שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מצב
הנושא נעול.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
סליחה שאני מתערב ושלא ממין העניין אבל מי יודע איך פותחים יישומים בc2 כשר כאשר יש אפשרות להכניס כרטיס זכרון
יתכן שכבר דובר מזה בעבר אבל אני לא מוצא אשמח אם מישהו יקשר אותי למקום המתאים
סלחתי, ושלחתי קישור בפרטי

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני כן הצלחתי להוריד אותו דרך האנשי קשר (ע"י הורדה וכשהוא עומד על 0 שניות להוציא את הסוללה-לפני שמספיק לכתוב ההורדה נכשלה-מדובר על דיוק של חצי שניה) אך הוא נעול ואני לא מצליח לפתוח אותו ע"י חילוץ מ-zip .
כמו כן הצלחתי להוריד ממנו (כמו מכל שאר יישומי ומשחקי מערכת של נוקיה) את ההגנה שלא מרשה למחוק או להעתיק/להעביר את היישום (ע"י יצירת קובץ עם אותו שם בדיוק למשל tips_EUF.jar והעברתו יחד עם קובץ נוסף לתיקיית היישומים-שאז נכתב על המסך שקובץ אחד הועבר ושאר הקבצים לא הועברו עקב שם דומה שנמצא כבר בתיקייה-פעולה זו מבטלת את ההגנה על היישום הנ"ל) אך הוא מרשה לו להעתיק רק לתיקיית משחקים או תיקיה פנימית אחרת ולא לכרטיס זכרון.

כך שלמעשה עדיין אין לי את הקובץ הנ"ל

לדעתי מי שמתחבר לו ה-208 ל-mobimb יצליח להוריד את הקובץ (לא המקורי אלא המועתק לתיקיית משחקים ע"י נסיון דריסת הקובץ כפי שרשמתי למעלה).
ניסתי גם כן כמו ההוראות של @זבון וזבין והצלחתי להעתיק את זה לקבצים שהתקבלו אבל לא לכרטיס ואי אפשר ל'שלוף' את זה דרך ‏BLUEFTP;-(‎

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
@אלישי איפה אפשר למצוא את היישומים המקוריים של נוקיה 208? [יישומים ולא את המשחקים]

זבון וזבין

משתמש מקצוען
ניסתי גם כן כמו ההוראות של @זבון וזבין והצלחתי להעתיק את זה לקבצים שהתקבלו אבל לא לכרטיס ואי אפשר ל'שלוף' את זה דרך ‏BLUEFTP;-(‎

דרך איזה אפשרות הצלחת ?
אם דרך הורדה מאנשי קשר זה לא נותן לי כלום כי זה נעול אך אם הצלחת דרך העתקה רגילה והצלחת להעביר את זה לקבצים אז אפשר להוריד את זה דרך ‏BlueFTP‏ ממכשיר אחר.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
זה נמצא בתקיית קבצים שהתקבלו אבל א"א לשלוף עם ה-‏BLUEFTP‏ ולא הצלחתי להוריד דרך האנשי קשר

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני אישית נעזרתי הרבה עם שינויים בתוך ה-jar .

למשל,
(יש לי מכשיר נוקיה 208 כשר אורגינלי)
לקחתי יישום (לדוגמא Blueftp )
ואני מחלץ את ה"מניפסט" שלו ואני עורך את שם הספק (VENDOR ) ל-Nokia ,
את שם היישום אני משנה ל-Bluetooth ,
את הגירסא אני מעדכן למספר יותר גבוה מהיישום של הבלוטוס בנוקיה (כאן לא צריך לשנות כי 1.70 זה יותר גבוה מ-1.1 ),
אני שוב דוחס אותו ומשנה את שם היישום ל-Bluetooth.jar ושם אותו בתיקיית הקלטות וזהו- מעכשיו כשאני לוחץ על היישום בלוטוס נפתח לי ה-BlueFTP.
(אם משום מה אני כן רוצה להשתמש ביישום בלוטוס לצורך חיבור אוזניה וכו' יש כמה דרכים איך להגיע לזה או דרך קישור באיש קשר או דרך תיקיית predefmenuappl נקודה ורווח ועוד דרכים)
כך עשיתי גם לבלוטוס וגם ללוח עברי ולממיר ולשעון עולמי,
כמו כן אפשר לעשות יישום המורכב מכמה יישומים ביחד.
המשך יבוא בעז"ה (לפי הביקוש).

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני אישית נעזרתי הרבה עם שינויים בתוך ה-jar .

למשל,
(יש לי מכשיר נוקיה 208 כשר אורגינלי)
לקחתי יישום (לדוגמא Blueftp )
ואני מחלץ את ה"מניפסט" שלו ואני עורך את שם הספק (VENDOR ) ל-Nokia ,
את הגירסא אני מעדכן למספר יותר גבוה מהיישום של הבלוטוס בנוקיה (כאן לא צריך לשנות כי 1.70 זה יותר גבוה מ-1.1 ),
אני שוב דוחס אותו ומשנה את שם היישום ל-Bluetooth.jar ושם אותו בתיקיית הקלטות וזהו- מעכשיו כשאני לוחץ על היישום בלוטוס נפתח לי ה-BlueFTP.
(אם משום מה אני כן רוצה להשתמש ביישום בלוטוס לצורך חיבור אוזניה וכו' יש כמה דרכים איך להגיע לזה או דרך קישור באיש קשר או דרך תיקיית predefmenuappl נקודה ורווח ועוד דרכים)
כך עשיתי גם לבלוטוס וגם ללוח עברי ולממיר ולשעון עולמי,
כמו כן אפשר לעשות יישום המורכב מכמה יישומים ביחד.
המשך יבוא בעז"ה (לפי הביקוש).
תשלח לי את כל היישומים שלך ואת כל ההסברים למייל שבחתימה שלי, תודה רבה‎:p

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אין לי אפשרות להעלות (דפדפנית) לא פה ולא במייל.

נתתי פירוט מדויק איך לערוך-אם משהו לא מובן-אשמח לענות.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
@זבון וזבין אם אני לא טועה, זכור לי שאפשר לעשות את זה גם דרך הפלאפון בלי מחשב כלל (אני חושב שלא צריך לשנות את שם הספק).

נכון חלקית.
אפשר ואכן אני עשיתי הכל בנוקיה 208 כשר מקורי דרך הפלאפון עצמו (BlueFTP) אך התכוונתי שיש מה לעשות אתו במחשב,
בנוגע לשם הספק לפי מה שזכור לי זה חובה כמו כל שאר הדברים שציינתי (שם היישום-ספק-גירסא גבוהה וכן שם הקובץ) כדי שהנוקיה תזהה את הקובץ הזה במקום את הקובץ הקודם שהיא גירסא נמוכה קודם.
(אגב,
על אותו עקרון לקחתי כמה יישומים שמצורף לזה קבצי jad-חובה ושמתי בתיקיה אחרת את קבצי ה-jad בלבד ששיניתי בהם את הגירסא לנמוך יותר ושמתי בדף html קישורים ל ז'אדים בגירסא הנמוכה כך שכל פעם שאני פותח את הקישור (שכאילו אמור להוריד יישום בגירסא נמוכה ) המכשיר "מודיע" לי שיש לו כבר גירסא גבוהה יותר ונותן אפשרות לפתוח אותו.

@זליג פוקס אני לא מצליח לפתוח שיחה פרטית,
אם אתה תתחיל אוכל להמשיך בעז"ה.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אתה הגדרת שלא יוכלו לראות את הפרופיל שלך אז אני לא יכול לשלוח לך

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם יש אפשרות למישהו להעלות את היישום "חדשות והצעות" הנמצא בנוקיה 208 בבקשה ?
בבקשה. (הוצאתי מה-IMAGE של הקושחה [פחות מסובך מהדרכים [הגאוניים אגב] שעשית..]) (ראיתי את הבקשה אתמול, אך לא ידעתי לאיזה יישום אתה מתכוין, להבא תכתוב את שם היישום הנצרך באנגלית..)

קבצים מצורפים

• חדשות והצעות.zip
    KB 164.3 · צפיות: 172

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לדעתי מי שמתחבר לו ה-208 ל-mobimb יצליח להוריד את הקובץ (לא המקורי אלא המועתק לתיקיית משחקים ע"י נסיון דריסת הקובץ כפי שרשמתי למעלה).
למה דריסה ולא המקורי?
דרך איזה אפשרות הצלחת ?
אם דרך הורדה מאנשי קשר זה לא נותן לי כלום כי זה נעול
לא רק היישום הזה נעול אלא כל יישום שתוריד דרך אנשי קשר (או תשלח דרך בלוטוס') יהיה נעול.
אני מחלץ את ה"מניפסט" שלו ואני עורך את שם הספק (VENDOR ) ל-Nokia ,
נחמד... זה בעצם מהנדס לאחור את קובץ ה-menusettings (כך שאני למשל הייתי משנה את ה-menusettings עצמו במקום זה).. [כן אני יודע שא"א להתחבר דרך בלוטוס'... ;) (דרך אגב אפשר..)]
על אותו עקרון לקחתי כמה יישומים שמצורף לזה קבצי jad-חובה ושמתי בתיקיה אחרת את קבצי ה-jad בלבד ששיניתי בהם את הגירסא לנמוך יותר ושמתי בדף html קישורים ל ז'אדים בגירסא הנמוכה כך שכל פעם שאני פותח את הקישור (שכאילו אמור להוריד יישום בגירסא נמוכה ) המכשיר "מודיע" לי שיש לו כבר גירסא גבוהה יותר ונותן אפשרות לפתוח אותו.
זה באמת דבר טוב לכשרים שמפאת קוצר הזמן לא עבדתי על זה מספיק... (ידעתי מהאפשרות הזאת אך לא 100% אז יפה לך..).
@אלישי איפה אפשר למצוא את היישומים המקוריים של נוקיה 208? [יישומים ולא את המשחקים]
אפשר למצוא את כל היישומים של נוקיה בעצמם בקובץ ה-IMAGE של הקושחה שלהם (כמובן שצריכים להסיר את הקימפול).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה