תנו לי ביקורת שנה זהב ושתלכו בדרכים ישרות:)

צילום ועיבוד תמונות >> תוכן מקצועי

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
צילומי מיניאטורה- פרוייקט אישי
"פרוייקט גמר בצילום"- יש לי כ"כ הרבה לומר על שלושת המילים הללו... עברתי מסע מרתק, חווייתי ובעיקר מלמד, יחד עם 25 נשים מדהימות שנכנסו לי ללב...

פרלה וידיסלבסקי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הייתי חייבת למצוא איזה קשר לאיחול בעיתוי הנוכחי:)
אבל האמת שזה סתם שיתוף של כמה צילומים פרסומיים מהזמן האחרון...
אז יש כאן צילומי תכשיטים למרקיז. על הפרסום שמפניה. שכמו תמיד היה כיף לעבוד איתה. מקצועית ומבינה ענין.
צילום קלאסי של תכשיט. שמביא בחשבון העמדה מחמיאה, תאורה, וכמובן עדשת מאקרו.
A4 (1)-2.jpg A4 (1)-4.jpg מרקיז חגים_עמוד_news link2.jpg מרקיז חגים_עמוד_news link.jpg

הצילומים הבאים הם לחנות גולדמן בבית שמש. שם הקונספט היה שונה. על הפרסום פואנטה שגם איתה תענוג לעבוד. ממוקדת ומוכשרת ביותר.
הצילום פה הוא טופ שוט. והמטרה היתה להראות את המבחר בחנות.
מודעה מתוקנת 2 (1).jpg מודעה בסדרה 4 (1).jpg

ועוד משהו מתחום אחר לגמרי. צילום לחלונות הראוה של מיין שיך. על הפרסום פינטל הענק. מיין שיך ילדים סוכות תשפב (1).jpg

קבצים מצורפים

פרלה וידיסלבסקי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה זה טופ שוט?
הרקע על קרעי נייר או דמה?
טופ שוט זה פשוט צילום מלמעלה
והתמונות צולמו עם הקרעי נייר.
את יכולה לראות שזה אותנטי לפי הצל שנופל. כיוונתי תאורות מהכיוונים של הקרעים
בצורה די ממוקדת כדי שיווצר צל ניכר ודומיננטי.

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פרסום וקופירייטינג
טופ שוט זה פשוט צילום מלמעלה
והתמונות צולמו עם הקרעי נייר.
את יכולה לראות שזה אותנטי לפי הצל שנופל. כיוונתי תאורות מהכיוונים של הקרעים
בצורה די ממוקדת כדי שיווצר צל ניכר ודומיננטי.
מהמם!
(איך לא נופל?)

והרקע של הנעליים?

פרלה וידיסלבסקי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מהמם!
(איך לא נופל?)

והרקע של הנעליים?
זה שוכב על הריצפה
צילום טופ שוט כאמור.
והנעליים גם הרקע במקור. כל נעל צולמה בנפרד. את יכולה לראות שכל אחת בזוית קצת שונה לפי מה שהכי מחמיא לה.

נערך לאחרונה ב:

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פרסום וקופירייטינג
זה שוכב על הריצפה
צילום טופ שוט כאמור.
והנעליים גם הרקע במקור. כל זוג צולם בנפרד. את יכולה לראות שכל נעל מזוית קצת שונה לפי מה שהכי מחמיא לה.
מעניין מאד.
תודה רבה על ההסבר.
התחום הזה מושך אותי מאד.

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה פשוט מהמם וחד ועושה חשק לקנות!!!!!
את ממש מוכשרת!

אולי מעניין אותך גם...

נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
צילומי מיניאטורה- פרוייקט אישי
"פרוייקט גמר בצילום"- יש לי כ"כ הרבה לומר על שלושת המילים הללו... עברתי מסע מרתק, חווייתי ובעיקר מלמד, יחד עם 25 נשים מדהימות שנכנסו לי ללב...
והכל התחיל מהתחלה...
בהמשך לאשכול הזה רוצה קצת לשתף באופן אישי. כשנכנסתי לפורום לפני 8 שנים (כשנרשמתי ללימודים בפרוג) הפורום היה מלא בעיקר בצלמות ובצלמים מקצועיות...

אולי מעניין אותך גם...

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
מזל טוב! למה (ומדוע) התחפשתם??
פעם בשנה יש לנו את פורים. בפורים מתחפשים. שבועות וחודשים לפני פורים יושבות האמהות על המדוכה ודנות בנושא בכובד ראש. למה יתחפש שלומי, לאריה או...
מחשבות על היום שאחרי...
כמה קשה לתפוס בשכל אנושי שיום אחד זה ייגמר יום אחד אצטרך להמשיך הלאה, אצטרך ללכת למקום אחר למקום שטיפות הגשם כבר לא ירטיבו את הרחוב יום אחד יהיה...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

2

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג