בקשה שליח מתנדב מארצות הברית

eliyahuyy

משתמש רשום
עריכה תורנית
מחפש שליח שיכול להביא לי מחשב שלי שנמצא בארה"ב, תודה מראש. באישי

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סליחה שאני קצת מקלקל לך
אבל שאף אחד לא יעשה דבר כזה בלי להיות בטוח ב-100% מי מבקש המשלוח, ובלי להיות בטוח שלא מתחבא משהו בתוך המחשב התמים [כן, לבקש לפרק אותו].
מילא אם היו מבקשים ממך לקנות מחשב או לאסוף הזמנה מחנות.

eliyahuyy

משתמש רשום
עריכה תורנית
ברור שאני לא חושב להישאר אלמוני, אני בסך הכל מבקש טובה, ואגב- המחשב הוא חדש שנמצא אצל ידיד שלי בארה"ב, שאני רוצה להביא אותו כמשומש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ברור שאני לא חושב להישאר אלמוני, אני בסך הכל מבקש טובה, ואגב- המחשב הוא חדש שנמצא אצל ידיד שלי בארה"ב, שאני רוצה להביא אותו כמשומש
כן, אבל היות שהוא לא נאסף ישירות מחנות, חובה להזהר, רוב הסיכויים שאתה אדם פשוט וישר, אבל היות ואנשים רבים נמקים בכלא בגלל טובות כאלה אז צריך לדעת שכבדהו וחשדהו, המבריחים הם יצירתיים במיוחד - עובדה שהם מצלחים לא פעם ולא פעמיים, הם יודעים להכניס בתוך דובי צעצוע ובתוך מארז של מחשב נייד, מדובר על שקיות קטנות....
ואגב העצה שהביאו בעבר לומר בבידוק: "כן מישהו נתן לי להעביר את זה", זה לא יוציא אתכם חפים מפשע, זה דמיון!!!
בקיצור מי שרוצה לעשות חסד שלא יסכן את עצמו, עתידו, ועתיד ילדיו. - אא''כ כאמור הוא פותח את המחשב ומסתכל מה יש בפנים.

eliyahuyy

משתמש רשום
עריכה תורנית
ברור שהוא פותח את המחשב, המחשב קנוי לו במתנה על מנת להחזיר לכל השימושים שהוא רוצה

eliyahuyy

משתמש רשום
עריכה תורנית
תודה על העזרה, מי שבכל אופן מעוניין , מדובר המחשב חדש שקניתי בארה"ב ואני מעוניין להביאו ארצה כמשומש, כמובן שיש להתייחס ביתר שאת ועוז להודעות שלעיל ולחדד את העניין לכל אחד, אני מודה באופן אישי לכותב הנ"ל על העזרה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה