שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מצב
הנושא נעול.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לפעמים זה בהודעות (הכנת הודעת מולטימדיה וכו')
ולפעמים זה ביישומים.
כך שזה לא תלוי רק בגלריה.

א. פלוני

משתמש רשום
הבנתי שכנראה זה יצר קבצים בתוך המערכת של הפלאפון (מה שאני לא יכול לראות בגלריה). בכל אופן, להלן פירוט הגלריה שלי, אין כאן שום דבר חריג 20190804_014235.jpg 20190804_014235.jpg 20190804_014257.jpg

זבון וזבין

משתמש מקצוען
פה הכל בסדר.
תבדוק בהודעות (אפשרויות>פרטי תיקייה)
ובמשחקים ויישומים (וככה"נ תופתע) .

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
בכל מקרה תעשה גיבוי הכל. דרך סינכרון וגיבוי ואז תבדוק מה הגודל של הקובץ

דוב2

משתמש צעיר
@א. פלוני, קרה לי גם כך (דיווחתי בזמנו כאן), ככל הנראה כשמפעילים ערכות נושא מהכרטיס הפלאפון שומר חלק מהתמונות בזיכרון הפלאפון, המחיקה אפשרית רק דרך המחשב (אולי גם איפוס הפלאפון, כמובן אחרי גיבוי) בתוכנת MobiMB, אני לא זוכר בדיוק איזה תיקיה זה היה כנראה c/hiddenfolder/themeactive.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן, ישנם כל מיני קבצים שתופסים מקום בפלאפון אך בגלריה לא תמצאם.
ב-MobiMB תמצא אותם באחד מתתי התיקיות ב-C:.
(למשל אם הגדרתם תמונה לאיש קשר, ומחקת את האיש קשר, התמונה יישאר איפשהו בזיכרון הפלאפון, אך בדוגמא הזאת, הפלאפון כן "תדווח" לך שזה תופס מקום תחת תמונות.)

דוב2

משתמש צעיר
באיזה תיקיה באמת נשמר תמונת האיש קשר?
אשמח לדעת פשוט אצלי בC2 זה גירסא מיוחדת שבה חסמו גם את תמונת האיש קשר (כותב לא ניתן לצרף קובץ), ועדיין לא יצא לי לבדוק את זה.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
כן, ישנם כל מיני קבצים שתופסים מקום בפלאפון אך בגלריה לא תמצאם.
ב-MobiMB תמצא אותם באחד מתתי התיקיות ב-C:.
(למשל אם הגדרתם תמונה לאיש קשר, ומחקת את האיש קשר, התמונה יישאר איפשהו בזיכרון הפלאפון, אך בדוגמא הזאת, הפלאפון כן "תדווח" לך שזה תופס מקום תחת תמונות.)

מעניין...
כי פעם (בא' הניסויים בבע"ח שלי) עשיתי גיבוי לאנשי קשר במכשיר 208 לא מאושר ופתחתי אש ה-‏NBF‏ ונכנסתי לתיקיית אנשי הקשר ובדקתי את הקבצים (כמדומני ‏vcf‏ ) ואיש קשר שיש בו תמונה שקל פי כמה מאיש קשר רגיל,
וחילצתי כמה קבצי ‏vcf‏ ושמרתי בקבצי הפלאפון ושלחתים למכשירים אחרים (כשר ולא מאושר) ונפתחו כאנשי קשר כולל התמונה (כמובן שהניסוי שלי נכשל כי אפי' שהתמונה התקבלה בתוך האיש קשר במכשיר כשר אך האיש קשר לא נשמר עד שמחקתי את התמונה שבו).

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
רציתי לשאול לא כ"כ מן הענין פה אם מותר
בפלאפון C2 כשר (מוכשר) כשאני מכניס לשם יישומים ע"י בלוטוס (תפילון למשל) האם יש דרך איך להגיע אל היישומים האלו (ניסיתי ע"י תקיית predefappi. וניסיתי ע"י הקישור באנשי קשר, ושניהם לא עבדו)
השאלה הוא איך כן אפשר לפתוח את היישומים????

גויאבה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
למישהו יש לוח עברי לc2
(לא קל לוח)
תודה רבה

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
רציתי לשאול לא כ"כ מן הענין פה אם מותר
בפלאפון C2 כשר (מוכשר) כשאני מכניס לשם יישומים ע"י בלוטוס (תפילון למשל) האם יש דרך איך להגיע אל היישומים האלו (ניסיתי ע"י תקיית predefappi. וניסיתי ע"י הקישור באנשי קשר, ושניהם לא עבדו)
השאלה הוא איך כן אפשר לפתוח את היישומים????
שלח לי מייל ואשלח לך
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מוטי זהב

משתמש רשום
אם מישהו יכול להעלות גירסה ל c2 שיש שם אפשרות לשינוי קיצוריםוהגירסה נראת כשרה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה