שעורה או דלקת?

יוד מם

משתמש רשום
איך אני מבדילה מה יש לתינוק שלי?
העפעף התחתון אדום ונפוח

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך את מבדילה? אל תבדילי!
"אם אין דעת הבדלה מנין?"
שייך לתחום המקצועיות הרפואית ואם אינך שייכת לתחום זה אל תחליטי לבד על חשבון עיני ילדך, זה עלול להחמיר או לא להירפא לבד. בכל מקרה של אחד משתי אפשרויות אלה צריך ויש טיפול.
רפואה שלמה!

יוד מם

משתמש רשום
צודקת. מחר בבקר הילד אצל הרופא. אבל מציקה לו העין. אין משהו שאני יכולה לעזור לו?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קומפרס של תה
לשים צמר גפן טבול בתה(אחרי שהתקרר) ולשים על העין
עוזר מאוד

יוד מם

משתמש רשום
אז אמרו לי שזה במקרה של שעורה ולא דלקת. לכן חשוב היה לי לדעת מה יש לו..

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דווקא במקרה של דלקת, רצוי לשים תמצית תה פושר ובנוסף לנקות בעדינות עם צמר גפן נקי טבול במים פושרים.

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוץ מזה שיש שתי סוגי דלקות
לפי דברי רופא הילדים שלנו...
1. ויראלי .. ששום טיפה לא תשפיע על זה וצריך רק לנקות את העין מהפרשות עד שזה עובר הכי הרבה שבועיים... בד"כ יומיים שלש מופיע בד"כ שיש רוח /עונות מעבר/מאוורר שמיבשים את העניים של הקטנטנים ובד"כ ההפרשות הן לא מרובות אלא בעיקר לאחר שינה
2. דלקתי... העניים כל הזמן מפרישות מוגלה וזה מדבק מאד מהר וגם המוגלה בד"כ יותר דביקה כך שהתינוק לא יכול לפתוח את העין....

בשני המקרים צריך לנקות עם צמר גפן ומים רתוחים שהגיעו למצב פושר ולשטוף היטב ידיים בין עין אחת לשניה

בכל מקרה כדאי שתשאלי את הרופא שלך כדי שתהיי בטוחה

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תקשיבו- תה זה פשוט חומר מחטא ולא יכול להזיק בשום מקרה, ואל תזלזלו בעיניים- בני היה מאושפז 5 ימים בגלל נפיחות בעיניים- כשהדלקת חודרת מתחת לעין זה לא כזה פשוט.

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י יוד מם;1356896:
אין כלל הפרשות אז כנראה שזה לא דלקת.

השבוע הייתי אצל רופא, ואמר לי, או שזה התחלה של דלקת, [את זה תוכלי לדעת יום אחר כך], או שזה כלום.
אבל לנקות ולשים קומפרס ותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה