסוף קיבלתי הצעה, מה אתם אומרים?

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי פגישה עם הבנק ביום ראשון בעז"ה
רציתי לשאול
א. האם זה משנה אם אני אומר שהדירה היא להשקעה או לצרכי מגורים? (בלי לשקר אני עוד לא יודע למה היא תשמש...)
ב. אצלנו הכולל משולם עם שתי עמותות האם שייך להוציא אישור משתי עמותות על אותם שעות?

למעש'ה

משתמש פעיל
רציתי לשאול
א. האם זה משנה אם אני אומר שהדירה היא להשקעה או לצרכי מגורים? (בלי לשקר אני עוד לא יודע למה היא תשמש...)
ב. אצלנו הכולל משולם עם שתי עמותות האם שייך להוציא אישור משתי עמותות על אותם שעות?
אין לכם יועץ משכנתאות?

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מדובר על מחזור משכנתא קיימת בבנק אחר,
ולכן כרגע אני לא לקוח יועץ, אני רוצה לבדוק קודם מה הבנק מציע.
מדובר בבנק הפועלים

א12345

משתמש פעיל
רציתי לשאול
כל עוד לא שואלים
עדיף לא להגיד.

למעש'ה

משתמש פעיל
אני קודם מעונין לראות מה הבנק מציע ואח"כ לראות מה יועץ מציע להזכירך יועץ עולה כסף...
יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות....
לפי הידע שלי הבנק מציע מלכתחילה ליועצים שיש להם עימם קשר הצעה הרבה יותר אטרקטיבית
מה גם שאדם מן השורה אינו יודע איך לקרוא את כל הריביות והשורות הקטנות
אלא אם כן אדוני הוא יועץ ללא תעודה...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות....
לפי הידע שלי הבנק מציע מלכתחילה ליועצים שיש להם עימם קשר הצעה הרבה יותר אטרקטיבית
מה גם שאדם מן השורה אינו יודע איך לקרוא את כל הריביות והשורות הקטנות
אלא אם כן אדוני הוא יועץ ללא תעודה...
לפעמים אנשים מגישים לבד וממש דופקים את התיקים ואז כשהם הולכים ליועץ זה עבודה קשה לתקן. ולא תמיד אפשר לשנות את הכל...

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש המון שמעידים שהצעה שמקבלים לבד היא זולה בהרבה מיועץ. בדוק ומנוסה.
ודאי שיועצים יאמרו אחרת.....
אמנם יועץ חוסך ביורקרטיות, ויודע לסדר הכנסות וכדומה, אבל הצעות של יועץ, לרוב יקרות משל אדם פרטי שהבנק יכול ללכת לקראתו יותר.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש המון שמעידים שהצעה שמקבלים לבד היא זולה בהרבה מיועץ. בדוק ומנוסה.
ודאי שיועצים יאמרו אחרת.....
אמנם יועץ חוסך ביורקרטיות, ויודע לסדר הכנסות וכדומה, אבל הצעות של יועץ, לרוב יקרות משל אדם פרטי שהבנק יכול ללכת לקראתו יותר.
אמנם אני לא אוביקטיבי. ועדיין.
א. הריביות זה לא הכל??? תלך לבד תקבל שלישים ריביות מעולות ואז? אתה אפילו לא יודע שעשית לעצמך נזק... ואם בכל זאת תתעקש ללכת לבד..
אם אתה לקוח לא הכי טוב. תלך לבד ? יש סיכוי שממש תדפוק לעצמך אופציות לקבל משכנתא. וגם אם יועץ יצליח לסדר אחרי זה זה כבר הסיכוי גבוה לא באותם תנאים אם הוא היה מגיש לבד..
לקוח טוב? ללא בעיות?? לך תגיש לבד . לך ליועץ אחרי זה עם ההצעה, תשפר לי? לוקח אותך לא תשפר? לא קרה כלום.
ואז היועץ יפתח לך את העיניים שהריביות מצוינות אבל התמהיל ממש גרוע.. ויוכיח לך כמה אתה יכול לחסוך בתמהיל נכון.
בקיצור זה ממש לא רק ריביות טובות.

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וואו כמה תגובות אבל לא עניתם לי על השאלות...
יש משפט שאומר שכשמבקשים עזרה אל תתן עצות וכשמבקשים עצות אל תעזור, שאלתי שתי שאלות פשוטות, פשוט תענו ...

יש לי תחושה שיש פה כמה יועצים "בהסתרה" שמנסים רק לשכנע ללכת ליועצים.

ולגוף הענין, יש לי כיום משכנתא, שאלתי יועץ, המחיר מתחיל ב3000 ש"ח, והוא הציע לי לעבור לבנק הפועלים ולחסוך כ 170 ש"ח בהחזר החודשי, שזה למשך כל תקופת ההלוואה (30 שנה) הרבה כסף, ומכיון שבגדול אני לקוח טוב אני רוצה לראות קודם מה הבנק יציע בלי יועץ, וגם אם נאמר שאני עשיתי טעויות גסות שאי אפשר לתקן, אז מקסימום אני יכול לגשת שוב בעוד חצי שנה שזה הפסד של
קוד:
170*6=1020
, לא נראה לי שהבנק לא יסכים לקבל אותי.

אם אני טועה אשמח לשמוע דעה אחרת.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
וואו כמה תגובות אבל לא עניתם לי על השאלות...
יש משפט שאומר שכשמבקשים עזרה אל תתן עצות וכשמבקשים עצות אל תעזור, שאלתי שתי שאלות פשוטות, פשוט תענו ...

יש לי תחושה שיש פה כמה יועצים "בהסתרה" שמנסים רק לשכנע ללכת ליועצים.

ולגוף הענין, יש לי כיום משכנתא, שאלתי יועץ, המחיר מתחיל ב3000 ש"ח, והוא הציע לי לעבור לבנק הפועלים ולחסוך כ 170 ש"ח בהחזר החודשי, שזה למשך כל תקופת ההלוואה (30 שנה) הרבה כסף, ומכיון שבגדול אני לקוח טוב אני רוצה לראות קודם מה הבנק יציע בלי יועץ, וגם אם נאמר שאני עשיתי טעויות גסות שאי אפשר לתקן, אז מקסימום אני יכול לגשת שוב בעוד חצי שנה שזה הפסד של
קוד:
170*6=1020
, לא נראה לי שהבנק לא יסכים לקבל אותי.

אם אני טועה אשמח לשמוע דעה אחרת.
אתה לא טועה. אדרבה תלך. אם אתה מרגיש לקוח טוב שלא יהיה בעיות?? אתה חופשי יכול ללכת. אני אומר לא ללכת לבד רק למי שהיה לו בעיות או גבולי בהכנסות..

רבקה גיאת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני מציעה לך לקבל הצעה מהבנק ואיתה לגשת ליועץ רוב היועצים לא לוקחים כסף על בדיקה משם תראה אם אתה רוצה להמשיך הלאה
אני עובדת תחת חברה גדולה והבדיקה היא ללא תשלום אם אתה רוצה אני יכולה לבדוק לך בשמחה

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
רציתי לשאול
לשאלתך:
א. עדיף להגיד שהדירה לצורך מגורים (בדירה מושכרת יש סיכון להיתקע עם לקוחות שלא משלמים)
ב. אם ניתן- עדיף שכולל אחד יכתוב שעות הבוקר והשני שעות הצהריים.

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מה אתם אומרים?

‏‏לכידה.PNG

זכות הרבים

משתמש פעיל
קיבלת את השליש שליש שליש הידוע לשמצה
שהבנקים מאוד אוהבים.
כלל ברזל לא לוקחים משכנתא צמודת מדד.
כך שלא עשית כלום.
וחבל שלא אמרו לך את זה פה בבירור כדי שתדע מה צריך לשאול
כדאי לך לקבל הצעה חדשה.
בלי צמוד מדד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה