שליטה על מצב רטט בנוקיה

דוב2

משתמש צעיר
בס"ד

אם גם אתם מחזיקים בפלאפון נוקיה (208-C2) ואתם מאלו שהפלאפון תמיד על רטט, אולי יעניין אתכם הקבצים המצורפים.

האם קרה לכם שהייתם צריכים לקבל שיחה חשובה ולכן צריך גם באמצע הסדר להתייחס לכל רטט מעצבן, או שסתם רציתם להמשיך להיות רשומים למערכת טלפונית שכונתית כלשהו אך לא לקבל את הצינתוק שלפעמים מגזים. קבצים אלו מיועדים לאפשר לכם לשנות את קצב הרטט לשיחות מסוימות וכן לבטל לגמרי את הרטט משיחות שתרצו שיופיעו על המסך אך לא ירטטו.

קבצים אלו הם בעצם קובץ צליל רק במקום צליל יש רטט בלבד, ולכן הם יפעלו רק כאשר מוגדר בפרופיל שהצלצול מופעל, אלא שתוכלו לכוון שהצלצול יהיה אחד מהצלילים האלו שהם בעצם ללא צליל. לכן כדי להפעיל כוונו פרופיל על צלצול מופעל, ורטט מופעל, והגדירו את סוג הצלצול לאחד הצלצולים המצורפים. כמו כן תוכלו להגדיר את אחד הקבצים כצלצול איש קשר או קבוצה.

את הקבצים שימו בפלאפון עצמו ולא בכרטיס כדי שלא יתאפס כל פעם שתוציאו את הכרטיס (אל דאגה אתם תופתעו כמה קצת הקבצים שוקלים).

אך שימו לב, כמו בהרבה רעיונות גם כאן יש מגבלה. אם תגדירו את אחד הצלילים לאיש קשר או קבוצה מסויימת, יצא שהוא יישאר על רטט תמיד גם כאשר תעבירו את הפרופיל לצלצול, ויותר מכך כאשר הפלאפון יהיה בטעינה נשאר בלי צלצול וגם בלי רטט (גם אם מוגדר אצלכם אוטומטי פרופיל צלצול בעת טעינה). אבל עדיין תוכלו להשתמש בקבצים כהגדרה לכל הפרופיל (ולהגדיר אוטומטית העברה לפרופיל אחר בעת הטענה) או לשיחות שאינם חשובות תוכלו להגדיר ללא רטט או צנתוק וכדו' (ובהטענה לא יהיה כלום).

(כך בכל אופן לפי בדיקה שלי הגדרת צלצול לאיש קשר או קבוצה תמיד תגבר על הגדרת הפרופיל גם כשהפרופיל מכוון על אותה קבוצה בלבד, אם למישהו יש פתרון נשמח להתעדכן)

הערות חשובות:
א. כיוון שהפלאפון על מצב צלצול, שימו לב כשאתם משנים ערכת נושא שהוא לא שינה את צליל הרטט שהגדרתם בפרופיל, בצליל של הערכת נושא, ויצלצל לכם בקול רם כשלא תרצו.
ב. אם יש לכם כבר איש קשר או קבוצה שמוגדר שם צליל רגיל, זה יצלצל לכם גם אם תשימו בפרופיל את אחד הקבצים מכאן.

על נוקיה 3310 לא ניסיתי, וגם שם יכול להביא תועלת, ועוד יותר כיוון ששם יש בעיה נוספת שאם הפלאפון על רטט אין אפשרות לשעון מעורר על צלצול, כך שתוכלו לכוון את הפלאפון על צלצול רק לשיחה זה יהיה צליל שקט ולשעון מעורר צליל רועש.
 

קבצים מצורפים

דוב2

משתמש צעיר
הוספתי אפשרות לביטול כלל הצינתוקים עבור אלו שמאוד מפריע להם, ע"י קובץ שמתחיל לרטוט קצת מאוחר ולא מיד בעת קבלת השיחה, וכן על אותו רעיון, יישום להוספת שקט קצר לכל צלצול רגיל שיש לכם.
(נוסף גם למקבץ שבפוסט הראשון)
 

קבצים מצורפים

  • שלח תודה
Reactions: aeb

מישהו12

משתמש פעיל
אתה נכנס לפרופיל-התאמה-התראה למספר קבוצות.בוחר קבוצה ומגדיר את הפרופיל על רטט. את השאר הקבוצות הוא כלל לא יתריע ורק יציג שיחה שלא נענתה.ודרך אגב,אתה יודע איך עושים את זה בסמסים
 

דוב2

משתמש צעיר
אז כנראה אתה התכוונת להגיב למשפט הזה:
(כך בכל אופן לפי בדיקה שלי הגדרת צלצול לאיש קשר או קבוצה תמיד תגבר על הגדרת הפרופיל גם כשהפרופיל מכוון על אותה קבוצה בלבד, אם למישהו יש פתרון נשמח להתעדכן)
ואם כך אתה צודק, אבל זה לא יעזור במקרה שלי כי אני רוצה להגיע למצב שבו כל השיחות ירטטו ואיש קשר מסוים שהשיחה ממנו חשובה יהיה לו רטט אחר, אבל כאשר אני יחבר את הפלאפון לטעינה זה יעבור לפרופיל של צלצול ואני רוצה שכולם יצלצלו במיוחד האיש קשר מהשיחה הדחופה (מה שלא קורה אם אני מקצה לאיש קשר את אחד הצלצולים שלי כי זה ישאר תמיד על רטט שאין בטעינה גם אם הפרופיל השתנה לצלצול),
ולפי הפתרון שלך רק מאיש קשר זה אני יקבל רטט וכל העולם מי שיתקשר אלי אני לא יקבל כלל, כך שזה רלוונטי רק אולי למצב לילה או פגישה שבו אני לא רוצה לקבל מאף אחד חוץ ממישהו מסוים.
מקווה שהובנתי.
 
  • שלח תודה
Reactions: aeb

אירועים קרובים

ראש פינה

הפרוגיסטים נותנים בראש

לוח דרושים

למעלה