שקיות וואקום לאחסון בגדים

אביגיל9876

משתמש מקצוען
הזמנתי בעבר דרך אתרים שונים, כל פעם מאתר אחר
שמתי לב שיש כמה סוגים - חלקם טוסים יותר, חלקם פחות וחלקם ממש לא...

העניין שאני לא בדיוק זוכרת מה הוזמן מהיכן

את משתמשת בשקיות וואקום? מרוצה?
אם כן - איפה קנית וכמה עלה?

(אני לא מתכוונת לשקיות היקרות אלא עד 10 ש"ח לשקית)

תודה!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח גם לקישור לשקית איכותית

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת מהרשת.
אני משתמשת בשל סנו כבר כמה שנים טובות.
והכל בסדר גמור.
אולי קצת יקר, אבל שוווה.

לכ"כ הרבה שימושים זה הולך לי בבית, שהכל שווה.

mp5

משתמש מקצוען
אני משתמשת המון בשקיות וואקום- לשמיכות (באיחסון) במיוחד שמיכות הפוך. בגדים שלא בעונה. סדינים של סוכות. מעילים וכו' בקיצור, כל טקסטיל שלא בשימוש .. ואפילו מסמכים ישנים/לא בשימוש שרוצים למנוע מהתפתחות חרקים.
שמתי לב שיותר נוח לקנות גודל קטן ולא את הענקים כי אז כדי להוציא/ להכניס משהו לא צריך לפתוח ולסדר מחדש הכל.
קניתי מאלי אקספרס כשהיה במבצע כמות גדולה עם משאבה ידנית ככה שאני גם לא מוציאה את השואב על כל שקית . שקית אחת גדולה קניתי שבה שמתי את האמבטיה של עגלת התינוק.

לגבי העובי- את צודקת, יש יותר עבים ואיכותיים ויש יותר דקים (מרשרשים כאלה..) לכן הזמנתי קודם אחד-שתיים להתרשמות.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני משתמשת המון בשקיות וואקום- לשמיכות (באיחסון) במיוחד שמיכות הפוך. בגדים שלא בעונה. סדינים של סוכות. מעילים וכו' בקיצור, כל טקסטיל שלא בשימוש .. ואפילו מסמכים ישנים/לא בשימוש שרוצים למנוע מהתפתחות חרקים.
איזה גודל כדאי לפוך?

אביגיל9876

משתמש מקצוען
שמתי לב שיותר נוח לקנות גודל קטן ולא את הענקים כי אז כדי להוציא/ להכניס משהו לא צריך לפתוח ולסדר מחדש הכל.
קניתי מאלי אקספרס כשהיה במבצע כמות גדולה עם משאבה ידנית ככה שאני גם לא מוציאה את השואב על כל שקית . שקית אחת גדולה קניתי שבה שמתי את האמבטיה של עגלת התינוק.

לגבי העובי- את צודקת, יש יותר עבים ואיכותיים ויש יותר דקים (מרשרשים כאלה..) לכן הזמנתי קודם אחד-שתיים להתרשמות.

אפשר קישור (לסוג האיכותי כמובן)?

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
קניתי במורן - צחלון בצומת רבי עקיבא / סוקולוב
ב-10 ש"ח גודל 70*100 נראה לי.
איכות מצוינת

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש בעזרה ואחווה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
טוב לדעת
אף פעם לא עלה על דעתי לחפש שם...

את יודעת אולי אם יש מבחר של גדלים או רק גודל בודד?

תודה
מבחר של גדלים חברות וכמיות
יש שקיות בודדות ויש 2 באריזה ב2 גדלים
אני מרוצה יותר מהחברה בקופסא/שקית ירוקה
ולא האדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה