מידע שימושי שמפו רגיל - ותוצאה לא רגילה! המלצה לגדילת שיער מנסיון אישי!

שירבוטית

משתמש פעיל
אולי יש סוגי עור שהרוזמרין שבשמפו מסייע להצמחת השיער????
כמו שיש כאלה שמי הדסים סיעו להם?
מי מבין ברפואה? ויתן פסק?<

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
חחחחחח
יש את זה בג'ינה לא צריך לרוץ לניו פארם

אבל תודה על המידע!

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה רק מאריך, או גם מעבה?
הבת שלי עם שיער ארוך, אבל דליל ודק.
אולי שווה לנסות....?!

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לידיעתכן-

קניתי ביום חמישי בחנות שפע ברכת השם בבני ברק במחיר של 11.9 ש"ח

מירי456

משתמש מקצוען
עוד שמפו רגיל עם תוצאה בלתי רגילה...
שמפו ומרכך בתוספת קראטין של פינוק או הוואוי בצבע סגול
אני מורחת ומעסה את המרכך כמו קרם על הראש (ללא שטיפה) מספר פעמים ביום, נראה לי יותר יעיל מהרחיצה פעם ביום, מפני שנשאר על הראש ולא נשטף מייד.
בינתיים רואים שיפור, אך אני לא משתמשת כ"כ הרבה זמן שאוכל לאמר עד כמה משמעותי

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בשמפו של טום וגרי יש "פרוטאין צמחי טבעי", נראה לי שזה המרכיב המשמעותי. ייתכן שאני טועה.
מכל מקום, סוגי שמפו אחרים עם רוזמרין לא עשו את אותה פעולה.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה אתם אומרים
טוב גם לזקן???
:D:D:D

חדזי

משתמש מקצוען
לכל המלעיגים;)
אל תצחקו יותר מידי
תנו לנו האמהות לנסות מה שאפשר
נראה אתכן מסבירות לילדה בת 4 שאי אפשר לעשות לה תסרוקת לתחפושת של כלה
כי אין לה מספיק שיער.:cool:
או שהילדה חוזרת הביתה בוכה- הבנות בגן צוחקות עלי שיש לי קול של תינוקת ושיער של תינוקת:eek:

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
צינזרתי לגמרי

נכתב ע"י לילי 1;2078704:
אחחחחחח
התמימות

מאוד מאוד צינזרתי את המחשבות שלי

שאבין, מה קשור פה תמימות?

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שימו לב לניסוח המודעה הראשונה באשכול
ותבינו את הסוד...
לא אלאה אותכם ואגש ישר ולענין
הסוד הוא עיסוי יומיומי של עור הקרקפת ולא משנה עם איזה שמפו או מי הדסים. [אולי על כל פנים צריך שלא יהיה חומר שהורס ומעכב צמיחה... ותתפלאו לשמוע ש99 אחוז מהסבונים בשוק עם רעלים המזיקים לעור וחלקם אף רשומים בארה"ב כמסרטנים!!!]
כל מה שימכרו לכם הוא רק סיבה לעיסוי, כשבהוראות כתוב שחובה "לעסות" את עור הקרקפת במשך כמה דקות יום יום. וכך תראו תוצאות מפליאות ותחשבו שזה בגלל השמפו או מי ההדסים ובאמת זה רק בגלל העיסוי.
זו שרק "מרחה" מי הדסים חצי שנה לא פלא שלא עזר לה.
וכל ההתלהבות של טום וגרי "בוקי סריקי". ומייצרי השמפו לא סתומים... יש היום מידע מדויק אלו רכיבים גורמים או מעכבים צמיחה. ואם השמפו שלהם היה מזרז צמיחה הם לא היו יושבים בשקט...
לסיכום: לא משנה איזה שמפו אלא העיקר העיסוי!!!
ולמי ששאל אם זה טוב גם להאריך את הזקן
התשובה היא שבהחלט כן. כי על ידי העיסוי מתחזקים השורשים של השיער ומקבלים כוח להצמיח יותר.
ולכל מי שכבר רץ לקנות "טום וגרי", אם בזכות השמפו החדש הילד יסכים לעיסוי הרווחתם.

sariw

משתמש פעיל
אם קיים בשמפו חומרים מסוכנים, אז עיסוי יכול רק להזיק.
אני לא חושבת שהענין הוא בעיסוי, כי בכל מקרה כל שטיפה של הראש בסבון כוללת עיסוי ועובדה שלא כל סוגי השמפו למינהם עוזרים.
ולענין התמימות- ממש לא קשור. עושים ומנסים הכל עד שמשהו ילך. או שלא ילך...

מירי456

משתמש מקצוען
מי שרוצה הוכחה...
הייתי מברישה את הקרחת של הבן שלי כל יום (ג"כ סוג של עיסוי) ולא צמח מילימיטר ומאז שהתחלתי עם השמפו בתוספת קראטין ראיתי צמיחה מיידית!

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חדזי;2078842:
לכל המלעיגים;)
אל תצחקו יותר מידי
תנו לנו האמהות לנסות מה שאפשר
נראה אתכן מסבירות לילדה בת 4 שאי אפשר לעשות לה תסרוקת לתחפושת של כלה
כי אין לה מספיק שיער.:cool:
או שהילדה חוזרת הביתה בוכה- הבנות בגן צוחקות עלי שיש לי קול של תינוקת ושיער של תינוקת:eek:
או לראות אותה כל יום בודקת מול המראה אם ה"קוקון" שלה כבר ארוך...

כמה הזדהתי................

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אריה ענק;2079028:
שימו לב לניסוח המודעה הראשונה באשכול
ותבינו את הסוד...
לא אלאה אותכם ואגש ישר ולענין
הסוד הוא עיסוי יומיומי של עור הקרקפת ולא משנה עם איזה שמפו או מי הדסים. [אולי על כל פנים צריך שלא יהיה חומר שהורס ומעכב צמיחה... ותתפלאו לשמוע ש99 אחוז מהסבונים בשוק עם רעלים המזיקים לעור וחלקם אף רשומים בארה"ב כמסרטנים!!!]
כל מה שימכרו לכם הוא רק סיבה לעיסוי, כשבהוראות כתוב שחובה "לעסות" את עור הקרקפת במשך כמה דקות יום יום. וכך תראו תוצאות מפליאות ותחשבו שזה בגלל השמפו או מי ההדסים ובאמת זה רק בגלל העיסוי.
זו שרק "מרחה" מי הדסים חצי שנה לא פלא שלא עזר לה.
וכל ההתלהבות של טום וגרי "בוקי סריקי". ומייצרי השמפו לא סתומים... יש היום מידע מדויק אלו רכיבים גורמים או מעכבים צמיחה. ואם השמפו שלהם היה מזרז צמיחה הם לא היו יושבים בשקט...
לסיכום: לא משנה איזה שמפו אלא העיקר העיסוי!!!
ולמי ששאל אם זה טוב גם להאריך את הזקן
התשובה היא שבהחלט כן. כי על ידי העיסוי מתחזקים השורשים של השיער ומקבלים כוח להצמיח יותר.
ולכל מי שכבר רץ לקנות "טום וגרי", אם בזכות השמפו החדש הילד יסכים לעיסוי הרווחתם.
אני לא רק מרחתי מי הדסים במשך חצי שנה, אלא השפרצתי אותם על הראש, במיוחד במקום של הפיאות , ועיסיתי עם אצבעות הידיים במשך כמה רגעים!
את אותו "עיסוי" בדיוק אני עושה עם השמפו, לא יותר!!! אותם שני סיבובים נוספים עם האצבעות במקום של הפאות. [ ודרך אגב, פרק הזמן שבו ניסיתי היה בחורף, שאז אני מקלחת יום כן, יום לא... ואת מי ההדסים שמתי בקיץ פעמיים! יום יום!... ועדיין...]
התוצאות מדברות בעד עצמן, למרבה אושרי:)
אין לי שום אינטרס בהמלצתי הזו מלבד להיות אולי לעזר לעוד אמהות וילדים ולבינתיים אין לי מניות בשום חברת שמפו... (בעצם, אולי יום אחד הם יתנו לי תמלוגים בעקבות הזנקת המכירות שלהם:)
ההמלצה הזו היא מנסיון אישי + נסיונן האישי של עוד 2 נשים !
וכמו שכבר אמרתי, שווה לנסות! יתכן ויעזור, יתכן גם שלא...
אבל לפחות ניסיתן משהו זול, נגיש וקל!!!
(ולזו שכתבה שהיא משתמשת בזה והבנות שלה עדיין דלילות שיער- מי יודע איך הן היו ללא החפיפה בשמפו הזה...)
וגם קחו בחשבון כמובן שמדובר על השפעה של התפתחות צמיחה וגדילה בקצב כלשהו, לעומת חוסר צמיחה... ולא שפתאום תוך כמה שבועות, מקרחת יש קוקו עד למותניים....

פסנתר

משתמש רשום
במרץ היום באמבטיה התחלתי לעסות את שערותיו הדלילות של בני בן השנתיים.
אך אויה, כל השיער נמלא קשרים נוראיים שאח"כ לפתוח אותם גבה ממנו צרחות עד לב השמיים.
איך מעסים שיער של ילד?

מירי456

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פסנתר;2080725:
במרץ היום באמבטיה התחלתי לעסות את שערותיו הדלילות של בני בן השנתיים.
אך אויה, כל השיער נמלא קשרים נוראיים שאח"כ לפתוח אותם גבה ממנו צרחות עד לב השמיים.
איך מעסים שיער של ילד?

טוב שיש שיער שיכול להסתבך...:D:D:D

במקום עיסוי עם הידיים אפשר להבריש במברשת/מסרק זה מגיע לכל תא ותא בקרקפת

פסנתר

משתמש רשום
נכתב ע"י מירי456;2081227:
טוב שיש שיער שיכול להסתבך...:D:D:D

במקום עיסוי עם הידיים אפשר להבריש במברשת/מסרק זה מגיע לכל תא ותא בקרקפת

תודה! עזרת לי! רעיון טוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה