שער בלונים- הרעיון של הגננת...

שמחה כ

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
לאחר התגובות החמות שקיבלתי על עיצוב הבלונים בברית , נתתם לי חשק להעלות עוד...אפילו שזה היה לפני כמעט שנה.. זה היה העיצוב הראשון שלי ומאז לא עסקתי כמעט עד ללפני חודש.

השער הזה הוא לפי בקשת הגננת שרצתה שער לתחילת שנת הלימודים, העמותה שבה עובדת הייתה אמורה לעצב לה קיר יפה בכניסה , וכבר פינתה אותו מכל מה שהיה עליו ואז שלושה ימים לפני הפתיחה התברר שהקיר לא יהיה מוכן לתחילת שנה... מתוך הכרות חברית איתי חשבה עלי, באה עם רעיון ואלו התוצאות...

20190830_022647.jpg20190830_022642.jpg
20190830_022642.jpg

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מדהים!
השילוב של הצבעים ממש מגניב...!

תמר בר חנין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ואוו!!
מושלם

שמחה כ

משתמש מקצוען
אני קניתי מספק מתחום הבלונאות,
אפשר גם להזמין אצל רתך בהזמנה מיוחדת
בחיפוש בגוגל מאמינה שתמצאי הרבה
אם תרצי אתן לך את המספר בשמחה המייל שלי:simcha2626 שטורדל גמייל נקודה קום

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אשמח לקבל הצעת מחיר לעיצוב דמות חתן וכלה מבלונים בבני ברק rhoff60 גימייל קום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה