שליחת מייל מWAMP/XAP

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני מעוניין לשלוח מיילים מהשרת שלי עם PHP.
מצאתי כמה מדריכים באינטרנט, אך יש לי עם זה שתי בעיות.
ראשית לא בטוח כלל שהם עדכניים, לפני שאני מכלה זמני לריק.

שנית ועיקרית - השרת פיתוח שעל המחשב שלי מותקן עם WAMP, בעוד השרת שעליו שוכן האתר עובד עם XAMP (הוא גם שרת ווינדוס). הפתרונות שראיתי באינטרנט מתאימים או לXAMP או לWAMP, גם בהנחה ששניהם טובים - אני צריך פתרון אחיד,, משהו שאוכל לסנכרן קבצים מהשרת המקומי שלי לשרת "האמיתי" בלי לדאוג להתאים את הקוד בשביל ספריות שונות או פונקציות שליחת מייל שונות.

בכל מקרה, על הצד שאין פתרון לכפילות הזו, עדיין הדרכה על הדרך הקלה ביותר לשלוח מייל בכל אחד משתי הפלטפורמות תעזור לי מאוד.

תודה רבה

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בגדול שליחת מייל מ-PHP זה ע"י ספריית מיילים של שפת PHP ומסתבר שהיא מותקנת ב-2 השרתים שלך
אם מדובר על אותה גירסת PHP- גם הקוד אמור להיות זהה (אם זה לא אתה גירסה יכולות להיות תקלות בכלמקום בקוד, לאו דווקא בקשר למייל)
בכל מקרה - אם אתה רוצה להיות בטוח -תוכל להתקין חינמית XAMPP על המחשב האישי ולעבוד כמו בשרת
בכל אופן - במידה וכל הספריות מותקנות (ומסתבר שכך) פשוט צריך להשתמש בפונקציה mail()
http://php.net/manual/en/function.mail.php
(יתכן שהמחשב לא יצליח לשלוח בפועל את המייל אלא רק השרת, אבל זה גם יכול לעבוד)
בהצלחה

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
כבר אבדוק. אבל בגדול עד כמה שקראתי קודם הפונקציה הזו עובדת עם STEMP שהוא לא משהו שקיים (לפחות לא כברירת מחדל) על WAMP וXAMP. יש לך ניסיון בזה?

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי ניסיון בזה
אבל לא מהזמן האחרון
נסו לכתוב את הפונקציה mail ולראות האם שלח או לא והאם הפיל שגיאה
אם יש שגיאה- אוכל לנסות לעזור לפתור

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש לי ניסיון בזה
אבל לא מהזמן האחרון
נסו לכתוב את הפונקציה mail ולראות האם שלח או לא והאם הפיל שגיאה
אם יש שגיאה- אוכל לנסות לעזור לפתור
Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set()

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אוקי
שכחתי את תחילת התהליך
צריך להגדיר את שרת המיילים
לגבי השליחה במחשב הלוקאלי - אני השתמשתי בשליחה דרך שרת גוגל (יש המון הדרכות איך לבצע את זה, שינוי כמה שורות בקובץ php.ini לדוגמא פה https://stackoverflow.com/questions/21836282/php-function-mail-isnt-working/21836788)
לגבי השרת זה כבר יותר מורכב - כי לא מומלץ להשתמש באתר אמיתי בשרת גוגל ההוא, אלא יש להתשמש בשרת מיילים אישי - ממליצה להתייעץ עם איש IT שמכיר את התחום וידע להקים לכם כזה שרת + לקנפג נכון את השרת של האתר (גם כן ב-php.ini)
בכל אופן - מלבד הגדרת שרת המיילים - קוד שליחת המייל בתוך האתר אמור להיות זהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה