עזרה שמיעה בשיאומי כשר

מוגז כדין

משתמש צעיר
לפני כמה זמן כתבתי תגובה ארוכה (שלילית) מאוד בפורום תוכנה (כמדומני) על השיומי החדש
ועכשיו שאני מחפש אז הכל נמחק!!!
לא ברור אם בגלל שיש מישהו שמשלם על פרסומות לשווק את המכשיר אז לכן מוחקים???
שורה תחתונה, חשוב לכם נושא מסויים, תגבו אותו!
וכמובן הודעה זו גם תימחק/תעבור עריכה/ ואולי גם אני יחסם :)
מה לך ולצרה הזאת?
לא באנו כאן כדי להשמיץ שום מכשיר אלא אך ורק לתהות על קנקני ההבדלים בין 2 היבואנים.

גילוי נאות- כמדומני שיש ששמרו את צילומי המסך ו\או התראות האימייל שקיבלו על אשכול זה. היה מעניין להעלות את זה ולנתח מה הייתה הבעיה......

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מה לך ולצרה הזאת?
לא באנו כאן כדי להשמיץ שום מכשיר אלא אך ורק לתהות על קנקני ההבדלים בין 2 היבואנים.
צריך לדעת כמובן מה הבעיה בראשון ולדעת האם זה שונה בשני?
1. האם אפשר להחליף את צבע הרקע של המסך השחור - אפור, לצבע אחר? כמו לבן וכדומה? ולא רק בעמוד הראשי אלא בכל התפריטים?
2. האם כשנמצאים ביומן שיחות וחוזרים לשיחה ושוב חוזרים ליומן שיחות האם זה חוזר לאותו מקום שהיית?
3. האם אפשר לקרוא שמות לכל הקלטה?
4. האם כשרוצים לצאת מועידה צריך לעשות 3 פעולות?
5. האם רמת המיקרופון שקולט אותי מדבר (נושא האשכול) יותר טוב?
6.האם כשמקישים באמצע שיחה מספרים ולוחצים כוכבית האם המספרים משתבשים?
7. האם באמצע שיחה בזמן שלוחצים על המספרים ואז לוחצים על החיצים כלפי מעלה ומטה, ואז לוחצים על מספר, האם הטלפון משתבש?
8. האם יש אפשרות לחזור לשיחה אחרי שעברנו למסך הבית?
9.האם בהגדרות שיחה (כמו העברת שיחות וממתינה) צריך לחכות דקה עד שזה נפתח?
10. האם כל הצלצלולים החסידיים מיועדים רק לצלצולי טלפון, או גם לשעון מעורר?
11.האם כשנכנסים ללוח שנה עברי הוא מתבלבל וכתוב תאריך של תשצז וכתוב "היום"?
12. האם ליבואן יש שליטה מרחוק על המכשיר?

ועוד

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
1. האם אפשר להחליף את צבע הרקע של המסך השחור - אפור, לצבע אחר? כמו לבן וכדומה? ולא רק בעמוד הראשי אלא בכל התפריטים?
2. האם כשנמצאים ביומן שיחות וחוזרים לשיחה ושוב חוזרים ליומן שיחות האם זה חוזר לאותו מקום שהיית?
7. האם באמצע שיחה בזמן שלוחצים על המספרים ואז לוחצים על החיצים כלפי מעלה ומטה, ואז לוחצים על מספר, האם הטלפון משתבש?

ועוד
התשובות מתיחסות למכשיר יבואן רשמי עם GPS
1. כרגע לא
2. לא, זה חוזר לשיחה האחרונה (הראשונה ביומן)
3. כן
4. לא הבנתי מה הכוונה
5. יש משהו שפששוט לא הבנתם לדעתי אני יפרט יותר מאוחר
6. כרגע עדיין לא סודר אבל בכ"א זה לא משנה כרגע כי אתה לא יכול לעשות כלום עם המספר
7. לא נראה לי שזה קורה אא"כ לא הבנתי אותך
8. בטח ע"י לחיצה על מקש השיחה
9. כן אבל זה משהו שקשור למכשיר יותר, מנסים לתקן את זה
10. גם לשעון מעורר
11. ממש לא, למכשיר הזה יש אפליקצית לוח שנה אחרת
12. חחחחח

מוגז כדין

משתמש צעיר

ועוד
יש עוד תקלות בישן?
העלה והצף הכל!
זה שירות חשוב לציבור ענק שמבולבל, ולא מצליח לגבש דעה על המכשיר הזה,
האם הוא אכן בשורת השנה בתחום, או אחיזת עיניים???

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
@מוגז כדין
יש לי את המכשיר הישן ללא שום מניות
1. האם אפשר להחליף את צבע הרקע של המסך השחור - אפור, לצבע אחר? כמו לבן וכדומה? ולא רק בעמוד הראשי אלא בכל התפריטים? לא הצלחתי
2. האם כשנמצאים ביומן שיחות וחוזרים לשיחה ושוב חוזרים ליומן שיחות האם זה חוזר לאותו מקום שהיית? כדי לצאת מיומן שיחות ולחזור לשיחה האחרונה יש ללחוץ על הכפתור הימני העליון ולא על -זה שמתחתיו, זה משהו שקשור לסוג המערכת.
3. האם אפשר לקרוא שמות לכל הקלטה? רק להקלטות שלא בשיחה
4. האם כשרוצים לצאת מועידה צריך לעשות 3 פעולות? לא ניסיתי
5. האם רמת המיקרופון שקולט אותי מדבר (נושא האשכול) יותר טוב? אין לי תקלות קורה לעיתים נדירות שאומרים לי לא שמעתי אותך
6.האם כשמקישים באמצע שיחה מספרים ולוחצים כוכבית האם המספרים משתבשים? לי זה ממש לא הפריע
7. האם באמצע שיחה בזמן שלוחצים על המספרים ואז לוחצים על החיצים כלפי מעלה ומטה, ואז לוחצים על מספר, האם הטלפון משתבש? לא נתקלתי
8. האם יש אפשרות לחזור לשיחה אחרי שעברנו למסך הבית? כדי לחזור לשיחה יש ללחוץ על החץ לכיוון מטה ואז למעלה ולמטה - כשתלחצו תבינו...
9.האם בהגדרות שיחה (כמו העברת שיחות וממתינה) צריך לחכות דקה עד שזה נפתח? גם אצלי נראה לי שזה קשור למפעיל הקו - יש לי רמי לוי
10. האם כל הצלצלולים החסידיים מיועדים רק לצלצולי טלפון, או גם לשעון מעורר? באמת מעצבן (התרנגול מקרקר לנו...)
11.האם כשנכנסים ללוח שנה עברי הוא מתבלבל וכתוב תאריך של תשצז וכתוב "היום"? לא קורה אצלי לפעמים הוא מציג תאריך לועזי ואז יציאה וחזרה פותרת את הבעיה

צדיק כתמר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
התשובות מתיחסות למכשיר יבואן רשמי עם GPS
1. כרגע לא
2. לא, זה חוזר לשיחה האחרונה (הראשונה ביומן)
3. כן
4. לא הבנתי מה הכוונה
5. יש משהו שפששוט לא הבנתם לדעתי אני יפרט יותר מאוחר
6. כרגע עדיין לא סודר אבל בכ"א זה לא משנה כרגע כי אתה לא יכול לעשות כלום עם המספר
7. לא נראה לי שזה קורה אא"כ לא הבנתי אותך
8. בטח ע"י לחיצה על מקש השיחה
9. כן אבל זה משהו שקשור למכשיר יותר, מנסים לתקן את זה
10. גם לשעון מעורר
11. ממש לא, למכשיר הזה יש אפליקצית לוח שנה אחרת
12. חחחחח
מה התשובה למספר 5?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש במכשיר הזה בעיה קשה, שאין חיפוש באנשי קשר.
כשמחפשים משהו, צריך לכתוב את כל השם, ולא מספיק לכתוב רק האות הראשונה והשניה למשל.
כי אם כותבים רק שני אותיות, נאמר 'צב' בשביל למצוא שם משפחה שמתחיל באותיות אלו,
הוא יביא לפני אותו שם המשפחה עוד רשימה ענקית של שמות שיש בהם את שני האותיות האלו, על אף שאותם השמות מתחילות באותיות א-ע.

מוגז כדין

משתמש צעיר
יש במכשיר הזה בעיה קשה, שאין חיפוש באנשי קשר.
כשמחפשים משהו, צריך לכתוב את כל השם, ולא מספיק לכתוב רק האות הראשונה והשניה למשל.
כי אם כותבים רק שני אותיות, נאמר 'צב' בשביל למצוא שם משפחה שמתחיל באותיות אלו,
הוא יביא לפני אותו שם המשפחה עוד רשימה ענקית של שמות שיש בהם את שני האותיות האלו, על אף שאותם השמות מתחילות באותיות א-ע.
יש בשני הדגמים?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הודעה קודמת וכן זו מתייחסת למכשיר הישן, בלי הGPS
כאחד שמאזין בטלפון לקוי מידע תוכן וכן הזמנת מוצרים, ומשתמש רבות באפשרות של ועידה.
הפריע לי

1. כשאני יוצא לחפש מספר של מישהו ואני רוצה לחזור לשיחה כדי להקיש 4 להודעה הבאה.... אז אין לי יכולת לחזור לשיחה (לחיצה על מקש חיוג - רק מביאה אותי ליומן שיחות) והאופציה לחזור לשיחה ולניהול השיחה, היא לחייג למספר נוסף ואז זה מעלה את ניהול השיחה. או שמישהו בדיוק מחייג אליי.

2. משהו שלא הייתי ברור. אם אני בשיחה שיש צורך להקיש על ספרות לכל סיבה שהיא ואני לוחץ על לוח החיצים ימינה ושמאלה (לא למעלה ולמטה) ואחרי זה לוחץ על אחד הספרות נהייה קולות שלא מפסיקים וחייבים לנתק את השיחה, ולא שייך לכאורה לתקן אחרת.

3.בדרך כלל כשרוצים לצאת מועיד יש לבחור שיחה פרטית ולאחמ"כ להקיש על מקש אמצעי לעבור לקו בו אני מעוניין לעבור.- במכשיר הזה א. הלעבור לשיחה פרטית אחרי שאתה בועידה כתוב באנגלית... manage conference לאחמ"כ לאחמ"כ יש בפני את השיחות הפעילות ולא כתוב "בחר" (פעם היה כתוב "מחק" וזה נעלם פתאום _בהמשך לתאוריית שליטה מרחוק) ואז צריך ללחוץ על אפשרויות ואז שוב כתוב משהו באנגלית separate call ורק אז השיחה עוברת לשיחה שבחרת לעבור אליה. ובכל התהליך הזה שבחרת אפשרויות, עם המסך כבה לשניה כבר צריך ללחוץ שוב על אפשריות, ולמי שמשתמש הרבה עם האופציה וצריך דיוק של שניות זה מקשה כל העסק הזה.

4. בעניין חזרה ליומן שיחות אני רגיל (ואולי הרבה אנשים) לחזור לעמוד הראשי ע"י לחיצה על מקש הכיבוי (האדום), וכשאני נמצא ביומן שיחות בלי ללחוץ "חזור" אלא על האדום אז זה נשאר באמצע היומן שיחות (יש בזה גם מעלה למי שרוצה לעבור על כל האנשים שהתקשרו איליו במהלך היום)

5.בעניין הלוח שנה עברי, כבר כמה פעמים כשנכנסתי הוא הביא לי תאריך שונה מהאמיתי, ורק כשנכנסתי ויצאתי הוא הסתדר, אז ככה אני יעשה עכשיו כל פעם מחדש?

6. בעניין שליטה מרחוק והגיחוך, רק אני צריך הסברים איך פתאום משתנים דברים במכשיר מבלי שאני נגעתי בהם כמו אייקונים הפכו לאותיות, או כמו שבהתחלה לא היתה אופציה של הוסף מספר לאיש קשר (היה רק כשנמצאים על מספר ביומן שיחות ולוחצים לחיצה ארוכה על המקש בחירה - האמצעי באמצע החיצים וזה נותן כל מיני אפשרויות גם את זה זה נתן) בסטדנרט, ופתאום זה התווסף הוקוס פוקוס??

צדיק כתמר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הודעה קודמת וכן זו מתייחסת למכשיר הישן, בלי הGPS
כאחד שמאזין בטלפון לקוי מידע תוכן וכן הזמנת מוצרים, ומשתמש רבות באפשרות של ועידה.
הפריע לי

1. כשאני יוצא לחפש מספר של מישהו ואני רוצה לחזור לשיחה כדי להקיש 4 להודעה הבאה.... אז אין לי יכולת לחזור לשיחה (לחיצה על מקש חיוג - רק מביאה אותי ליומן שיחות) והאופציה לחזור לשיחה ולניהול השיחה, היא לחייג למספר נוסף ואז זה מעלה את ניהול השיחה. או שמישהו בדיוק מחייג אליי.

2. משהו שלא הייתי ברור. אם אני בשיחה שיש צורך להקיש על ספרות לכל סיבה שהיא ואני לוחץ על לוח החיצים ימינה ושמאלה (לא למעלה ולמטה) ואחרי זה לוחץ על אחד הספרות נהייה קולות שלא מפסיקים וחייבים לנתק את השיחה, ולא שייך לכאורה לתקן אחרת.

3.בדרך כלל כשרוצים לצאת מועיד יש לבחור שיחה פרטית ולאחמ"כ להקיש על מקש אמצעי לעבור לקו בו אני מעוניין לעבור.- במכשיר הזה א. הלעבור לשיחה פרטית אחרי שאתה בועידה כתוב באנגלית... manage conference לאחמ"כ לאחמ"כ יש בפני את השיחות הפעילות ולא כתוב "בחר" (פעם היה כתוב "מחק" וזה נעלם פתאום _בהמשך לתאוריית שליטה מרחוק) ואז צריך ללחוץ על אפשרויות ואז שוב כתוב משהו באנגלית separate call ורק אז השיחה עוברת לשיחה שבחרת לעבור אליה. ובכל התהליך הזה שבחרת אפשרויות, עם המסך כבה לשניה כבר צריך ללחוץ שוב על אפשריות, ולמי שמשתמש הרבה עם האופציה וצריך דיוק של שניות זה מקשה כל העסק הזה.

4. בעניין חזרה ליומן שיחות אני רגיל (ואולי הרבה אנשים) לחזור לעמוד הראשי ע"י לחיצה על מקש הכיבוי (האדום), וכשאני נמצא ביומן שיחות בלי ללחוץ "חזור" אלא על האדום אז זה נשאר באמצע היומן שיחות (יש בזה גם מעלה למי שרוצה לעבור על כל האנשים שהתקשרו איליו במהלך היום)

5.בעניין הלוח שנה עברי, כבר כמה פעמים כשנכנסתי הוא הביא לי תאריך שונה מהאמיתי, ורק כשנכנסתי ויצאתי הוא הסתדר, אז ככה אני יעשה עכשיו כל פעם מחדש?

6. בעניין שליטה מרחוק והגיחוך, רק אני צריך הסברים איך פתאום משתנים דברים במכשיר מבלי שאני נגעתי בהם כמו אייקונים הפכו לאותיות, או כמו שבהתחלה לא היתה אופציה של הוסף מספר לאיש קשר (היה רק כשנמצאים על מספר ביומן שיחות ולוחצים לחיצה ארוכה על המקש בחירה - האמצעי באמצע החיצים וזה נותן כל מיני אפשרויות גם את זה זה נתן) בסטדנרט, ופתאום זה התווסף הוקוס פוקוס??
אתה מעלה ההשאמות מפחידות בסעיף האחרון

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
7. האם באמצע שיחה בזמן שלוחצים על המספרים ואז לוחצים על החיצים כלפי מעלה ומטה, ואז לוחצים על מספר, האם הטלפון משתבש? לא נתקלתי

מתנצל!!!
זה אכן עזר!
צריך בעצם לפנות שמאלה במקש החיצים ל"התראות".... ואז לבחור בשיחה הקיימת..

(רק כל הדברים האלו זה פיתרון של מעקף, ולא בדרך הישרה)

מ.ב.

משתמש מקצוען
מתנצל על הסטת הנושא, אבל מה קרה פתאום שוועדת הרבנים מאשרת GPS בפלאפון כשר? אם פותחים את זה אז עד הסוף, שיתנו גם מצלמה ושירים SMS וסרטונים, מה ההסבר למדיניות החדשה ומה החילוק בין GPS להנ"ל?
יש דיבור שמסתובב על כשרות חדשה שנכנסה לשוק ועל שיקולי תחרות, אבל ברור שזה לא נכון...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מתנצל על הסטת הנושא, אבל מה קרה פתאום שוועדת הרבנים מאשרת GPS בפלאפון כשר? אם פותחים את זה אז עד הסוף, שיתנו גם מצלמה ושירים SMS וסרטונים, מה ההסבר למדיניות החדשה ומה החילוק בין GPS להנ"ל?
יש דיבור שמסתובב על כשרות חדשה שנכנסה לשוק ועל שיקולי תחרות, אבל ברור שזה לא נכון...
לא שמעתי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה