שליטה מרחוק

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה!
כמו רוב עם ישראל אני מתעתד לצאת לכמה ימים להחליף אווירה, אך אני חייב להישאר מחובר לחומרים שיש לי על המחשב עם יכולת לבצע בהם שינויים.
האם יש תוכנה לשליטה מרחוק ע"י קוד קבוע וכדו' כמו שיש בטימוואר? (טימוואר עושה לי בעיות טוען שאני משתמש לצורך עסקי, הבנתי שזה קשור לנטפרי.)

תודה מראש!

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם יש תוכנה לשליטה מרחוק ע"י קוד קבוע וכדו' כמו שיש בטימוואר? (טימוואר עושה לי בעיות טוען שאני משתמש לצורך עסקי, הבנתי שזה קשור לנטפרי.)
אני בנטפרי ואף פעם לא היה לי את הבעיה הזו.

ואגב, תתחדש על הניהול. איזה פורום זכה בך?

aeb

משתמש סופר מקצוען
ניתן לאפס את נתוני הרישיון של team-viewer כדי להתגבר על בעיית העסקי, אבל שאז משתנה הID של השליטה, (על המחשב שאיפסו בו)

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ניתן לאפס את נתוני הרישיון של team-viewer כדי להתגבר על בעיית העסקי, אבל שאז משתנה הID של השליטה, (על המחשב שאיפסו בו)
באמצעות הקובץ הזה:

קבצים מצורפים

• AlterID.rar
    KB 45.5 · צפיות: 18

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
11.gif

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה