מידע שימושי שנת הלימודים תוארך בחודש! האם באמת?

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נתניהו: שנת הלימודים בגנים ובבתי"ס תוארך עד לסוף יולי
ראש הממשלה נתניהו יחד עם שר החינוך כינסו הערב מסיבת עיתונאים, בה התחייבו שהגנים ובתי הספר ימשיכו לפעול עד סוף יולי: "זה מה שמגיע לילדי ישראל", אמר ראש הממשלה • צפו (חדשות)
לקראת ישיבת הממשלה מחר (שני), בה צפויים להודיע על חזרה ללימודים גם של כיתות ז'-י', כינס הערב ראש הממשלה מסיבת עיתונאים יחד עם שר החינוך יואב גלנט במטה משרד החינוך בירושלים, בה הודיע כי הלימודים יוארכו עד לסוף חודש יולי.
"שר החינוך ואני מביאים מתווה עקרוני להארכת שנת הלימודים עד חודש יולי. אנחנו חייבים לתת לילדים את ההזדמנות את מה שהם החסירו. נדאג לזכויות המורים, נדאג לתשלום מלא עבורם, זה עליי. אני לוקח אחריות יחד עם שר החינוך ושר האוצר. זה מה שנדרש לילדי ישראל, זה מה שמגיע להם", אמר נתניהו.
בשלב זה עבר ראש הממשלה לדבר על החיסונים, "יש לנו תוכנית ארוכת טווח בנוגע לחינוך ולחיסונים. החיסונים לא יחזיקו מעמד לעד".
"12 מיליון החיסונים", הוסיף נתניהו, "מחסנים 6 מיליון ישראלים מעל גיל 16, אבל לתקופה מוגבלת, ואף אחד לא יודע מה משכה המדויק. בדרכון הירוק כתבנו חצי שנה, זה יכול להיות גם יותר. צריך להיערך לאפשרות שהיא פחות אופטימית".
"המשימה שלי", הסביר ראש הממשלה, "היא להביא עוד 36 מיליון חיסונים. יש שתי דרכים להשיג זאת. הקורונה היא דבר שצריך להתמודד לאורך זמן. צריך להביא עשרות מיליוני חיסונים וזו תחרות קשה. אני נחוש לשמור את ישראל בראש הרשימה".

השר יואב גלנט אמר אחרי דבריו של נתניהו: "הסגרים הממושכים יצרו פערים ואת הפערים האלה אנחנו מצווים לסגור. אין בית שלא דואג לילדים ושואל איך סוגרים את הפער של השנה האחרונה".
"המשימה שלי", הסביר שר החינוך: "לחודשים הקרובים ואני נחוש לעמוד בה. התוכנית תהיה בת ארבעה שלבים".

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נו
כמו שעכשיו לומדים....
אבל תשמחו, למה לא?
:rolleyes:

עזר כנגדו

משתמש פעיל
דעתה של הגברת
במרבית מן המקרים אינה מייצגת את
דעתם של מורים והמורות
אני, ורבים שכמותי, חושבים כמוכם, הורים שאינם מורים, שיש להאריך את החופש בחודש נוסף וכך חשבנו על חופשים נוספים בשנה הזו.
להסתדרות המורים יש כח אבל למורה הקטן יש דעה עצמאית שלא תמיד באה לידי ביטוי.
הלוואי שבכל שנה, לא רק בשנת קורונה, ישנו כבר את החופש הגדול וינרמלו עוד כמה דברים במערכת החינוך.

טינטין!

משתמש מקצוען
דעתה של הגברת

במרבית מן המקרים אינה מייצגת את

אני, ורבים שכמותי, חושבים כמוכם, הורים שאינם מורים, שיש להאריך את החופש בחודש נוסף וכך חשבנו על חופשים נוספים בשנה הזו.
להסתדרות המורים יש כח אבל למורה הקטן יש דעה עצמאית שלא תמיד באה לידי ביטוי.
הלוואי שבכל שנה, לא רק בשנת קורונה, ישנו כבר את החופש הגדול וינרמלו עוד כמה דברים במערכת החינוך.
ברור.
אני נמצאת הרבה בסביבת מורות ושומעת מהן בדיוק את מה שאת אומרת.
בטח השנה.
אבל אנשים פה עוד אוחזים ב'הכה את המורה'
אז אין עם מי לדבר...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הלואי שבאמת יקרה
ואם כן- שיאמצו את זה לכל השנים
חודשיים חופש מיותר לחלוטין

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אז אין עם מי לדבר...
המורים הביאו את זה על עצמם...
כל הקורונה הם מקטרים כמה קשה להם....
כשהרבה אנשים אין להם בכלל עבודה, או שנפגעו כלכלית מאד...

ובכלל, עצם הרעיון שבכל שנה יש לתת למורים חופש חודשיים תמימים, בטענה שהם עובדים קשה מאד, לא באה בטוב לרוב ככל האנשים האחרים, שעובדים אף הם בפרך (שלא יובן לא נכון, מצידי על כל עם ישראל כסף בבנק בלי עבודה כלל...)

עזר כנגדו

משתמש פעיל
המורים הביאו את זה על עצמם...
כל הקורונה הם מקטרים כמה קשה להם....
המורים לא הביאו על עצמם חודשיים חופש. אין לבוא אליהם בטענות על כך.
אם משהו רוצה שק אגרוף לחבוט בו, שיחפש משהו אחר. יש שק גדול במיוחד, וצריך כח חזק במיוחד כדי להכות בו.
מורים עבדו קשה לארוך שנת קורונה ומי שמפקפק בכך זו לגמרי בעיה שלו וצרות מוחו, זה לא סותר את זה שאנשים אחרים ספגו מכה כלכלית קשה מאד ועצובה מאד וליבנו איתם. כל אדם נמצא בנקודה בה הוא בחר להיות, מראש!

מצליחה

משתמש מקצוען
חס וחלילה!!!
אני מכירה הרבה מורות מעולות, שחושבות שיש להאריך את הלימודים השנה.
והן ממש בעד המהלך.
אבל מה לעשות שיפה בן דוד היא היו"ר של הסתדרות המורים, והיא ה"בוסית" שלהן,
ומחליטה בשבילן החלטות.
ותמיד! ההחלטות הן לרעת ההורים והתלמידים :(
בטח בשנה משוגעת שכזאת, שיש חוסר מטורף בחומר הלימודים, ותלמידות בכיתות א' לא יודעות עדיין לקרוא, ותלמידות בכיתות ב' בקושי יודעות לכתוב בכתב, ואפילו הרבה מתלמידות כיתות ב' לא יודעות לקרוא!!!! (מידיעה :( )
עצוב, שיו"ר הסתדרות המורים, לא מבינה את הצורך, ולא פועלת למען התלמידים...

ChaiMordechaiBrecher

משתמש פעיל
כולנו נדפקנו מההתנהלות הנוראית של הסתדרות המורים בתקופת הקורונה.
מצב הזוי של LOOSE-LOOSE-LOOSE
המפסידים הם המורים, התלמידים וההורים כולם יחד וכל אחד לחוד.
ההורים היו צריכים להיות מורים במשרה מלאה
גם לתלמידים לא היתה למידה או שהיתה למידה חלקית
וגם המורים עבדו יותר קשה בהרבה מכל שנה עפ"ל

רק להזכירכם קצת היסטוריה - כשהתחילה הקורונה חשבו מה לעשות עם הלימודים בתקופת הסגר, חשבו לעשות על חשבון ימי חופש אחרים או להוציא מורים לחל"ת אבל יפה בן דוד העלתה את הרעיון ה"גאוני" של למידה מרחוק.
עכשיו הכל מתפוצץ בפרצוף של כולם... אבל לדבר עם הקירות וכולם כולל כולם משלמים את המחיר.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לאאאאאאאאאאאאאא
אסור שזה יקרה[
אולי אתם ההורים נהנים מזה
אבל התלמידים ממש לא!!!!
:eek::eek::eek::eek:

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא מורה.
אבל כן מבינה אותם מאד!
אין עבודה שוחקת יותר מזה.

וברשותכם אני אחדד..

רוב רובם של המורים והמורות בישראל, לא עובדים תחת החינוך העצמאי בבני ברק.
וממילא העבודה על כל המשתמע מכך היא קשה וסזיפית מאד!!!
מלאה בדרישות, הערות, מטלות וכ' וכ' שיש לבצע אותן גם מחוץ לשעות העבודה ללא תשלום!
שלא לדבר על העבודה עצמה...

אין כאן מישהו שיכול לומר שהוא מכיר את המקום מקרוב (בתור הורה כן..) כי לא נראה לי שיש כאן ניק שקורא
לעצמו חרדי שילדיו לומדיו במקום כזה.

ולכן שימו לב שהמושג מורה הוא כוללני מידיי, ואינו משקף אף אחד מהם באמת.

ואגב-
גם אם באמת יחליטו על הארכה, זה אף פעם לא תיהיה למידה רצינית ונורמלית.
או שזה יהיה ''רחוק מלמידה'' או ''בית ספר של החופש הגדול'' (עיין ערך יולי 2020 קרי תמוז תש''פ)
אז באמת שאין על מה לסמוך/לשמוח..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה