התייעצות שכן שמעשן ליד הבית

אופטלגין

משתמש צעיר
לפני חודש התחלפו שוכרים בדירה שלידנו. זוג צעיר (חרדים)
יש לנו חלון בבית שפונה לכיון הכניסה, החלון הזה הוא חלון די מרכזי שממנו מגיע כמעט כל האויר לבית
ושם השכן הנ"ל עומד ומעשן ללא הפסקה, בערך כל רבע שעה סיגריה:confused::confused::(
כל הריח נכנס היישר לתוך הבית, ומחניק את כל הסלון והחדרים, וגורם לכאבי ראש, ותחושת חנק

וזה, בלי לדבר על הנזק הבריאותי (אדם שמעשן פולט את העשן החוצה, ומי שנושם אותו זה האנשים שסביבו)

ניסינו לדבר אתו יפה, להסביר כמה זה מפריע לנו
אך הוא בשלו, ממשיך לעמוד ולעשן שם כל יום כאילו כלום. אולי סוג של התרסה.

להתייאש ולהמשיך לסבול או שיש לכם רעיון יותר טוב מה ניתן לעשות???

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
לתלות מאוורר מאסיבי לחבר לחשמל אצלכם בבית להפעיל על העוצמה הכי גבוהה, הוא לא יצליח לעמוד שם.
לענ"ד תוך יומיים הוא מפסיק לעשן שם, כדי שלא יקלוט שזה מכוון אליו א.תפעילו את המאוור 24 שעות ב.תשאירו מופעל לפחות 3-4 ימים אחרי שהוא מפסיק, בהצלחה !

כמובן שלא יהיה מפסק נגיש.

stbar

משתמש מקצוען
להקליט הודעה
"העישון מציק לנו, אנא לעשן במקום אחר"
ובכל פעם שעומד בחלון- להעמיד טייפ וכד' בחלון שלכם ולהשמיע את ההקלטה...
אחרי שלוש פעמים זה יגמר.
בכזו תגובה אתה ממש פותח חזית מלחמתית איתו
לא הייתי ממליצה לעשות כזה דבר עם שכנים חדשים.

טוביT

משתמש פעיל
לנו היה שכן שעישן בתוך מרפסת ביתו לתוך הבית שלנו וכשאמרנו מילה הוא אמר -"תסגרו את החלון זה הבית שלי ואני אעשה מה שבא לי"....
שתקנו יפה ואחרי זמן קצר הוא עלה לומר שהילדים מפריעים לו לישון צהריים - הסברנו לו שהם בתחומי הבית שלהם והוא יכול לסגור את החלון...
משום מה ההסבר הזה לא התקבל על דעתו ואז הגענו להסכמות....

חיולה

משתמש מקצוען
לנו היה שכן שמעשן בקביעות במרפסת, וכל הכביסה הייתה מקבלת ריח של סיגריות...
ביקשנו ודיברנו יפה ולא עזר, אז פעם בשבוע היינו עושים על האש במרפסת. המנגל כמובן היה צמוד במכוון למרפסת שלהם:p (ואנחנו לגמרי לא סגנון כזה, אפילו בבין הזמנים לא עושים)
אחרי שבועיים כאלה הם באו להתחנן שנפסיק\נעשה את זה במקום אחר לפחות, אז השארנו להם את הברירה לעבור לעשן במקום אחר;) ובא לציון גואל

משה זאב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לתלות מאוורר מאסיבי לחבר לחשמל אצלכם בבית להפעיל על העוצמה הכי גבוהה, הוא לא יצליח לעמוד שם.
לענ"ד תוך יומיים הוא מפסיק לעשן שם, כדי שלא יקלוט שזה מכוון אליו א.תפעילו את המאוור 24 שעות ב.תשאירו מופעל לפחות 3-4 ימים אחרי שהוא מפסיק, בהצלחה !

נ.ב. יש מעשנים שלא אוהבים לעשן ליד מאוורר או רוח חזקה כי זה מוריד מהעניין כשלא רואים את העשן יוצא... ולכן לענ"ד זה אמור לעזור בע"ה

אני וביתי

משתמש מקצוען
:):):):)

למה שלא ידע לומר לו ברור שהריח מפריע ולכן שמתם מאוורר שהריח התפזר ולא יכנס לביתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה