שני ראוטרים על תשתית אחת - יש אפשרות כזאת?

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי ראוטר של חברת בזק, ועכשיו אני רוצה לעשות קו טלפון של 012 שגם הם נותנים ראוטר, האם שייך לחבר את שני הראוטרים, ואז יהיה לי יותר חיבורים?

ואם לא איזה שימוש יכול להפיק ראוטר מיותר?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מה הענין? בין כה לא תקבל יותר מהירות. הראוטר של 012 חזק דיו להעביר את כל הנתונים שלך, תשתמש בו והוא יהיה לך כמודם כמתאם שיחות והכל.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
הכל אפשרי רק לבטל באחד מהם את הDHCP ולתת כתובת קבועה... היתרון יכול להיות בשביל מידור (ראוטר אחד בשביל הילדים השני להורים)... או בשביל להגדיל את טווח הקליטה

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י עשרים ושתים;846797:
הכל אפשרי רק לבטל באחד מהם את הDHCP ולתת כתובת קבועה...
אפשר הסבר מפורט יותר כיצד נעשה את זה?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הראוטר המיותר יכול לשמש כמפצל, להוסיף טלפונים או עוד מחשבים (ברוב הראטורים יש מאחור עוד יציאות)

hbubon

משתמש חדש
אני מתאר לעצמי שהראוטר שיש לך מבזק הוא מכשיר משולב וכולל בתוכו גם מודם לכן הגיוני ש 012 יחברו לך אותו בנוסף... חוץ מזה שתוכל להשתמש גם ביציאות של הראוטר של בזק וגם ביציאות של המתאם שיחות תוכל תמיד לחבר ראוטרים נוספים למה שכבר קיים זה נקרא סוויץ' אבל בד"כ אין בזה צורך

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי אותו הדבר.
צריך בתמיכה הטכנית של 012 להגדיר את הראוטר רשת - כשוטה. כך הם הגדירו את זה.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה לכולם, עכשיו יש לי שתי ראוטרים.

עכשיו נוצר בעיה אחרת. היה לי מצלמת אבטחה שהיה מחובר לראוטר של בזק, וכך יכולתי להיכנס למצלמה דרך המחשב. ומאז שחיברתי את הראוטר של 012 אני לא מצליח להיכנס למצלמה.

ב012 בדקו אם זה קשור לראוטר שלהם, והגיעו למסקנא שזה לא קשור להגדרות של הראוטר שלהם אלא בהגדרות של המצלמה.
האם יש מישהו שמבין בזה, ויכול להדריך אותי איך אפשר להגדיר במצלמה?

תודה מראש

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה שאני מבינה. שברגע שביטלו את ההגדרות של הראוטר של בזק. כנראה צריך להגדיר מחדש את ההגדרות של המצלמה שלראוטר שמחובר ראשון למחשב.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י g2035;858743:
תודה לכולם, עכשיו יש לי שתי ראוטרים.

עכשיו נוצר בעיה אחרת. היה לי מצלמת אבטחה שהיה מחובר לראוטר של בזק, וכך יכולתי להיכנס למצלמה דרך המחשב. ומאז שחיברתי את הראוטר של 012 אני לא מצליח להיכנס למצלמה.

ב012 בדקו אם זה קשור לראוטר שלהם, והגיעו למסקנא שזה לא קשור להגדרות של הראוטר שלהם אלא בהגדרות של המצלמה.
האם יש מישהו שמבין בזה, ויכול להדריך אותי איך אפשר להגדיר במצלמה?

תודה מראש
מה הכתובת של המצלמות ומה הגדרת בראוטר ובמחשב???

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם אתה מתכוון הכתובת שאני מכניס בדפדפן כדי לפתוח את המצלמה זה 10.0.0.05
במחשב ובראוטר לא הגדרתי שום דבר, רק הכנסתי אותו לראוטר של בזק וזה עבד, ועכשיו זה לא עובד.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י g2035;859052:
אם אתה מתכוון הכתובת שאני מכניס בדפדפן כדי לפתוח את המצלמה זה 10.0.0.05
במחשב ובראוטר לא הגדרתי שום דבר, רק הכנסתי אותו לראוטר של בזק וזה עבד, ועכשיו זה לא עובד.
תרשום IPCONFIG במחשב ותראה מה הכתובת שלך... כנראה קיבלת כתובת מהראטר השני משהו בסגנון של 192.168.0.1
כי לא ביטלת את הDHCP

מוח

משתמש צעיר
יש לי ראטור BE של בזק
בצד השני של המשרד אני צריך לשים שם טלפון ואני צריך רשת.
קניתי עוד ראוטר D-Link
ואני רוצה לחבר אותו איפה שאני צריך (כמגדיל טווח)
מה אני צריך להגדיר?
כמה אמור לעלות לחבר טכנאי מרחוק לסדר זאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה