שכר על עבודה דחופה בשעות הלילה הקטנות...

סימי

משתמש מקצוען
התבקשתי להגיש למשרד החינוך דו"ח של תגבור יהדות (תל"י) בבית הספר, כולל ארגון החומר- מערכת שעות, מערכת פעילויות שנתית, והקלדה במחשב אל תוכנת משרד החינוך.
העבודה ניתנה לי ברגע האחרון (יום חמישי בצהרים) כשהאתר נסגר ביום ראשון.
ישבתי עליה לילה שלם במוצש"ק- בין 8 ל-10 שעות.
כמה עלי לבקש על עבודה זו? (איני מזכירה בבית הספר, ואיני מחויבת לעשות עבודה זו בין שאר המטלות שלי...)

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מחיפוש קצר...

הגדרת העבודה

חוק שעות עבודה ומנוחה, תשי"א- 1951 (להלן: החוק), קובע כי עבודת לילה היא עבודה ששתי שעות ממנה, לפחות, הן בתחום השעות שבין 22:00 לבין 06.00. כלומר: מספיק ששעתיים בלבד מתוך יום עבודה יחולו בטווח השעות הנ"ל, כדי שהעובד יחשב כמי שכל עבודתו הייתה עבודת לילה.

גמול שעות נוספות עבור עבודה ביום חול
  • גובה גמול שעות נוספות עבור עבודה ביום חול הוא:
    • תשלום של 125% משכר שעת עבודה רגילה (כלומר תוספת של 25% על ערך שעת העבודה רגילה) עבור השעתיים הנוספות הראשונות ביום עבודה.
    • תשלום של 150% (כלומר תוספת של 50% על ערך שעת עבודה רגילה) מהשעה השלישית ואילך.

בהצלחה רבה.

סימי

משתמש מקצוען
תודה על תגובותיכם.
ובכל זאת- זו לא עבודה שלי, ולא בין הדברים שאני אמורה לעשות, זה משהו מעבר. לכאורה לא אמור להתבסס על המשכורת בכלל. אולי נגדיר זאת כעבודה מקצועית עבור מישהו (זר, לדוגמא...) בשעות לא שעות, מהרגע- להרגע. כמה אפשר לבקש עבור שעת עבודה כזו, ביחס אליה עצמה- ולא ביחס לכל משכורת אחרת?

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

סימי

משתמש מקצוען
איני עובדת לפי שעות. אני מורה. זה היה משהו נוסף, מעבר למחויבותי כמורה.

הקצפת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה אחד הבעיות הגדולות
לפני העבודה יכולים לבקש כמה שרוצים, אחרי העבודה יותר קשה לבקש יותר כסף

והאמת זה תלוי בהרבה דברים
זה תלוי אם זה עבודה לחבר/ה ידיד וכו'
למשל אם מבקשים יותר מידי כסף, זה כנראה יהיה עבודה אחרונה שתקבל/י כתוספת

בקיצור למשל אם רוצים 60/70₪ לשעה אז צריכים לבקש 100₪ ולרדת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה