קופירייטינג שם חדש לעסק שכבר קיים. (??)

מצב
הנושא נעול.

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שלום וברכה,

הצורך לעשות שינוי שם לעסק קיים כבר מזמן,
לעסק שלי קוראים "הדר מוריה" כשמי הפרטי, אך הוא ארוך מידי וחלק אפילו קוראים לו רק "מוריה" (לאן נעלם ההדר?)
אני מחפשת שדרוג, שינוי, רענון. הבידול שלו הוא המשקפיים, הראייה השונה,
שימת לב לפרטים הקטנים והחדות של ה6/6 (מה שאין לי..)
אני אשמח לרעיונות חדשים, אפילו בתשלום בהודעה פרטית.

תודה לכולם.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אחד מכללי הפורום שלנו (אפשר לראות באשכול הנעוץ) הוא שאין לבקש מתנות חינם או לנהל מכרזים/תחרויות שרק אחד זוכה וכולם עובדים.
מכיון שחלק מהמשתתפים כן מעלים רעיונות, מה שפוגע תדמיתית במקצוע שלנו ("מה הבעיה שלך לשלוף לי משהו? לא ביקשתי משהו מסובך...") ועלול לפגוע בטווח הארוך בענף כולו, אני נועלת את האשכול.
מי שרוצה לנדב רעיונות או אפילו בתשלום, מוזמן לעשות זאת בהודעות פרטיות.

מעכשיו, אני מקווה להצליח לנעול כל אשכול כזה. אם פספסתי אחד, אשמח שתעירו את תשומת ליבי על ידי הודעה אישית או דיווח להנהלה.

תודה לכולם ובהצלחה לפותחת האשכול!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה