שיתופי פעולה והוראה

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולן,
לאחרונה התחלתי לעבוד כעצמאית אחרי כ7שנים של עבודה כאדריכלית שכירה במשרדים שונים.
יש כמה כיוונים בהם אני חושבת להתפתח, ביניהם:

1. אשמח למצוא משרה חלקית כמרצה (יש לי ניסיון בתחום), מעדיפה מוסד לימודים דתי של בנות,
אם יש כאן מישהי שמכירה או נמצאת במערכת ויכולה לכוון אותי לאן לפנות אשמח. (לימדתי תולדות האמנות והאדריכלות, נושא שאני מאוד אוהבת. יכולה ללמד- אוטקד, סקצ'אפ, הנחיית פרויקטים וכו)

2. אשמח לשתף פעולה בתחום הוצאת היתרים ותכנון עם מעצבות פנים או הנדסאיות שלא מגישות היתרים. אני נותנת שירות של בדיקת זכויות בניה, ומשם אפשר להמשיך להוצאת היתר.
אני ממודיעין (לא עילית), ועובדת בסביבה הקרובה והרחוקה.
תודה ובהצלחה לכולן :)
מיכל, טלפון -0548185850

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
2. אשמח לשתף פעולה בתחום הוצאת היתרים ותכנון עם מעצבות פנים או הנדסאיות שלא מגישות היתרים. אני נותנת שירות של בדיקת זכויות בניה, ומשם אפשר להמשיך להוצאת היתר.
אני ממודיעין (לא עילית), ועובדת בסביבה הקרובה והרחוקה.
תודה ובהצלחה לכולן :)
מיכל, טלפון -0548185850
למה את לא מוציאה גם את ההיתר?

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
למה את לא מוציאה גם את ההיתר?

סליחה אם הובנתי לא נכון-
אני כמובן גם מוציאה את ההיתר אם יש צורך, זה הרעיון- לעבוד עם מעצבות שצריכות את ההשלמה של היתר ע"י אדריכלית.
רשמתי שאני עושה בדיקת זכויות כי לעתים קרובות למעצבת וללקוח לא ברור מה מותר ומה ההליך.
זה השלב הראשוני, לאחר מכן אם מחליטים אני ממשיכה להוצאת היתר.

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
היי מיכל זה מעניין אותי. אשמח שתפני אלי במייל. <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אני מאזור המרכז. אז כנראה שרוב העבודות הן מפה אם זה לא מפריע לך
הי אורית,
שלחתי לך מייל אבל היתה בעיה במסירה.
שלחי לי כתובת מייל נכונה,
או מוזמנת להתקשר אלי 0548185850
מיכל

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתקשר איתך במהלך היום או שבוע הבא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה