שאלה שלום לכולם - שאלות בפרוקריאייט

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שאלה קטנה למי שעובד עם אייפד בתוכנת פרוקייאט
ראיתי בסרטונים שכשרוצים לעשות עיגול מדויק על ידי ציור עצמי נוגעים במסך והעיגול נעשה מדויק אבל לא רואה מאיפה עושים את זה
מי יודע?

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
עושים עיגול (או כל צורה אחרת למשל מרובע,משולש וקו),
ולא עוזבים עם העט אלא משאירים לחוץ שתי שניות

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כמו שהסביר יחיאל.
ואם את רוצה להגדיל או להקטין את העיגול או כל צורה שעשית... את פשוט ממשיכה עם הלחיצה, ולהגדלה מושכת את העט כלפי חוץ ולהקטנה כלפיי פנים.

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה רבה ושבוע טוב

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ועוד שאלה אם אפשר
כשאני מציירת את האינק ורוצה למלא אותו בצבע אבל אני רוצה בשכבה נפרדת האם זה לא אפשרי? כי כשאני מושכת את הצבע לתוך הצורה של האינק בשכבה נפרדת הוא צובע את כל הדף

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ועוד שאלה אם אפשר
כשאני מציירת את האינק ורוצה למלא אותו בצבע אבל אני רוצה בשכבה נפרדת האם זה לא אפשרי? כי כשאני מושכת את הצבע לתוך הצורה של האינק בשכבה נפרדת הוא צובע את כל הדף
אם הבנתי נכון.
את יכולה לעשות קליפינג מאסק.
זאת אומרת לפתוח שכבה חדשה מעל השכבת אינק ללחוץ לחצן שמאלי ובהגדרות של השכבה ללחוץ על קליפינג מאסק.
כשאת על השכבה של המסכה את צובעת את האינק כרצונך והוא לא פוגע בשכבה המקורית.
בדומה לפוטושופ

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ועוד שאלה אם אפשר
הגדירי את שכבת האינק כ reference layer

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מתכוונת שכשאני רוצה לצבוע רק שיער בצבע מסויים ולגרור אליו צבעו או לצבוע את העיניים בצבע שונה

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם הבנתי נכון.
את יכולה לעשות קליפינג מאסק.
זאת אומרת לפתוח שכבה חדשה מעל השכבת אינק ללחוץ לחצן שמאלי ובהגדרות של השכבה ללחוץ על קליפינג מאסק.
כשאת על השכבה של המסכה את צובעת את האינק כרצונך והוא לא פוגע בשכבה המקורית.
בדומה לפוטושופ
רק אם יש לי שכבת צבע מלאה אני יכולה להפעיל עליו קליפינג מאסק אבל אני רוצה לצבוע בלי לגעת בשכבת האינק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה