Website שמחה לשתף ולהציג שני פרויקטים לשתי בעלות מקצוע.

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הפרויקט הראשון הינו אתר חמוד לצלמת המוכשרת שרית שקד, צלמת כלות וילדים עם נסיון של למעלה מ-10 שנים. היא פנתה אליי בבקשה להקים לה אתר שיציג בעיקר את התמונות המוצלחות שהלקוחות שלה מבקשים לראות. הרעיון לאתר בעל עמוד אחד התפתח וזכה לעיצוב מיוחד ברוח השפה המותגית, למעברים עם ציטוטים משירי ילדים (וחתונה), לחבילות הצילום ולהמלצות חמות על בעלת המקצוע... באתר שולבו פיצ'רים מיוחדים בעזרת התוסף ג'ט לאזורים שונים, וכמובן- כפינוק הכלול בחבילת העיצוב והבניה באתר- התוכן והקופי נערך על ידי לפיקנטיות מלאת קסם ואופי.
אז, מוזמנים להתרשם ולפרגן (גם ובעיקר לשרית ;) )

הפרויקט השני הינו דף נחיתה לפרסומאית בעלת ראש גדול- אילה חשין בוגרת קורס פרסום וקריאייטיב שרצתה להביע את מסר האחדות והשלום עם דף נחיתה מעורר מחשבה על מה יפה יותר- כשכולם יחד בהרמוניה או כשכל אחד לחוד חי לעצמו... הדף נבנה בשיתוף עם פייגי - בוניסייט מתכנתת מוכשרת שעמלה לתכנת את הדף בעזרת קישור מיוחד שיוביל את משתמשי הרשת החברתית פייסבוק לגלות את תמונת הפרופיל שלהם בצד השמאלי של המסך.
מסקרן? בבקשה:

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפרויקט הראשון הינו אתר חמוד לצלמת המוכשרת שרית שקד, צלמת כלות וילדים עם נסיון של למעלה מ-10 שנים. היא פנתה אליי בבקשה להקים לה אתר שיציג בעיקר את התמונות המוצלחות שהלקוחות שלה מבקשים לראות. הרעיון לאתר בעל עמוד אחד התפתח וזכה לעיצוב מיוחד ברוח השפה המותגית, למעברים עם ציטוטים משירי ילדים (וחתונה), לחבילות הצילום ולהמלצות חמות על בעלת המקצוע... באתר שולבו פיצ'רים מיוחדים בעזרת התוסף ג'ט לאזורים שונים, וכמובן- כפינוק הכלול בחבילת העיצוב והבניה באתר- התוכן והקופי נערך על ידי לפיקנטיות מלאת קסם ואופי.

הפרויקט השני הינו דף נחיתה לפרסומאית בעלת ראש גדול- אילה חשין בוגרת קורס פרסום וקריאייטיב שרצתה להביע את מסר האחדות והשלום עם דף נחיתה מעורר מחשבה על מה יפה יותר- כשכולם יחד בהרמוניה או כשכל אחד לחוד חי לעצמו... הדף נבנה בשיתוף עם פייגי - בוניסייט מתכנתת מוכשרת שעמלה לתכנת את הדף בעזרת קישור מיוחד שיוביל את משתמשי הרשת החברתית פייסבוק לגלות את תמונת הפרופיל שלהם בצד השמאלי של המסך.
מסקרן? בבקשה:
ניסיניתי להציץ באתר שלכם... שהוא אוהב אורחים.
אבל הוא לא מפסיק לחשוב :(
אה בסוף הפסיק... נכנסתי. מקסים.

יש מצב שרק האינטרנט שלי איטי :-0
לתשומת ליבך...

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ניסיניתי להציץ באתר שלכם... שהוא אוהב אורחים.
אבל הוא לא מפסיק לחשוב :(
אה בסוף הפסיק... נכנסתי. מקסים.

יש מצב שרק האינטרנט שלי איטי :-0
לתשומת ליבך...
תודה, לקחתי

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L

מסקרן? בבקשה:
השמחה והאוירה הכיפית מאוד מורגשים באתר הצלמת.
אהבתי מאוד את הרעיון של שלום על ישראל!
חסר שם כמה תמונות יותר אותנטיות מההווי החרדי, לדעתי :)

אגב, אני כותבת את זה כאן, אבל הדברים מתיחסים להרבה אתרים שראיתי לאחרונה,
היום בעידן הקורונה אנשים עובדים מרחוק עם הלפטופים שלהם,
כך שהשימוש נעשה נפוץ יותר מבעבר ושווה להשקיע ולהתאים גם לגודל הזה.

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
f
היום בעידן הקורונה אנשים עובדים מרחוק עם הלפטופים שלהם,
כך שהשימוש נעשה נפוץ יותר מבעבר ושווה להשקיע ולהתאים גם לגודל הזה
כלומר?
את מתכוונת לרספונסיביות?
אכן זה נכון לגמרי, גם למובייל ובעיקר למובייל.
באתר הספציפי של הצלמת קרה משהו מעניין, (וזו נקודה חשובה לכל מי שבונה באלמנטור וכבר הגיש את האתר ללקוח>) כשמסדרים משהו כשוורדפרס פתוח בו זמנית אצל שני מחשבים, השינויים לא נשמרים באלמנטור, וזה מה שקרה- הייתי בטוחה שסידור הרספונסיביות כבר מאחורי כשמישהי העירה את תשומת ליבי שבמובייל זה לא מסודר...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
f
כלומר?
את מתכוונת לרספונסיביות?
אכן זה נכון לגמרי, גם למובייל ובעיקר למובייל.
באתר הספציפי של הצלמת קרה משהו מעניין, (וזו נקודה חשובה לכל מי שבונה באלמנטור וכבר הגיש את האתר ללקוח>) כשמסדרים משהו כשוורדפרס פתוח בו זמנית אצל שני מחשבים, השינויים לא נשמרים באלמנטור, וזה מה שקרה- הייתי בטוחה שסידור הרספונסיביות כבר מאחורי כשמישהי העירה את תשומת ליבי שבמובייל זה לא מסודר...

באלמנטור, ולא רק שם, זו חלוקה נהוגה ומקובלת - 3 גדלים עיקריים:
דסקטופ, לפטופ ומובייל,
מובייל לא בדקתי כי גלשתי מהלפטופ עכשיו ועליו דיברתי.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
את האתר של הצלמת בהחלט אהבתי.
השני חסר תוכן, והפופ אפ של פייסבוק ישירות מרתיע מאוד עבור גולש חסר ניסיון ואישית אינני הבנתי מדוע, הפופאפ התחברות של פייסבוק תוקף אותי באתר השני.
ממליץ אם זה הכרחי לא לעשות זאת בדף הבית אלא בעמוד ספציפי המיועד לכך.

מקווה שסייעתי,
בברכה,
דין - MyHost אחסון אתרים.

אספרסו דיגיטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
D I G I T A L
וואו אהבתי מאוד את האתר של הצלמת...!
המצלמה ברקע זה כפתור צף?(אולי תחכימי אותי..)
אתר מושקע ,יצירתי ומקצועי! תמשיכי להצליח!

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את האתר של הצלמת בהחלט אהבתי.
השני חסר תוכן, והפופ אפ של פייסבוק ישירות מרתיע מאוד עבור גולש חסר ניסיון ואישית אינני הבנתי מדוע, הפופאפ התחברות של פייסבוק תוקף אותי באתר השני.
ממליץ אם זה הכרחי לא לעשות זאת בדף הבית אלא בעמוד ספציפי המיועד לכך.

מקווה שסייעתי,
בברכה,
דין - MyHost אחסון אתרים.
האמת שנורא מסקרן אותי לראות על מה אתה מדבר,
הדף עם הפופאפ לפייסבוק מיועד לעבוד למי שיש חשבון פייסבוק, כך המתכנתת תיכננה ועדיין לא ראיתי את זה בלייב.
בכל אופן, אעביר את הדברים לבעלת הפרויקט, אולי היא תרצה לשנות זאת עם המתכנתת. תודה

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וואו אהבתי מאוד את האתר של הצלמת...!
המצלמה ברקע זה כפתור צף?(אולי תחכימי אותי..)
אתר מושקע ,יצירתי ומקצועי! תמשיכי להצליח!
תודה רבקי
המצלמה זה וידגט' תמונה רגיל, לא כמו הכפתור צף, אבל עם אותו עיקרון של קבוע בגלילה,
שיצא מגבולות העמודה, ועם אנימצית גלילה סיבוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה