עזרה שמיעה בשיאומי כשר

מ.ב.

משתמש מקצוען
אין אפשרות שליטה מסוימת דרך הסים?
איך יש בחלק מהפלאפונים עדכון תאריך ושעה אוטומטי בלי חיבור רשת?

מ.ב.

משתמש מקצוען
כבר ענו לכם על זה.

כבר לפני 15 שנים היו GPS כשר במכשירים של מירס ז"ל. וגם אז זה נראה חריג אבל זה היה.
איפה ענו?
אם פלאפון הוא לא 'לשיחות בלבד' לא שייך לחלק בין GPS לשאר התכונות

A052

משתמש סופר מקצוען
ענו באשכול אחר.

אבל זה נכון, ואדרבה תפנו לועדת הרבנים ותטענו את טענתכם ותעדכנו את תשובתם...

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
יש במכשיר הזה בעיה קשה, שאין חיפוש באנשי קשר.
כשמחפשים משהו, צריך לכתוב את כל השם, ולא מספיק לכתוב רק האות הראשונה והשניה למשל.
כי אם כותבים רק שני אותיות, נאמר 'צב' בשביל למצוא שם משפחה שמתחיל באותיות אלו,
הוא יביא לפני אותו שם המשפחה עוד רשימה ענקית של שמות שיש בהם את שני האותיות האלו, על אף שאותם השמות מתחילות באותיות א-ע.
להבנתי, זו מעלה ולא חסרון.
זהו חיפוש חכם שמחפש לפי תאימות חלקית, ומוצא שמות גם אם אני לא זוכרת איך בדיוק הכנסתי אותם לזכרון: חנה הגננת ,הגננת חנה או חנה גן.
כשרוצים לחפש מהר יותר צריך לחפש את הצירוף הנדיר יותר של האותיות בשם , לאו דווקא מההתחלה שלו.
אם מחפשים את יעקב לוברבום, לחפש רבו למשל.
אם גם במספרים החיפוש דומה, זה מעולה.
(אגב, בK35 זה לא כך?)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מה המחיר הכי זול שאפשר להשיג בו את השיאומי עם הGPS ובלי ?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@2016 האם יש עוד הבדלים תכנותיים בין הגרסאות - חוץ מהעובדה שאפשר להשתמש בצלצולים לשעון מעורר, לוח שנה חדש וGPS?

עדידאס

משתמש פעיל
@2016 אני מעוניינת לקנות את השיאומי מהיבואן הרישמי יש לי למה לחכות שתצא גירסה מעודכנת יותר בלי באגים? או עם שיפורים?
איך אני יודעת שזה היבואן הרישמי? איפה אפשר לקנות?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה