• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב90% הנחה!!! כן כן! שלמו רק 10% כדמי רצינות ופרסמו את העסק שלכם באתר המוביל בציבור החרדי!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד יום ב' 30.03.2020

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מישהו12

משתמש פעיל
במקום שיהיה בלאגן ומי שרוצה להשיג קבצים (ישומים,ערכות נושא) יצטרך לעקוב אחרי נושאים שבהם לפעמים גם על נושאים שפחות קשורים להשגת קבצים כאן כל אחד יעלה את כל הקבצים שלו.כמובן ניתן לבקש תוכנה מסויימת

מישהו12

משתמש פעיל
הייתי רוצה להעלות את שלי אבל נתקע לי ההעלאה של הקובץ אז מי שיפנה אלי באישי יקבל קישור למגיקוד

לא לשכוח למחוק סיומת MP3 ולהשאיר רק JAR

קבצים מצורפים

לא לשכוח למחוק סיומת MP3 ולהשאיר רק JAR
בהמשך אעלה עוד בל"נ

קבצים מצורפים

מישהו12

משתמש פעיל
אהה
אבל כדאי שנפסיק את הדיון-אנחנו מחמיצים ככה את המטרה של האשכול הזה:D אפשר להמשיך בפרטי

מישהו12

משתמש פעיל
****כמובן****
ממי שפתח את האשכול
יש משחקים שבגרפיקה שלהם יש חלקים פחות צנועים...נא לא להעלות אותם

מישהו12

משתמש פעיל
****כמובן****
ממי שפתח את האשכול
יש משחקים שבגרפיקה שלהם יש חלקים פחות צנועים...נא לא להעלות אותם
ולא כאלה שעולים כסף ופרצו אותם.לדעת הרבה רבנים זה גזל.מי שבכל זאת מעלה שיכתוב שזה פרוץ בגדול ובאדום

מישהו12

משתמש פעיל
רוב הקבצים של c2 עובדים גם בנוקיה. אבל בגלל ש
במקום שיהיה בלאגן ומי שרוצה להשיג קבצים (ישומים,ערכות נושא) יצטרך לעקוב אחרי נושאים שבהם לפעמים גם על נושאים שפחות קשורים להשגת קבצים כאן כל אחד יעלה את כל הקבצים שלו.כמובן ניתן לבקש תוכנה מסויימת
אז בפעם הבאה לשלוח הודעה פרטית.בסדר?תודה:D

לוח דרושים

העסק שלך זה העיצוב שלנו! לפר
משפחת פומפאי צר - 55% הנחה - לש
למעלה