שכר שעתי

מירי:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ערב טוב לכולם!
אני מתחילה בתחום של בניית אתרים
הציעו לי כרגע לתחזק אתר קיים ויש לי שתי שאלות:
1. מה השכר שמגיע כל חודש שזה כולל: בדיקת האתר כל יום יומיים, לוודא שהכל בסדר, לחדש דומיין כשצריך וכו'
2. כשיש עבודות מעבר לשוטף כגון עדכון חומרים באתר וכו' רוצים לשלם לי לפי שעות כמה מגיע לי בתור מתחילה?
תודה מראש!

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדעתי לפחות 50 ש"ח.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ממליצה על 100 לשעה מינימום כמתחילה בתחום. חבל ללכת על כל כך נמוך

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קחי בחשבון שהרבה פעמים יוצא כל מיני עבודות קטנות של דקה וחצי שהבעלים של האתר ביקש משהו של שתי שניות שעל זה ברוב המקרים לא תקחי כסף וכשלוקחים מספיק לשעה של עבודה אז זה מכסה גם את הדקות האלה. (כי מי כמונו יודע שהדקות האלה הם הרבה כאב ראש ולפעמים זה נהיה יותר מדקות).
בגדול אני עם הלקוחות שלי זה מחיר לשעה או חלק ממנה, ככה שמבחינתי אם מישהו הושיב אותי ליד המחשב בשביל 5 דקות אני מחייב אותו על מחיר של שעה, הנקודה היא שבמציאות היא שעל פי רוב אני לא יחייב אותו על דבר שהוא באמת לא אמור להיות יותר מ2-3 דקות גם אם בסוף זה יצא 10-15).

steren

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
היי, במשך תקופה ארוכה החזקתי אתר שבניתי, ולא סוכם על הסכם. וכל הזמן לעשות בדיוק את מה שאת מתארת הרבה דברים קטנים. להערכתי מלבד הדברים שניתן לכמת אותם (מלשון כמות). כמו עיצוב באנר, העלאת תכנים, שינוי עיצוב שזה 80 שקל לשעה. צריך להיות תשלום חודשי קבוע על התחזוקה והדברים הקטנים. 350-550 נשמע לי סביר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה