עזרה שלושה שותפים בקומיקס: הכותב, המאייר והקדוש ברוך הוא

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
שבוע טוב לשכנינו היקרים מעבר לגדר!
מי שכבר מכיר הידד, ומי שעוד לא מכיר שילחץ כאן חזק ויכיר:
תחרות הקומיקס בפורום הכתיבה באמצעה, ועם הכותבים יוצא בקריאת קודש פה אחד: קראו לעמיתנו המאיירים!
מנהלכם הנערץ @אבימי והמאיירת @בת שבע אינגבר-הבלין כבר שם, אבל עבור שיתוף פעולה אמיתי אנחנו צריכים את נוכחותכם, אנשי המקצוע, בשטח.
תודות להנהלת פרוג - הוענקה לחברי הפורום האגדי שלכם הרשאות כתיבה בקהילתנו בשבועיים הקרובים.
פותחת בזאת הזמנה חגיגית לנצל אותה לשיתופי פעולה, סיעור מוחות ועזרה הדדית.
כנסו אלינו, התרשמו מהאווירה, שימו לב לשאלות הרבות המופנות אליכם, ענו עליהן אם יש לכם מה לענות, הקשו עליהן אם יש לכם מה להקשות, ובעיקר דאגו לכך שהצוות יהיה מושלם.

אשכול האתגר | הנספח הכללי | הנספח המקצועי | נספח ליצירת קשר ושאלות שת"פ

בהצלחה לנו!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מברך על היוזמה היפה והטובה של מנהלת קהילת הכותבים,
וממש מקווה בהתרגשות שיצא שיתוף פעולה פורה ומחדש לשתי הקהילות המפוארות הללו.

הערות טכניות: לפני שיתוף פעולה מעשי, שימו לב לסכם ברוח טובה זכויות יוצרים וגבולות זכויות של שתי הצדדים על היצירות הכתובות והמאויירות בכל שתפ.
בקשת איור בחינם הוא מוקצה מחמת מיאוס כאן בפורום, אך לפניונו דוגמה מוזהבת ליוצא מהכלל: שתפ לצורך יצירה חדשה בתום לב ומתוך הרפתקנות יוצרת. במקרים כאלו בהן לעבודה אין בסיס כלכלי עדיין, ורק הצורך המופלא של הכותב והמאייר והביא להגשמה של החזון שלהם הוא זה שמניע אותם, בכזה מקרה הדבר נפלא עד מאוד. שוב, לא להיות נאיביים, כתבו זכרון דברים זריז ומכבד.

בהצלחה ובידידות רבה.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי איך זה עובד :unsure: שמישהו יסביר לי.
אני רוצה להשתתף. אני אמורה לבחור באחד מהתסריטים שפורסמו באשכול האתגר עצמו, לתאם עם הסופר לפני כן בפרטי? כמה מאיירים יכולים לעבוד על תסריט אחד?

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אני רוצה להשתתף. אני אמורה לבחור באחד מהתסריטים שפורסמו באשכול האתגר עצמו, לתאם עם הסופר לפני כן בפרטי? כמה מאיירים יכולים לעבוד על תסריט אחד?
מצטרף

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באמת שנשמח לדעת מהם כללי "המשחק" , נשמע מאוד מרתק
ונראה לי שימחו עוד רבים להשתתף רק כדאי שיהיה הסבר מפורט.
תודה!

אינספריישן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!

מה בעצם אנחנו, כותבים וכותבות (וואי אני מתרגשת מהתואר...) רצינו בכלל לבקש מהמאיירים?

אז ככה.
יש לנו, בקהילת הכותבים, אתגר חודשי.
האתגר הוא לכתוב סקריפט קומיקס, שזה אומר: טקסט הקומיקס, התסריט, והוראות לצייר. מומלץ מאוד, על גבול החובה, להוסיף ציור לדוגמא. האמת שהולכים לאכול אותי על זה, אז... לא. זו לא חובה. אבל מי בכלל מנסה לקרוא סקריפט? :rolleyes:
הבעיה שלי היא שנולדתי עם ידיים שמאליות יותר מתמר זנדברג :ROFLMAO: שזה אומר שכל מה שקשור לציור הוא טורקית בשבילי. כמוני יש עוד רבים וטובים.
לכן פתחו הרשאה לציירים לשבועיים, בשביל ליצור שת"פים.
תבוא המאיירת ותשאל: במחילה, מה יוצא לי מזה?
אז דוגרי, לא ייצא לך מזה כלום. מה מעבר? יוצא מזה פרסומת, מקסימום קומיקס חמוד לתיק עבודות והתנסות באיור קומיקס (למי שלא טעם).
בהצלחה!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אשמח להסבר...
תודה!
אין כללים. זה יעבוד איך שתעבידו אותו.
אתם יכולים לפנות לסופרים על גבי הפורום, כמו שעשו כבר @אילוסטרייטורית אחת ו @מו"לי ,
יכולים ליצור קשר באישי עם סופרים שהשאירו בקשה על גבי הפורום, כמו @אינספריישן,
אתם גם לא חייבים ליצור שיתוף פעולה מעשי. תוכלו לעזור על גבי הפורום במענה לשאלות, במתן ביקורת, בהשתתפות בדיונים. כל האמצעים כשרים.
המטרה הסופית לקהילת הכותבים היא לא רק ההשתפשפות בפועל, שערכה כמובן לא יסולא בפוז, אלא גם ובעיקר לצאת מהפרויקט הזה עם יותר ידע והבנה בנושא הקומיקס ממה שהיה לנו לפני. ככה שכל השתתפות תשיג את מטרתה. העזרה שלכם נחוצה לנו כי בלעדיכם לא תהיה לנו התמונה השלמה.
הרווח שלכם יהיה הרווח החופף לנו: להכיר (או להרחיב את ההיכרות) עם הצד השני של הצוות, לעבוד ביחד, ובעיקר לעשות את מה שהאתר רוצה שנעשה: הרחבת היצירה החרדית.
ברוכים הבאים!

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה על היוזמה!
אשמח לשיתוף פעולה,
אבל אין לי הרשאה להגיב בפורום הכותבים.
תודה!

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אם יש זוג של כותב ומאייר שזקוקים לתיווך פרימיומי - אפשר לתייג אותי כאן עם שמות שני הניקים, ואשמח לפתוח הודעה משותפת.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אם יש זוג של כותב ומאייר שזקוקים לתיווך פרימיומי - אפשר לתייג אותי כאן עם שמות שני הניקים, ואשמח לפתוח הודעה משותפת.
האם ניתן ליצור שת"פ גם בנושאים אחרים מלבד קומיקס?

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה