שמירת שינויים בבלוק- דחוףףףף לי מאוד

ציבימור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת לי ההערה הזו. איך מתמודדת איתה?
לא יכולה לפוצץ את הבלוק כי מפוצץ לי את כל ה-HATCH
בלוק שכבר פתחתי וסגרתי כמה פעמים ושמר את השינויים מה יכולה להיות הבעיה?
עזרה.png

תודה רבה

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את בתוך פקודה שנקראת edit block in place
היא עורכת את הבלוק תוך כדי שרואים את שאר השרטוט. כדי לצאת ממנה- תבחרי בסרגל למעלה את האייקון הרביעי מימין- אם את רוצה לשמור שינויים ואם לא- בחרי את השלישי

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את בתוך פקודה שנקראת edit block in place
היא עורכת את הבלוק תוך כדי שרואים את שאר השרטוט. כדי לצאת ממנה- תבחרי בסרגל למעלה את האייקון הרביעי מימין- אם את רוצה לשמור שינויים ואם לא- בחרי את השלישי
איך נכנסים לעריכת בלוק במקומו???
אני מחפשת את הפקודה הזו שנים, שיהיה כמו ברוויט, שניתן לראות את מיקום הבלוק.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איך נכנסים לעריכת בלוק במקומו???
אני מחפשת את הפקודה הזו שנים, שיהיה כמו ברוויט, שניתן לראות את מיקום הבלוק.

בחירת הבלוק.
לחיצה ימנית בעכבר.
שורה חמישית - EDIT BLOCK IN PLACE

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בחירת הבלוק.
לחיצה ימנית בעכבר.
שורה חמישית - EDIT BLOCK IN PLACE
ואם אין לי לחצן ימני?
ז"א, הלחצן שלי משועבד לאנטר...
איך מגיעים לזה דרך מקום אחר?

ואיך זה שלא ידעתי עד היום שזה אפשרי??

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם אין לי לחצן ימני?
ז"א, הלחצן שלי משועבד לאנטר...
איך מגיעים לזה דרך מקום אחר?

ואיך זה שלא ידעתי עד היום שזה אפשרי??

איך לא ידעת - גמני מתפלאת, אלופת האוטוקד....
זה מה שמביא לי בקומנד ליין
upload_2019-2-4_2-54-49.png

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

-פשוט לשרטט מקצועי-

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ספציפית לשאלה שנשאלה כאן, ותוך כדי גם טיפה הסבר על הפקודה---
אז ככה, edit block in place - עריכת בלוק במקום שנותן להוריד ממנו לשרטוט ולהוסיף אליו מהשרטוט אוביקטים.
אמממה, יש לו באג קטן- ועליו נשאלה השאלה הזו- וכמעט שלא נפגשים בו בדר"כ, כשמכניסים אליו אוביקטים מסוימים הוא לא נותן לשמור שינויים ולסגור את הבלוק.
בינתיים זיהיתי רק ש-NC- ז"א אוביקטים מבלוקים אחרים מחוץ לשרטוט שמועלים אליו יכולים ליצור את הבעיה הזו עם שמירת הבלוק, אני מתמודדת עם זה בכמה צורות-
1. אם אני יודעת מה האוביקט שיצר את הבעיה אני מורידה ומעלה אותו מחדש לבלוק ואז הוא נותן לשמור.
2. אם השינויים שעשיתי לא מהותיים או בודד ממש, יוצאת בלי לשמור ועושה את זה שוב תוך המנעות מהכנסת אוביקטים עם חשש לבעייתיות.
3.כשעבדתי מלא ואין לי מושג מה גרם למבוכה הלזו-
מזיזה את תוכן הבלוק הצידה בערך מסוים, מורידה את כל תוכנו לשרטוט הכללי, סוגרת את הבלוק שלא מכיל כלום, מזיזה את תוכן הבלוק חזרה למקומו (בדר"כ על השרטוט הקיים) ואז עושה שוב B ובסלקט בלוק בוחרת בP- פריביוס בחירת האוביקט האחרון שנבחר, וכמובן קוראת לו את אותו השם ומבקשת שיחליף את הבלוק הקיים, שכרגע ריק מתוכן.

מעלה לתועלת כולם את האופציה להכנס לעריכת בלוק במקום בלחיצה כפולה על בלוק.
(אגב- לחיצה ימנית על הבלוק הבחור נותנת את התפריט גם הוא משועבד לאנטר... או שאת צריכה לשנות שם את ההגדרה לשים את הנקודה על ה-שורטקט מניו.)

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    לכידה.JPG
    KB 64 · צפיות: 138

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ספציפית לשאלה שנשאלה כאן, ותוך כדי גם טיפה הסבר על הפקודה---
אז ככה, edit block in place - עריכת בלוק במקום שנותן להוריד ממנו לשרטוט ולהוסיף אליו מהשרטוט אוביקטים.
אמממה, יש לו באג קטן- ועליו נשאלה השאלה הזו- וכמעט שלא נפגשים בו בדר"כ, כשמכניסים אליו אוביקטים מסוימים הוא לא נותן לשמור שינויים ולסגור את הבלוק.
בינתיים זיהיתי רק ש-NC- ז"א אוביקטים מבלוקים אחרים מחוץ לשרטוט שמועלים אליו יכולים ליצור את הבעיה הזו עם שמירת הבלוק, אני מתמודדת עם זה בכמה צורות-
1. אם אני יודעת מה האוביקט שיצר את הבעיה אני מורידה ומעלה אותו מחדש לבלוק ואז הוא נותן לשמור.
2. אם השינויים שעשיתי לא מהותיים או בודד ממש, יוצאת בלי לשמור ועושה את זה שוב תוך המנעות מהכנסת אוביקטים עם חשש לבעייתיות.
3.כשעבדתי מלא ואין לי מושג מה גרם למבוכה הלזו-
מזיזה את תוכן הבלוק הצידה בערך מסוים, מורידה את כל תוכנו לשרטוט הכללי, סוגרת את הבלוק שלא מכיל כלום, מזיזה את תוכן הבלוק חזרה למקומו (בדר"כ על השרטוט הקיים) ואז עושה שוב B ובסלקט בלוק בוחרת בP- פריביוס בחירת האוביקט האחרון שנבחר, וכמובן קוראת לו את אותו השם ומבקשת שיחליף את הבלוק הקיים, שכרגע ריק מתוכן.

מעלה לתועלת כולם את האופציה להכנס לעריכת בלוק במקום בלחיצה כפולה על בלוק.
(אגב- לחיצה ימנית על הבלוק הבחור נותנת את התפריט גם הוא משועבד לאנטר... או שאת צריכה לשנות שם את ההגדרה לשים את הנקודה על ה-שורטקט מניו.)
אלופה!

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לשים לב לא להשתמש באופציה זו של in place- בבלוק דינאמי או באטריביוט כיוון שגורם לבלוק להיות בלוק נפרד לעצמו.
אגב, יש אופציה לערוך אקסרפ באותה צורה (פחות שימושי)

-פשוט לשרטט מקצועי-

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אל דאגה---
בלוק דינאמי ובלוק מלל משתנה בלחיצה כפולה לא נכנסים לאינפלייס.
בלוק דינאמי נכנס אוטומטית לבלוק אדיטור, ומלל משתנה לחלון השינוי...
ב BE נכנסים לבלוק רגיל שרוצים להוסיף בו דינאמיות או לבלוק מלל משתנה שנרצה לשנות בו משהו.

מבחינתי בלוק ואקסרף הם כמעט זהים, השינוי היחיד באקסרף הוא שהוא בעצם קובץ חיצוני.

גם XCLIP הוא עקרונית חל על אקסרף אבל על בלוק הוא מתפקד בצורה זהה לחלוטין.

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אל דאגה---
בלוק דינאמי ובלוק מלל משתנה בלחיצה כפולה לא נכנסים לאינפלייס.
בלוק דינאמי נכנס אוטומטית לבלוק אדיטור, ומלל משתנה לחלון השינוי...
לא הבנתי את כוונתך. בכל מקרה לחיצה כפולה נכנסת לבלוק אדיטור, ציינתי רק לא לעשות in place כשמדובר על בלוק דינאמי אטריביוט.

-פשוט לשרטט מקצועי-

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל שלא הבנת
והאמת, כדאי לך להבין...!!
אם את עובדת הרבה עם בלוקים כדאי לשנות את הלחיצה כפולה על בלוק לכניסה אוטומאטית לאינפלייס, בתגובה הראשונה שלי לשאלה פה העלתי לטובת הכלל את הדרך לשנות את זה.

בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה