התייעצות שכירות דירה למספר חודשים כל שנה

זוג מבוגר המתגורר בניו יורק מעונין לשכור דירה או יחידה מרוהטת בבני ברק לשלושה חודשים כל שנה - תשרי, ניסן, ואב.
לשכור דירה לשנה שלימה שתעמוד ריקה תשעה חודשים - בזבוז כסף נוראי.
לשכור דירה מאלה המושכרות על בסיס יומי - הון עתק.
מה עושים?
נשמח לקבל רעיונות.
תודה

לא אני

משתמש מקצוען
זוג מבוגר המתגורר בניו יורק מעונין לשכור דירה או יחידה מרוהטת בבני ברק לשלושה חודשים כל שנה - תשרי, ניסן, ואב.
לשכור דירה לשנה שלימה שתעמוד ריקה תשעה חודשים - בזבוז כסף נוראי.
לשכור דירה מאלה המושכרות על בסיס יומי - הון עתק.
מה עושים?
נשמח לקבל רעיונות.
תודה
לתשרי - יתכן ויש לי.
איזור?
מחיר?
מדובר בדירה חדשה ומהממת .וגם גדולה... - יש מצב שנבחר להשכיר אותה ע"ב חודשי/יומי.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מכירה כאלו, שרכשו דירה קטנה, ריהטו והשכירו במחיר נוח במיוחד, בתמורה לכך שבזמנים הידועים מראש הדירה פנויה עבורם. אפשר למצוא זוגות / משפחות צעירות שיסכימו לכזה תנאי, כי המחיר שווה את זה (ובחגים ובין הזמנים נמצאים אצל ההורים).

תורת עולם

משתמש פעיל
נראה לי שבחשבון פשוט זה יצא אותו מחיר כל השנה כי בדרך כלל בתשרי ואב הדירות מושכרות בפי 3 וניסן פי 2
וכמו שכתבו למעלה אפשר לקחת מישהו שישכיר לימים / שבתות חודש ועוד יוצאים עם רווח כי לחד פעמי זה יותר יקר
זה תוכנית השקעה מעולה שהרבה עושים את זה בירושלים אזורי היוקרה מלא מזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה