מידע שימושי שמתם לב למיילים?

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רעיון חכם ונדרש בהחלט
אבל מה יעשו כל המשתמשים שמעלים כתובות למיילים עסקיים?
ובאיזו דרך ניתן להחליף מידע נצרך אם גם בהודעות פרטיות אי אפשר להעביר מיילים?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
פתחו אשכול מקביל בעניין זה והגבתי שם , אבל אגיב גם פה שמא המנהלים יראו את זה ויחמיצו את השני. יש לי בעיה - הקישור מפנה לאאוטלוק, ואצלי הוא לא מוגדר מפני סיבות אישיות. כל נסיון לפתוח אימייל כזה מסבך אותי. יש אפשרות שהקישור יוביל לג'ימייל? תודה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אבל השאירו טלפונים אישים ואם אדם רוצה לחטוא הוא יכול להתקשר אז זה לא מספיק מה שעשו
(ושמעתי כבר סיפורים מקרוב על אחד שהיה מתקשר לנשים מודעות פרסומת שלהם)

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פתחו אשכול מקביל בעניין זה והגבתי שם , אבל אגיב גם פה שמא המנהלים יראו את זה ויחמיצו את השני. יש לי בעיה - הקישור מפנה לאאוטלוק, ואצלי הוא לא מוגדר מפני סיבות אישיות. כל נסיון לפתוח אימייל כזה מסבך אותי. יש אפשרות שהקישור יוביל לג'ימייל? תודה!
זה רק כותב באאוטלוק 'אין לפרסם מייל'
ולא באמת כותב כתובת מייל.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
זהו לא קישור שמפנה למשהו
האופציה של כתיבת מייל נחסמה
אין אפשרות לראות מיילים של ניקים.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אבל השאירו טלפונים אישים ואם אדם רוצה לחטוא הוא יכול להתקשר אז זה לא מספיק מה שעשו
(ושמעתי כבר סיפורים מקרוב על אחד שהיה מתקשר לנשים מודעות פרסומת שלהם)
אז אולי נמחק את הספר טלפונים ???????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה