שליפת פסוקים מהתנ"ך והכנסתם בשולי העמוד

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שאלתי בפורום מעמדים, ואני מנסה את מזלי גם כאן.
הגיע אלי ספר לעימוד, שהעורך הוסיף בתוך הטקסט [של ספר ישן שההדיר], בכל מקום שמופיע פסוק, את המראה מקום. לדוג' כשמופיע המילים 'משה משה' הוא הוסיף (שמות ג, ד). וכעת הוא רוצה, שבצד העמוד יהיה כתוב את כל הפסוק, דהיינו "וַיַּרְא ה' כִּי סָר לִרְאוֹת וַיִּקְרָא אֵלָיו אֱלִֹקים מִתּוֹךְ הַסְּנֶה וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה מֹשֶׁה וַיֹּאמֶר הִנֵּנִי". כמו בתורה אור השלם שבגמרות עוז והדר.
הוא לא הביא לי קובץ עם הפסוקים המנוקדים, ולטענתו, בעבר מעמד אחר עשה לו את זה בעזרת תוכנה (שלטענתו משתמשים בה בהוצאות של הגמרות) ששולפת את הפסוקים המנוקדים מהתנ"ך לפי המראי מקומות שמופיעים בספר.
האם מישהו מכיר תוכנה או סקריפט או תוסף כל שהוא, שבכל מקום שמופיע מראה מקום כזה, היא תשלוף באופן אוטומטי מן המאגר שלה, את הטקסט של הפסוק המתאים, ותכניס לקובץ, או לקובץ נפרד עם קישור?

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
על פניו הרבה תוכנות ניקוד, שמציעות ניקוד אוטומטי לפסוקים, יכולות להועיל בכגון דא.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
על פניו הרבה תוכנות ניקוד, שמציעות ניקוד אוטומטי לפסוקים, יכולות להועיל בכגון דא.
בדקתי את האופציות של 'נקדת' ושל 'רב נקד', ובשניהם אין את האפשרות של שליפת פסוקים לפי מראי מקומות.
יש לך אולי מידע ספציפי על איזו שהיא תוכנת ניקוד שכן תוכל לעזור?

קנקן חדש

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תוכנת תא שמע
היא לכאורה המתאימה ביותר, אולם כעורך אני מעדיף לערוך חיפוש בלשונית 'עיון' בתוכנת בר אילן. יותר מהיר ויותר אמין.

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כעורך אני מעדיף לערוך חיפוש בלשונית 'עיון' בתוכנת בר אילן. יותר מהיר ויותר אמין.
אפשר גם ליצור מאקרו שיכניס את הפסוק כפי הגדרותיך במקש אחד.
וכך בקלי קלות תגיע לתוצאה במהירות.
בהצלחה.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר גם ליצור מאקרו שיכניס את הפסוק כפי הגדרותיך במקש אחד.
וכך בקלי קלות תגיע לתוצאה במהירות.
בהצלחה.
איך אפשר ליצור מאקרו כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה