שיתוף > תנו לי מחמאה שריד בית מקדשנו.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כשאתה בא למקום הקדוש הזה מיד תחושה של התעלות רוחנית סיפוק לנשמה וקרבת ה' מגיעים אליך וממלאים את ליבך.
בין קריאת תהילים לתפילת ערבית הספקתי ללקט לכם ולי כמה מהמראות.

לא מצאתי כותרת מסוג - 'שיתוף - תנו לי ביקורת'. אז קדימה באתי לשתף וגם לשמוע הערות...

מצלמה> One Plus 2
אם יש בעיה מצד ההנהלה להעלות תמונות מטלפון אשתדל להבא להעלות רק ממקצועית.
ברור שגם צילום ממצלמה כזו השתלדתי לשלב את כללי הצילום. אבל עדיין...

1.
כאן אפשר להבחין בהילת האור שמגיעה מהפרוז'קטורים משמאל. עדשה של טלפון בכל אופן... ממש לא מתמודדת עם אור אחורי. אבל בכל זאת נייס.
IMG_20180606_201408_01.jpg

2.
כאן אנחנו נכנסים מעט פנימה. ורואים יהודים השופכים את צקון ליבם לאביהם שבשמים.

קרפתי בגלל התקרה הנמוכה משמאל. שימו לב לפורמט השונה...
IMG_20180606_202905_01.jpg

3.
IMG_20180606_202903_01.jpg

4.
הר הזיתים מימין וכיפת הזהב...
IMG_20180606_200825.jpg

5.
זהו האיזור שליד הכניסה הראשית.
הוספתי מעט רוויה להדגשת האורות במרכז.
IMG_20180606_195702_01.jpg

6.
לקינוח העליתי את התמונה הזו שמספרת מעט מהאופי וסגנון האנשים המגוון הנמצאים באיזור זה. איך שמעתי פעם 'גם החלשים מתגלים לפעמים כחזקים'. לכל אדם גם שהגיע למצב בו הוא נזקק להיות נצרך יש לו סיפור חיים משלו. להקשיב לתמוך ולתת תקווה בים הצרות זה מה שנשאר לנו לעשות...
IMG_20180606_203256_01.jpg

נערך לאחרונה ב:

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לטלפון זה נחמד, כל תייר מביא את התמונות האלה ... :)

אין פה תאורה, נושא מיוחד, קומפוזיציה וזווית שונה. תמונות של הייתי, צילמתי, העליתי לפורום מקצועי.
כל מבקר בכותל יכול לצלם את אותה תמונה בלי ידע בצילום, למה לדעתך זה צריך להיות פה ?

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הדיוק בקומפוזיציה... אולי.. לא מספיק:rolleyes:
רגע לפני שאתה זורק תגובה תתעמק קצת ותנסה למצוא חיובי.:):):)
מסכים איתך שאין כאן תמונות אומנות. יותר חובבנות.
אבל שיתוף מחייב דווקא משהו אומנותי?
אמירה מיוחדת או נושא מעניין.
רק צילום ילדים שכבר יוצא מהאף טוב.
צילום מנוף שונה לא טוב?

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צילום מנוף שונה לא טוב?
התלבטתי אם לכתוב אבל החלטתי שדוקא בגלל שאני מכירה אותך כשאפתן. אכתוב
אם זה לא לרוחך תבקש-ואמחוק.
לעניננו:
זה לא באמת משנה מה מצלמים, משנה א י ך
הפוך, דוקא לוקיישן כזה מיוחד יש בו המון אפשרויות. והצילום בו מאפשר אינסוף כמעט.

ואני מתחברת למה שדוד אומר גם אם זה כואב,
התמונות שטוחות. הזוית צילום שלך קבועה וזהה בכולם, נראה כאילו לא רצית לזוז-לא לטפס ולא להתכופף. לא רואה פה ראיה צילומית או אפילו איכות טכנית
כשאתה צלם מקצועי אתה חייב להצדיק את התואר הזה גם כשצילמת מהפון
ולכל הפחות שתהיה לך היכולת להבבחין מה ראוי לשיתוף בפורום מקצועי

אני מציעה לך לפחות כקרש קפיצה להתעמק בהשראות שצלמים גדולים צילמו במקום הזה(ובמקומות אחרים) כדי לפתוח את הראש וללמוד להביא איתך לצילום את הצלם שבך.

נערך לאחרונה ב:

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צילום מנוף שונה לא טוב?
תאמין לי שניסיתי ... ואם זה היה מישהו אחר הייתי מבין, מתעלם או מוחק בגלל חוסר ערך לפורום.
מקווה שהתגובות יהיו עם ערך מוסף לפורום.
שיתוף בפורום צריך להיות מועיל או מקצועי, אם זה חובבנות וסתם נוף סביר מה זה נותן יותר מתמונות איכותיות של צילומי ילדים שמהם אפשר ללמוד המון על תאורה מקוונת, על סטיילינג בטעם אישי, על עריכה ועיבוד תמונה או סתם שיתוף כפרסום.
סתם תמונות נוף יש מיליארדי תמונות ברשת.

פה אני עדיין לא מוצא ערך. ואני כותב את זה כי ביקשת הערות והפורום חשוב לך ואתה תורם לו המון בתגובות מקצועיות ... אז הערתי הערה קטנה שהיא רק דעתי, אתה בהחלט יכול לא לקבל אותה :)
אבל הגבתי כי אני מעריך אותך ואת המקצועיות שלך.
אם היית מצלם במטרה לשתף זה היה נעשה אחרת, ואתה יודע לעשות את זה אחרת, אני לא צריך לספר לך את זה. פה צילמת בשביל הטיול ...

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יעל ודוד.
ממש ממש זה לא כואב אני מעריך את האומץ שלך לכתוב לי ביקורת גם אם היא קטלנית.
לגבי המאמץ שלי את לא יודעת. גם אם התמונות נראות פשוטות זה לא אומר שלא היתה השקעה ומאמץ. אמנם לא צילמתי יותר ממאה תמונות בכל הערב הכיפי הזה. גם לא שאמרתי לעצמי 'נצא. נביא מצלמה. ויאללה לפרוג' זאת לא היתה המחשבה. המחשבה כמובן היא לצאת להתאוורר. ועל הדרך נצלם כמה תמונות. ואם כבר אז...
תמונה 4 לקחה לי דקות ארוכות כדי להגיע לקומפוזיציה הנוכחית... תמונה 6 לקחה גם זמן והתלבטות. לא קרוב מידי שלא יתבייש ולא רחוק מידי כדי שיראו משהו.
מקבל את ביקורתיכם באהבה. אגב הרבה יותר קל לקבל ביקורת כשמקדימים עם חיוך. וזה עבד.
התמונות נראות חובבניות. על אף שהשקעה מינימלית היתה כאן...
לדוד- אני מעריך את זה שאתה יודע להעריך.
אני מודע שיש לי יכולות גבוהות מהתמונות ששלחתי כאן. אם נראה לך שהם ירדו מתחת לקו התחתון של פורום מקצועי. תוכל להעלים אותו....

ויעל מילה אחרונה- אל תקראי לי שאפתן. זה מזלזל. אל תשפטי אותי לפי התמונות הנ''ל. כמעט כל צלם יש לו ימי שנאה ואהבה בצילום. לא תמיד הוא מוציא את הספץ המושלם. ובעדינות- אני מניח שזה חל גם עליך...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יעל ודוד.
ממש ממש זה לא כואב אני מעריך את האומץ שלך לכתוב לי ביקורת גם אם היא קטלנית.
לגבי המאמץ שלי את לא יודעת. גם אם התמונות נראות פשוטות זה לא אומר שלא היתה השקעה ומאמץ. אמנם לא צילמתי יותר ממאה תמונות בכל הערב הכיפי הזה. גם לא שאמרתי לעצמי 'נצא. נביא מצלמה. ויאללה לפרוג' זאת לא היתה המחשבה. המחשבה כמובן היא לצאת להתאוורר. ועל הדרך נצלם כמה תמונות. ואם כבר אז...
תמונה 4 לקחה לי דקות ארוכות כדי להגיע לקומפוזיציה הנוכחית... תמונה 6 לקחה גם זמן והתלבטות. לא קרוב מידי שלא יתבייש ולא רחוק מידי כדי שיראו משהו.
מקבל את ביקורתיכם באהבה. אגב הרבה יותר קל לקבל ביקורת כשמקדימים עם חיוך. וזה עבד.
התמונות נראות חובבניות. על אף שהשקעה מינימלית היתה כאן...
לדוד- אני מעריך את זה שאתה יודע להעריך.
אני מודע שיש לי יכולות גבוהות מהתמונות ששלחתי כאן. אם נראה לך שהם ירדו מתחת לקו התחתון של פורום מקצועי. תוכל להעלים אותו....

ויעל מילה אחרונה- אל תקראי לי שאפתן. זה מזלזל. אל תשפטי אותי לפי התמונות הנ''ל. כמעט כל צלם יש לו ימי שנאה ואהבה בצילום. לא תמיד הוא מוציא את הספץ המושלם. ובעדינות- אני מניח שזה חל גם עליך...
ח"ו
שאפתן זה מחמאה!

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בנוסף לכל מה שנאמר כאן,
אני חושבת שתמונה 2 מצוינת,
גם החלוקה של הפריים, גם הבדלי התאורה המודגשים, גם הפורמט, מעולה!
רק להעיף את השחור הזה בפינה ועריכת צבעים בקטנה. אטמתי את השחור בכוונה.

לי זה הזכיר שהנה יהודים יקרים, אור הגאולה מאחוריכם, עמדו וראו את ישועת ה'.

upload_2018-6-10_17-24-55.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה