קורונה שמות חולים בקורונה לתפילה

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
עזריאל דוד בן שולמית---- דחוף
מורדם ומונשם בסכנת חיים
ישראלי שתקוע בארה''ב ללא קרובי משפחה!

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת:
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה.
ב אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי:
תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת-- לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי.
ג אִם-עֲוֺנוֹת תִּשְׁמָר-יָהּ-- אֲדֹנָי, מִי יַעֲמֹד.
ד כִּי-עִמְּךָ הַסְּלִיחָה-- לְמַעַן, תִּוָּרֵא.
ה קִוִּיתִי יְהוָה, קִוְּתָה נַפְשִׁי; וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי.
ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי-- מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר, שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר.
ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל, אֶל-יְהוָה: כִּי-עִם-יְהוָה הַחֶסֶד; וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת.
ח וְהוּא, יִפְדֶּה אֶת-יִשְׂרָאֵל-- מִכֹּל, עֲוֺנֹתָיו.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תינוק בן חודשיים בבני ברק, נדבק בקורונה
שמו לתפילה בנימין בן רות לרפו"ש

קטגוריה

משתמש צעיר
סבתא שלי מורדמת מונשמת נלחמת על חייה- מצב קשה של קורונה. תתפללו ותעבירו.
סבתא שלי נאבקת על חייה. האשה שהצילה כ"כ הרבה אנשים, שדואגת לכולם בלב חם מורדמת ומונשמת, לא יכולה אפילו להתחנן על חייה תתפללו עליה. אני לא יכולה לכתוב מרוב בכי... תצילו לנו אותה. כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם מלא!!! אל תעמדו מנגד, בבקשההה!!! פרק אחד שלך, סבתא אחת בשבילי...
תעבירו הלאה כמה שיותר, תעוררו רחמי שמיים!, אין עוד מלבדו.
זה הלינק לאמירת תהילים עליה: מינדל לאה בת בלומה https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=OxbQ4p6veGv

עכשיו

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סבתא שלי מורדמת מונשמת נלחמת על חייה- מצב קשה של קורונה. תתפללו ותעבירו.
סבתא שלי נאבקת על חייה. האשה שהצילה כ"כ הרבה אנשים, שדואגת לכולם בלב חם מורדמת ומונשמת, לא יכולה אפילו להתחנן על חייה תתפללו עליה. אני לא יכולה לכתוב מרוב בכי... תצילו לנו אותה. כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם מלא!!! אל תעמדו מנגד, בבקשההה!!! פרק אחד שלך, סבתא אחת בשבילי...
תעבירו הלאה כמה שיותר, תעוררו רחמי שמיים!, אין עוד מלבדו.
זה הלינק לאמירת תהילים עליה: מינדל לאה בת בלומה https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=OxbQ4p6veGv

עכשיו
אוי לא.
התפללתי
בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה