שעות נוספות, אוי, שעות נוספות

bat-el-g

משתמש פעיל
מודה שלא קראתי את כל מה שלמעלה.
בעקרון אפשר להבין הגיונית את הקיזוז...למה שעובד יחסיר שעות בשווי 100% ולמחרת יקבל אותן בשווי של 125% ואפילו 150%?
לכן, לעניות דעתי הקיזוז הזה מותר ברמה השבועית.
לפי החוק החדש משרה מלאה היא 42 שעות שבועיות..ולפי זה חוסרים או נוספות

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אפשרי להבין גם את הצד השני.
אם יום אחד נדרשתי לעבור 12 שעות רצוף, עד שעה מאוחרת -
אמור לפצות אותי יומיים אחרים שבהם אני יכולה לצאת מוקדם יותר?
לא.
אני רוצה לקבל שעות נוספות על השעות הנוספות שאני מוסיפה,
על כל העייפות, חוסר הברירה, המטלות שממתינות לי בבית, והויתור שלי על ערב פנוי.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איזה פתרון נחמד
העובד יצא 3 ימים בשבוע אחרי 5 שעות עבודה.
את 7 השעות החסרות הוא ישלים בימים הנותרים
וכך יקבל על 30 שעות בחודש 125%.
נו, נו, לא נראה לי שהעובד יכול לעשות ככל העולה על רוחו ולעבוד בקביעות 5 שעות במקום ה8 שהתחייב. יש מנהלי עבודה, ופיקוח. והיה אם יש עומס עבודה ומבקשים שעות נוספות - מקבלים 125% גם אם למחרת אצא חצי שעה קודם. כן זה החוק. החישוב הוא יומי ואח"כ שבועי. (למשל, הוספת יום שישי כהשלמת שעות תחשב כשעות נוספות רק אם מילאת את מיכסת השעות השבועית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה