פלייבק שמו של מלך ישיבה בויס פלייבק -חוות דעת

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
פלייבק שעשיתי לפני כשנה ...זה נשמע יותר אורגן..ביחס לשאר הפלייבקים..אז עוד לא הייתי מעבד מעצמי אלא הכל כמעט ממקצבים
כמובן עם עריכה וההעתקות ממקצב למקצב להתאים אותו למקור עד כמה שאפשר....וגם לא היו לי הרבה דגימות וסאונדים וכו
מצורף הפלייבק עם השירה וגם המקור (הקובץ השמאלי)
אשמח לשמוע מה דעתכם... :rolleyes:
נ.ב סליחה אם עייפתי אתכם עם הישיבה בויס...אני מאוד אוהב את העיבודים האלו...

קבצים מצורפים

• sh'moy sh .pl x nn.MP3
    7.9 MB · צפיות: 48
  • 01 - Shmoy.mp3
    4.9 MB · צפיות: 45

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תקשיב יא כוכב,
בפעם הבאה, תעלה לפה קובץ מקורי וחיקוי שלך, ותאתגר אותנו לגלות מה מהם הוא עבודה שלך, ומה מהם הוא החיקוי שהם חיקו אותך.... חחח
אתה פשוט ענק אח שלי!!
תתקדם עם זה! תודה לה' זכית ויש לך אוצר ענק!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תקשיב יא כוכב,
בפעם הבאה, תעלה לפה קובץ מקורי וחיקוי שלך, ותאתגר אותנו לגלות מה מהם הוא עבודה שלך, ומה מהם הוא החיקוי שהם חיקו אותך.... חחח
אתה פשוט ענק אח שלי!!
תתקדם עם זה! תודה לה' זכית ויש לך אוצר ענק!
תודה אבל אל תגזים שומעים הבדל בין כלים חיים אולפן וכו' לאורגן
אבל בסדר...אני מסיים בקרוב בעזרת ה' פלייבק נוסף...אז זה יהיה גם אתגר :p
נ.ב אני לא הכי מרוצה מהפלייבק הזה ..אני רוצה להכין בעזרת ה' אחד יותר טוב ...יותר נאמן למקור..

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה