שעות מענק בחינוך העצמאי

דוד ידיד

משתמש רשום
אשמח לדעת האם יש מישהי שקיבלה או יודעת מה עם שעות המענק עבור שנת תש"פ, כבר כמעט סוף השנה והכסף פשוט לא הגיע.. הבנתי משאר הצוות אצלינו שאף אחת לא קבלה... אשמח אם למישהי יש מידע שיועיל בענין זה.

ידידים

משתמש פעיל
אשמח לדעת האם יש מישהי שקיבלה או יודעת מה עם שעות המענק עבור שנת תש"פ, כבר כמעט סוף השנה והכסף פשוט לא הגיע.. הבנתי משאר הצוות אצלינו שאף אחת לא קבלה... אשמח אם למישהי יש מידע שיועיל בענין זה.
גם אצלינו לא קיבלו.. אולי כדאי לערב את החכי"ם החרדים בענין..

לורן

משתמש צעיר
אני שלחתי מייל לחינוך העצמאי ב26 באפריל
זו התשובה שקיבלתי:
עדין לא שילמו בכלל המערכת את שעות המענק. לא ידוע לנו מתי ישולם.

אינסוף

משתמש מקצוען
סוף סוף מישהו מעלה את הנושא....
החינוך העצמאי טען כל הזמן שעד שלא הקימו ממשלה לא ניתן להעביר תקציב כזה. יש לי חברה ששאלה את גפני לפני חודשיים הוא טען שהתקציב עבר אליהם בשלמות , הם טענט שהוא לא מעודכן...
בנתיים שלמתי למעלה מ5000 ש"ח על לימודים לBA שאני מוכרחה להוציא בשנה זו, על סמך ההתחיבות של משרד החינוך. שלחתי פניה למשרד החינוך ושלחו לי תשובה לקונית, אושרו לך 4 שעות ישלפנות לבעלות. בחינוך העצמאי מתנערים, מי יכול להרים את הכפפה ולפעול?
מפחדת שעכשיו יגידו שבגלל הקורונה (והקנאה המטורפת במורים המיליונרים שמוצצים את הקופה הציבורית) מקצצים ולא משלמים.
מישהו יודע אם זו התחיבות ממשית של משרד החינוך או שרק המלצה?

חינוך ברמה

משתמש רשום
אני דברתי עם החינוך העצמאי בשבוע שעבר ואמרו לי שמשרד החינוך רק אישר להם על הדרישה לתשלום ועכשיו זה תלוי במשרד האוצר ומי שמטפל בזה זה מאיר פרוש.

ידידים

משתמש פעיל
אני שלחתי מייל לחינוך העצמאי ב26 באפריל
זו התשובה שקיבלתי:
עדין לא שילמו בכלל המערכת את שעות המענק. לא ידוע לנו מתי ישולם.
אני דברתי עם החינוך העצמאי בשבוע שעבר ואמרו לי שמשרד החינוך רק אישר להם על הדרישה לתשלום ועכשיו זה תלוי במשרד האוצר ומי שמטפל בזה זה מאיר פרוש.
סוף סוף מישהו מעלה את הנושא....
החינוך העצמאי טען כל הזמן שעד שלא הקימו ממשלה לא ניתן להעביר תקציב כזה. יש לי חברה ששאלה את גפני לפני חודשיים הוא טען שהתקציב עבר אליהם בשלמות , הם טענט שהוא לא מעודכן...
בנתיים שלמתי למעלה מ5000 ש"ח על לימודים לBA שאני מוכרחה להוציא בשנה זו, על סמך ההתחיבות של משרד החינוך. שלחתי פניה למשרד החינוך ושלחו לי תשובה לקונית, אושרו לך 4 שעות ישלפנות לבעלות. בחינוך העצמאי מתנערים, מי יכול להרים את הכפפה ולפעול?
מפחדת שעכשיו יגידו שבגלל הקורונה (והקנאה המטורפת במורים המיליונרים שמוצצים את הקופה הציבורית) מקצצים ולא משלמים.
מישהו יודע אם זו התחיבות ממשית של משרד החינוך או שרק המלצה?
ניסיתי לשלוח מייל לגפני ולמקלב ואין תגובה.. אולי אם יפנו אליהם עוד אנשים הם יתחילו להתייחס...

פינגווין

משתמש מקצוען
גם אני בסירה
מבירור רציני שערכתי אמרו לי שבטוח יאשרו (לא מתחייבת כמובן, זה מה שאמרו)
ולא היה תקדים שלא שלמו
מצד שני גם לא היה תקדים של קורונה---
זה היה אמור לעבור בתקציב הכנסת (התעכב כי לא הוקמה ממשלה)
עדיין לא טופל
החינוך העצמאי פנה לחברי הכנסת שהבטיחו לשחרר את התקציב, אולי בהלוואה מהכנסת, העיקר לשחרר את הסכום ולהעביר אותו
אבל גם זה ייקח זמן... אולי גם חודש...

אינסוף

משתמש מקצוען
גם אני בסירה
מבירור רציני שערכתי אמרו לי שבטוח יאשרו (לא מתחייבת כמובן, זה מה שאמרו)
ולא היה תקדים שלא שלמו
מצד שני גם לא היה תקדים של קורונה---
זה היה אמור לעבור בתקציב הכנסת (התעכב כי לא הוקמה ממשלה)
עדיין לא טופל
החינוך העצמאי פנה לחברי הכנסת שהבטיחו לשחרר את התקציב, אולי בהלוואה מהכנסת, העיקר לשחרר את הסכום ולהעביר אותו
אבל גם זה ייקח זמן... אולי גם חודש...
תודה על העדכון. שמחה לשמוע שהענין מטופל.

רחל rachel

משתמש רשום
@פינגווין לא מצליחה לכתוב לך בשרשור יולדות קורונה שננעל.
מהיכן ההודעה של לשכת הדוברות בנושא החזרת ימים למי שהיתה בחופשת לידה?
לא מוצאת בשום מקום ברשת

פינגווין

משתמש מקצוען
@פינגווין לא מצליחה לכתוב לך בשרשור יולדות קורונה שננעל.
מהיכן ההודעה של לשכת הדוברות בנושא החזרת ימים למי שהיתה בחופשת לידה?
לא מוצאת בשום מקום ברשת
מתנצלת בפני קוראי האשכול על הסטיה, @רחל rachel בשבילך...
את לא יכולה למצוא את זה ברשת
אני שלחתי שאלה לדוברת של משרד החינוך וזו היתה התשובה שלה
יש הודעה דומה באתר של משרד החינוך בקישור:

תעדכני את כל מי שזה רלוונטי אליו כי חינוך עצמאי לא ממש טורח לספר לנו את זה
ולמעשה כל מי שהיתה בחופשת לידה בין פורים לפסח לא צריכה לעבוד את הימים האלו, או לכל הפחות לקבל עליהם שכר כפול... :)

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
המענק מגיעה בבת אחת?
כמה זה בערך יוצא?
לי היה בעיה עם חתימת הבעלות ודיברתי עם הרב פרוש והרב מקלב ,ושתיהם נכנסו לעובי הקורה ופתחו שוב את האפשרות לחתום על הבעלות אפי' שרשמית כבר נסגרה האפשרות.
כל הכבוד להם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה