שלום, אני רוצה המלצות לקניית מדפסת טובה

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בכללי, ככל שמחיר המדפסת עולה כך היא חסכונית יותר.
השאלה כמה תדפיסו בחודש (דפים)
והאם המסמכים הם רק טקסטים או תמונות

D

Deleted 66182

אורח
עוקבת...
האם למישהו יש נסיון עם "המדפסת הקטנה בעולם" של HP?
זקוקים למדפסת קטנה וטובה ביתית.

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מבחינת עברית =HP
אולי גם קנון
קנון זה באנגלית, מדפסת חביבה להדפסת מסמכים, עובדת על wifi ,תמונות באיכות לא משהו, אם משתמשים הרבה כדאי לשקול משהו יותר חסכוני מבחינת דיו. מה שכן- אפשר לקנות דיו תואם קנון שזה יוצא פחות יקר. המגירה של הדפים קצת מעצבנת (לא מכירה מדפסת ביתית אחרת בשביל להשוות ) עלתה לי 450

gidon1

משתמש חדש
בס"ד
לנו היה של BROTHER MFC 2700W שזה אומר עם WIFI מדפסת לייזר, מצויינת כולל סורק מכונת צילום ומדפסת היא גם לא תופסת מקום אבל היא אמינה, היא עולה בסביבות ה 1000 אבל שווה כל אגורה, קנינו אותה מטונר פלוס תל אביב ועל כל תקלה באו וטיפלו ולא לקחו כסף !!! השירות מצויין

בקיצור מאד היינו מרוצים
39797285c.jpg

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בס"ד
לנו היה של BROTHER MFC 2700W שזה אומר עם WIFI מדפסת לייזר, מצויינת כולל סורק מכונת צילום ומדפסת היא גם לא תופסת מקום אבל היא אמינה, היא עולה בסביבות ה 1000 אבל שווה כל אגורה, קנינו אותה מטונר פלוס תל אביב ועל כל תקלה באו וטיפלו ולא לקחו כסף !!! השירות מצויין

בקיצור מאד היינו מרוצים צפה בקובץ המצורף 833857
ברדר היא רק באנגלית, לא?

avim10

משתמש מקצוען
לכאורה זאת (אני לא רואה כרגע במאפיינים את זה שיש עברית, אבל לפי מה שזכור לי יש בזה עברית)
אבל זה רק בגלל שאתה מתעקש על עברית.
לא הייתי משלם כזה מחיר בשביל זה, אפשר בקלות ללמוד להסתדר עם מדפסת אחרת באנגלית.
[המדפסת הזו עצמה עלתה בעבר הרבה יותר זול, הופתעתי מהמחיר כעת].

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מדפסת לשימוש הכי פשוט שיש
הדפסות לא על בסיס קבוע
קצת סריקות מידי פעם
קצת צילומים
יש משהו מומלץ???
אני ממש לא מבינה בזה
מה זה לייזר והאם מומלץ?
מהם טווח המחירים
מישהו יוכל לעשות לי סדר או לומר לי במילה אחת מה הטווח מחירים של הדבר הזה?
[לא צריך להתעקש שיהיה משהו ממש ממש לא איכותי...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה