התייעצות שלושה שודדים עלו לאוטובוס, ושדדו מקרובת משפחתי 100 שקל בגסות רוח תוך השפלתה

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קוראת את האשכול הזה וזה הזוי! אפשר לומר שאנחנו פשוט נאנקים תחת החברה הזו!
בעיתונים עולות קריאות על בסיס יומיומי בקשר למצוקת התחבורה, וזה הזוי למה לא קורה משהו? האם הידיים של כולם כבולות?
להבדיל אלף אלפי הבדלות - זה מזכיר לי שכששאלו אנשים שעברו את השואה "למה לא נלחמתם"?
הם אמרו - לא חשבנו על האפשרות הזו...
זו חברה שפשוט לא משרתת את הציבור, נקודה. וצריך להסיר אותה מעל כנה.

צדיק וגוֹיזער.

משתמש רשום
הפקות ואירועים
קרובת משפחה שלי מבוגרת יחסית נסעה באוטובוס פנימי בתוך ירושלים. היא התיישבה עם השקיות, ותכננה לגשת לתקף ת'רב קו ברגע שתוכל.
בינתיים עלו 3 "שודדים" כהגדרתה, לעשות ביקורת כרטיסים, והיא שלחה את רב-קווה עם בחורה כבת 17 כדי לתקף אותו.
יש לה בכל מקרה חופשי שנתי.

השודדים חטפו מהידיים של הבחורה את הכרטיס, (אמיתי,) ואז ראו שאין בו כמובן תיקוף ודפקו לקרובת משפחתי קנס של מאה שקל. מניח שיש גם עדי ראיה.

מה ניתן לעשות כדי לבטל את הקנס ולדאוג שהשודדים יטופלו?
אותי הכי מקומם בסיפור השורה הזו
"יש לה בכל מקרה חופשי שנתי"
אז ריבונו של עולם על מה הקנס????!! מעבירים תיקוף בתוספת אזהרה, הרי בשום צורה שהיא הנוסע אינו מרוויח או מנסה לגנוב ע"י אי תיקוף, הוא כבר שילם מראש! ובמקרה הזה הוא אפילו היה בדרך לתקף.
המצב הזוי!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אותי הכי מקומם בסיפור השורה הזו
"יש לה בכל מקרה חופשי שנתי"
אז ריבונו של עולם על מה הקנס????!! מעבירים תיקוף בתוספת אזהרה, הרי בשום צורה שהיא הנוסע אינו מרוויח או מנסה לגנוב ע"י אי תיקוף, הוא כבר שילם מראש! ובמקרה הזה הוא אפילו היה בדרך לתקף.
המצב הזוי!!
מה שבאמת הזוי הוא פחות האכיפה המוגברת, אלא יותר כל ההתנהלות שלהם.
שמעתי גם מקרובות משפחה נוספות סיפורי אימה כגון המתואר.
ברור לי במאה אחוז שהתנהגות כזו לא הייתה עוברת בשקט באף מגזר אחר. הצורה הבריונית שבה הכרטיסנים עולים לאוטובוס, מתנפלים על הנוסעים, משרים אווירה של מתח וחרדה ואגרסיביות מטורפת.

נוסעי התחצ הירושלמיים - האם התיאור שלי מוגזם או מדוייק? אנא כתבו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה